Login · Register
July 04 2020 22:18:18
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Milujete ho z celého srdca, no napriek tomu ste sa s ním rozišli. A viete, že je to to najlepšie, čo ste mohli urobiť.
pixabay.com
Možno aj vás pichne pri srdci, pretože sa vás táto téma bytostne dotýka. Možno vás podviedol partner, no vy ste mu odpustili. Veríte, že to bolo len raz. Ale ak partner nechápe, že vo vzťahu je dôležitá monogamia, je načase pouvažovať nad jeho ukončením. V prípade, že máte spolu deti, partner im nedáva priveľký morálny vzor.
#2 Fyzické násilie
Žiadne násilie do vzťahu nepatrí. A každá „výchovná“ facka by mala byť červenou kartou pre partnera, ktorý vás chce ovládať. Môže vás stokrát prosiť o odpustenie. Ale ak padol prvý úder, s najväčšou pravdepodobnosťou budú nasledovať aj ďalšie. Na to môžete vziať jed!
#3 Verbálne násilie
pixabay.com
Svojou krutosťou sa ničím nelíši od fyzického zranenia. V prvom prípade vidíme známky utrpenia na tele, no psychické týranie vám zanechá jazvy na duši. Ak vám partner „len“ nadáva, tiež by ste mali zvážiť rozchod. Psychické násilie totiž tiež môže mať katastrofálne následky.
#4 Nezodpovednosť
Máte pocit, že ten váš „vyvolený“ je jedným veľkým nezodpovedným deckom? Peniaze prepije bez mihnutia oka, deti zabudne vyzdvihnúť zo škôlky a život je preňho len jedna veľká sranda. Avšak v dôsledku nezodpovednosti trpí celá rodina. Naozaj vám to stojí za to?
Skúste si na chvíľku zavrieť oči a vybavte si spoločné spomienky. Sú príjemné? Alebo vám pri ich predstave stiahne žalúdok? Ak je váš spoločný život len sériou traumatických zážitkov, je naivné myslieť si, že raz sa to zmení. Ľudia sa nemenia. Len sa čoraz viac stávajú sami sebou. Ak sa ráno budíte s obavami, čo dnes zas váš partner vyvedie, radšej si baľte kufre.
#6 Spoločné plány? To určite nehrozí!
Tento bod sa týka najmä čerstvých vzťahov. Môžete byť spolu nejaký ten mesiac, no partner ešte stále nemal potrebu predstaviť vás svojej partii, a to už ani nehovoríme o rodičoch. Nechce s vami byť. V skutočnosti vás berie len ako prechodnú stanicu. Preto i pre vás bude lepšie vrátiť sa z kratšej cesty a rozísť sa s ním.
Netreba sa báť počúvať svoju intuíciu. Tá vás nikdy nesklame. Preto, ak vám celé vnútro kričí, že to nie je ono, neostávajte nasilu v nefunkčnom vzťahu. Nakoniec budete tou obeťou len vy. A to predsa nepotrebujete, však?

lifeadvancer

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.