Login · Register
June 06 2020 11:34:56
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Sníva sa vám často? Toto je 20+ najčastejších snov a ich význam
Močenie
Keď sa vám sníva, že akútne potrebujete na malú a neviete nájsť toaletu, môže to svedčiť o tom, že v reálnom živote máte problém vyjadriť svoje základné potreby. Alebo, na druhej strane, možno sa váš plný mechúr pretláča až do snov. Tak či onak, uspokojenie potreby močiť odložte na bdelý stav.
Prenasledovanie
Cítite sa ohrozene? Čelíte ťažkému obdobiu? Je pravdepodobné, že sa vám bude snívať, že ste prenasledovaní. Tento typ snov je najrozšírenejším – vyskytuje sa takmer vo všetkých kultúrach.
Pád
Čo myslíte, ako by to vyzeralo, keby vám vaše podvedomie chcelo dať signál, že niečo nie je v poriadku? Áno, bolo by to práve pocitom, že niekam padáte. Zamyslite sa nad tým, či sa vám darí zvládať každodenný stres. Možno vo svojom živote nájdete oblasť, ktorá vás nadmerne vyčerpáva. Či už je to práca alebo vzťahy, doprajte si oddych. Inak hrozí že pocity zo snov prejdú do reality.
Pocit uväznenia
Ak trpíte klaustrofóbiou, tento typ snov je pre vás nočnou morou. A pritom sa vám váš mozog len snaží povedať, že ste sa v určitej oblasti života zasekli a je čas pohnúť sa ďalej, prijať nové výzvy, urobiť zmeny a urobiť s niektorými vecami rázny koniec.
Vražda
Zabili ste v sne niekoho? Ste nebezpečný sociopat, ktorý by sa mal dať liečiť… Nie, nie, len žartujeme. Sny sú často obrazné a metaforické, takže ak sa vám sníva, že ste niekoho zabili, znamená to, že by ste sa mali pozrieť na seba a na svoje správanie, ktoré môže zabíjať váš vzťah s niekým, na kom vám záleží.
Vypadnutý zub
V tomto prípade sa názory rôznia. Niektorí si myslia, že zuby sú symbolom sily a dôvery a ich strata znamená, že ste stratili niečiu dôveru a váš vzťah s touto osobou sa rozpadáva. Iní tvrdia, že sny o vypadnutých zuboch sú tak trochu prorocké a môžu znamenať smrť blízkej alebo známej osoby.
Temné postavy
Keď sa vám sníva, že ste obklopený temnými postavami, z ktorých máte strach, obrazne čelíte tomu, čoho sa bojíte v realite. Inak povedané, v sne sa váš mozog snaží spracovať obavy, ktoré podvedome pociťujete.
Cesta
Je nemožné nájsť pre tento typ snov univerzálne vysvetlenie, pretože odrážajú to, čo si vaše podvedomie myslí o vašom živote a smerovaní. Je to hrboľatá a kľukatá cesta? Prekonávate prekážky a mali by ste prehodnotiť určité názory a hodnoty. Idete po slnkom zaliatej rovinatej ceste? Nuž, len tak ďalej…
Testovanie
Snívalo sa vám, že ste boli v škole a písali písomku? Snívalo sa vám to opakovane? V prvom prípade môže ísť o vec kontextu, pretože vás možno naozaj čakajú skúšky. V druhom prípade možno máte rysy perfekcionizmu a váš mozog chce takto zostať pripravený a ostražitý aj počas spánku.
Nahota
Podobne ako pri vražde, aj tento druh snov potrebujete chápať ako metaforu. Byť vo sne nahý môže znamenať niekoľko vecí – stres a pocit zraniteľnosti, neistota z toho, že musíte čeliť ľuďom alebo situáciám, ktorým by ste sa najradšej vyhli alebo je to dôkaz toho, že už dlho vo svojom vnútri skrývate niečo, z čoho by ste sa najradšej vyzliekli, no nemôžete.
Vzťah
Snívať o tom, že ste s niekým vo vzťahu je projekciou vášho vzťahu k sebe samým. Skúste sa rozpamätať na detaily tohto sna a pouvažujte nad tým, aký signál to pre vás môže byť.
Nevera
Sníva sa vám, že je vám váš partner neverný? V tomto prípade neverte poverám, a ako pri iných snoch, chápte jeho význam obrazne. Zvyčajne to znamená, že váš partner venuje viac času práci, priateľom alebo svojím záľubám a vy podvedome žiarlite, lebo vám chýba. Okrem toho to môže byť aj náznak toho, že svojej polovičke nedôverujete.
Dieťa
Neľakajte sa, nečaká vás žiadne nechcené rodičovstvo. Dieťa je symbolom niečoho nového. Takže, hoci zmeny neočakávate, pripravte sa na to, že vás život môže prekvapiť.
Mačky
V tomto prípade význam sna závisí od vášho vzťahu k týmto štvornohým miláčikom. Ak ich máte radi, môže to symbolizovať túžbu po nezávislosti, slobode, tvorivosti a moci. Ak ich neobľubujete, vaše podvedomie vám možno takýmto spôsobom dáva najavo, že vo vašom okolí je niekto, kto sympatie k vám len predstiera a v skutočnosti sleduje vlastné záujmy.
Sex
Snívate o sexe? Nuž, je to jednoduché. Asi naň máte chuť!
Rádio/televízia
Tieto populárne médiá zostávajú médiami aj v snoch – sú prostredníkmi medzi vaším vedomím a podvedomím. Preto by ste mali pozorne počúvať, čo hovoria Ak sú vaše sny
Meškáte/stratili ste sa
Veľa slov pri tomto type snov netreba. Ich význam je prostý. Nestíhate. Pokúste sa zapracovať na organizovaní času a prokrastinácii sa oblúkom vyhýbajte.
Hady
Rovnako ako mačky, aj hady v sne treba chápať individuálne. Mnohí ľudia sa ich boja a keď ich vo sne stretnú, cítia sa ohrozene, pretože podvedome čelia veciam, ktoré sú mimo ich kontrolu a môžu ich ohrozovať.
Slávni ľudia
Kto to bol naposledy? Prezident? Speváčka? Herci z obľúbeného seriálu? Snívalo sa vám o nich preto, že vás natoľko očarili alebo oslovili, že ste na nich nemohli prestať myslieť ani počas spánku.
Dvere
Pripravte sa, pozor…! Podľa vášho podvedomia máte šancu využiť nové príležitosti a zrealizovať zmeny a plány, o ktorých ste dlho len snívali.
Lietanie
Neexistuje lepšie snové vyjadrenie slobody, nadhľadu, novej perspektívy či lepšej kontroly, ako je lietanie.
Jedlo
Význam týchto snov je taký rozmanitý, ako jedlo samé. Jablká sú symbolom vedomostí, mandle úspechu, sendvič znamená, že čelíte tlaku (pokiaľ to skrátka nie je len sendvič), jahody predstavujú túžbu po pôžitkoch.
Voda
Dívate sa do vody a čo vidíte? Dívate sa do zrkadla, ktoré odráža vaše podvedomie. Aká tá voda je? Mútna ako po daždi? Číra a priezračná? Čo pláva na jej hladine? Čo pláva pod hladinou? Mohli by ste sa v nej utopiť? Pýtajte sa a vaše podvedomie bude odpovedať.
list25

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.