Login · Register
June 06 2020 11:43:11
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

horoskop
Váš veľký čínsky horoskop na rok 2018: Čo vás čaká vo vzťahoch, zdraví a financiách v roku zemského Psa
Bude to veľmi úspešný, ale aj náročný rok. Toto čaká aj vaše znamenie.

Čínsky nový rok sa v roku 2018 začína v piatok, 16. februára a končí sa 4. februára 2019. V čínskej astrológii je ku každému roku priradené nielen zviera, ale aj jeden z piatich elementov – kov (zlato), drevo, voda, oheň či zem. Rok 2018 má prevládajúci element zem a je teda rokom zemského psa. Podľa predpovedí by to mal byť dobrý a úspešný rok vo všetkých oblastiach, ale zároveň bude aj namáhavý a vyčerpávajúci. Môžu sa u vás striedať pocity šťastia, ale aj frustrácie, radosti, ale aj sklamania.
Všeobecná predpoveď na rok 2018
Číslom roka 2018 je 9. Deviatka prináša prosperitu a bohatstvo do domácností. Finančné príležitosti sa objavia v nových možnostiach pre prácu aj podnikanie, je možné zvýšenie príjmu, vybudovanie dobrej reputácie aj spoločenského postavenia. Rok 2018 praje aj uzatvoreným manželstvám. Naopak, akékoľvek odkladanie a zanedbávanie povinností sa v tomto roku nevypláca. Budete mať energiu púšťať sa do nových vecí a budete chcieť veľa stihnúť, z čoho však môže prameniť aj stres a pocit, že ste pod tlakom. Všetky znamenia by sa mali viac zamerať na svoje zdravie – začať sa lepšie stravovať, viac sa hýbať a zbaviť sa zlých návykov.
Nájdite si v tabuľke svoj rok narodenia a prečítajte si, čo vaše znamenie čaká v roku 2018.
4obrázky vo
Potkan
Láska: Čaká vás veľa prekvapení, ale aj príjemných zmien. Veci sa napokon vyvinú presne tak, ako by ste si želali.
Peniaze: Prvá časť roka nebude veľmi finančne úspešná. Dávajte si pozor na svoje rozhodnutia. Mali by byť premyslené a nie unáhlené. Ste veľmi oddaní práci a lenivosť nie je vaša povahová vlastnosť. Odmeny v podobe zvýšeného platu sa môžete dočkať koncom roka.
Zdravie: Občas sa nebudete cítiť vo svojej koži a najmä na začiatku roka sa otestuje vaša odolnosť voči stresu. Nájdite si činnosť, pri ktorej sa dokážete dokonale zrelaxovať.
Byvol
Láska: Byvol je oddaný a verný a potrebuje k sebe niekoho, kto mu túto potrebu naplní. Ak už takú lásku máte, určite vám aj v tomto roku vydrží a ak nie, je dosť pravdepodobné, že po dlhom čakaní sa konečne dočkáte.
Peniaze: Výsledkom vašej tvrdej práce bude úspech, ktorého zažijete tento rok hojne. Nenechajte sa nikým stiahnuť ani odradiť a pokračujte v plánoch, ktoré ste si vytýčili. Vaša vytrvalosť vás dovedie k vytúženým cieľom.
Zdravie: Vďaka tomu, že ste zmenili životný štýl už dávnejšie, si užijete tento rok v zdraví, a ak budete potrebovať lekára, tak len kvôli preventívnej prehliadke.
Tiger
Láska: Hviezdy sú na vašej strane! Či už ste slobodní alebo zadaní, vaše srdce rozhodne nebude smutné ani prázdne. Bude to pre vás láskyplný rok!
Peniaze: Predtým, než si niečo kúpite, si to radšej dvakrát rozmyslite. Vo svojich výdavkoch by ste mali byť trochu opatrnejší, lebo práve teraz sa budú peniažky rozkotúľavať akosi ľahšie.
Zdravie: Ak sa chystáte na zmenu životného štýlu, teraz je ten najlepší čas. Zapíšte sa konečne na ten kurz jogy alebo čohokoľvek, čo už mesiace odkladáte. Budete prekvapení, ako vás to chytí.
Zajac
Láska: Tento rok vám vaše predstavy o láske až tak nenaplní. Nefungujúce vzťahy sa pravdepodobne rozpadnú a tie nové nebudú mať dlhé trvanie. Nezúfajte, toto všetko vás nasmeruje k tomu, po čom naozaj túžite.
Peniaze: Chcete si dovoliť viac, a tak sa aj viac snažíte a obraciate. Nezabúdajte však, že túžbou po materiálnych veciach možno zakrývate iba vnútorné prázdno. Peniaze k vám prídu, ale odolajte pokušeniu rýchlo ich minúť.
Zdravie: Doprajte si viac času na oddych a nedovoľte, aby vás ovládal stres. Nemusíte si ani kupovať permanentku do fitka, stačí, keď začnete viac chodiť na prechádzky. Ideálne s niekým, s kým sa po ceste aj dobre porozprávate.
4obrázky vo
Drak
Láska: Tento rok prežijete svoj príbeh lásky, svoju „love story“ ako z filmového plátna. So svojím milovaným budete v dokonalej harmónii a vás vzťah sa posunie zase o kus ďalej. Nie je vylúčené zasnúbenie, svadba, či bábätko.
Peniaze: Bojujete skôr o postavenie ako o peniaze, ale keď dosiahnete jedno, väčšinou príde aj druhé. Vaše sebavedomie pritiahne na vašu stranu skvelé príležitosti, ale v istom momente sa radšej zastavte, aby ste nestratili všetko.
Zdravie: Budete vo výbornej kondícii a lekárov takmer nebudete potrebovať. Nezabúdajte sa však starať o svoje zdravie, aj keď ste veľmi zaneprázdnení. Chvíľka pohybu a viac zdravého jedla sa odrazia na vašej postave aj nálade.
Had
Láska: Bojíte sa, že sa v láske zraníte, preto ste veľmi opatrní. Tento rok budete mať veľa nápadníkov, tak sa skúste trošku uvoľniť a dať niektorému z nich šancu.
Peniaze: Konečne sa ukážu výsledky práce, ktorú ste dokončili ešte v starom roku. Budú materiálne, ale aj inak prínosné. Snažte sa byť viac flexibilní a prispôsobiť sa zmenám, ktoré vás čakajú.
Zdravie: Hoci okolo seba budete mať veľa ľudí, ktorí majú so zdravím ťažkosti, váš rok bude bezproblémový. Práve vďaka týmto ľuďom si však uvedomíte, že by ste sa o svoje zdravie mali začať viac starať.
Kôň
Láska: V láske buďte opatrní. Ak máte stabilný vzťah, neriskujte a neobzerajte sa inde, ale skôr investujte doň. Jeho rozpad by vás mohol veľmi mrzieť.
Peniaze: Hviezdy vám budú v tejto oblasti naklonené. Bude to dobrý rok na investície, lebo ich výsledky sa čoskoro ukážu. Držte si svoj rozpočet pod kontrolou a nemíňajte viac ako je nutné.
Zdravie: Máte na sebe veľké bremeno povinností a to sa môže odraziť aj na zdraví. Svoju daň si môžu vybrať napätie a stres. Zvoľnite tempo a necíťte sa preinilo, keď si vyhradíte oddychový čas len pre seba.
Koza
Láska: Niekto, komu na vás záleží, očakáva viac vašej pozornosti. Nezanedbávajte tých, ktorí vás majú radi. Vyhraďte si na nich čas a naozaj ich počúvajte.
Peniaze: Nezmeškajte svoju príležitosť! Tento rok budete mať dosť šancí zlepšiť si svoj rozpočet. Skúste si však niečo odkladať bokom, je čas myslieť na rezervy.
Zdravie: Niekedy kvôli potrebám iných zanedbávate seba. Zamerajte sa aj na seba a svoje emocionálne, fyzické aj psychické potreby. Nie je to sebecké, je to nevyhnu
Opica
Láska: Pred vami sú veľké šance na nový úspešný vzťah. Ak už svoju lásku máte, bude vám to klapať ako na začiatku a nájdete spôsob, ako to medzi vami zase roziskriť.
Peniaze: Peniaze vám nebudú chýbať a občas trochu uletíte a miniete viac, ako by ste chceli. Svojou usilovnosťou to však rýchlo dobehnete a dieru v rozpočte dokážete zaplátať. Len to nerobte príliš často!
Zdravie: Prekypujete zdravím, ale občas trochu vybuchnete a máte pocit, že by ste si potrebovali upokojiť myseľ, aby ste nereagovali na veci s hnevom. Vyskúšajte aktivity ako joga, tai chi alebo meditácie – pomôžu vám zrelaxovať sa, nájsť vnútorný pokoj a vidieť veci z inej perspektívy.
Kohút
Láska: Čaká vás rok plný vášne. Osudovo sa zaľúbite alebo prežijete príbeh lásky ako z romantickej knihy. Šance nájsť šťastie sú naozaj veľké.
Peniaze: Je čas sa prispôsobiť zmenám a nezľaknúť sa ich. Možno zo začiatku vyzerajú hrozivo, ale prinesú vám nové možnosti. Ak vás vaša práca nenapĺňa, vezmite iniciatívu do vlastných rúk a naplňte si svoje ambície.
Zdravie: Možno sa budete cítiť vyčerpane a vystresovane. Nájdite si činnosť, pri ktorej sa uvoľníte a vypnete. A snažte sa viac spávať. Od kvalitného nočného spánku sa odvíja všetko ostatné.
Pes
Láska: Čaká vás veľa zmien. Ak ste v manželstve alebo dlhodobom vzťahu, venujte partnerovi viac času a pozornosti, aby sa z vášho života nevytratila intimita. Nenechajte sa zlákať krátkodobými flirtami a nezameňte si svoju veľkú lásku za drobné.
Peniaze: V oblasti financií vás čaká dobrý rok. Rozviniete sa aj profesionálne, získate nové vedomosti a skúsenosti, ktoré časom šikovne speňažíte.
Zdravie: Ak sa nebudete prejedať a všetko si doprajete s mierou, nebudete mať žiadne problémy. Ale pozor, stres nezajedajte čokoládou ani zmrzlinou, radšej sa choďte poprechádzať.
Prasa
Láska: Šťastie v láske je na vašej strane. Ak sa partner nevedel v istých otázkach dlho rozhýbať, teraz sa tak stane. Sú veľké šance, že sa pre vás rok 2018 skončí zásnubami, svadbou alebo riešením spoločného bývania.
Peniaze: Možno sa vám bude zdať, že vaša cesta k úspechu je plná prekážok, no ak zatnete zuby a jednu po druhej ich zdoláte, čakajú vás úžasné výsledky. Váš účet v banke rozhodne nebude v mínusových číslach, no rátajte s tým, že s vyšším finančným ohodnotením prichádza aj väčšia zodpovednosť.
Zdravie: Nenechajte sa prevalcovať negatívnymi myšlienkami. Odožeňte ich od seba ako muchy. Keď budete rozmýšľať pozitívne, budete sa cítiť skvele na tele aj na duši.

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.