Login · Register
October 25 2021 21:58:27
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Vedia, čo robia.


Zlým a zákerným ľuďom doslova prináša radosť, ak môžu druhým ubližovať a spôsobovať im bolesť. Majú na to už dokonca svoje obľúbené psychologické triky, pri ktorých vedia, že zaručene fungujú.

To, o aké triky ide, popísal portál The Minds Journal.

#1 Racionalizovanie vlastných chýb
Toto je veľmi obľúbená taktika všetkých narcistov i sociopatov. Človek sa pri nej snaží racionalizovať svoje vlastné chyby a presvedčiť vás o tom, že vlastne vôbec nič zlé nespravil, a ak si vy myslíte, že áno, na vine ste vlastne vy. Bude vami manipulovať dovtedy, kým vás nepresvedčí o tom, že jeho toxické správanie je vlastne normálne.

#2 Hľadanie vznešených dôvodov
Tí najviac toxickí ľudia sa vás tiež neustále budú snažiť presvedčiť o tom, že všetko, čo robia, robia vlastne buď pre vaše dobro, alebo pre nejaké iné, vznešené dôvody. Neustále vám budú opakovať, že išlo o správnu vec, a nakoniec budete vy tým hlupákom, ktorý tomu nerozumie.


#3 Hádzanie viny na vás
Bez ohľadu na to, čo takýto zlý človek spraví, či už ide o narcistu, sociopata alebo kohokoľvek iného, neustále sa bude snažiť o to, aby prehodil vinu na vás. Donekočna vás bude presviedčať o tom, že on nespravil nič zlé, a že chyba je len na jedinej strane – na tej vašej.

#4 Stavanie sa do role obete
Jednou z najhorších vecí na zlých ľuďoch je to, že neustále sa budú snažiť o to, aby ste pri nich mali výčitky svedomia. Budú sa totiž stavať do role obete, ktorej každý len ubližuje – vrátane vás. Pravdou je ale presný opak.

#5 Nejasnosť emócií
Emocionálni tyrani vás budú neustále dostávať do kolotoča emócií. Najprv vám dajú všetku svoju pozornosť alebo lásku, a keď začnete byť šťastní, absolútne ochladnú. Potom sa opäť správajú ako príkladný partner/priateľ, a následne opäť ochladnú. Tento cyklus nemá konca.

interez
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.