Login · Register
November 30 2021 11:25:03
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Od 24.9.do 1.10 //Samozrejme, že treba ho brať s nadhľadom, no aspoň čiastočná spojitosť medzi hviezdami a našou osobou určite existuje.
BARAN

Nový týždeň máte v pláne dotiahnuť všetky pracovné povinnosti V posledných dňoch ste dosť zanedbali vášho partnera a možno by bolo vhodné, keby ste to práve teraz napravili. I keď sa spočiatku bude zdať, že všetko ide podľa plánu, v skutočnosti to bude práve naopak. Nesmiete si však pripúšťať chyby, nakoľko každý má občas zlý deň. Ak partnera nemáte zanedbávate priateľov.

BÝK
I napriek tomu, že sa končí pracovný týždeň, vás ovládne melanchólia kvôli srdcovým záležitostiam. Nesmiete sa však utápať vo výčitkách, ale musíte žiť prítomnosťou. Urobte si čas len pre seba a skúste aspoň na chvíľu na nič nemyslieť. Nový týždeň začnete s pocitom žiarlivosti. Nie, nejde o nejednoznačné sny, vaše podozrenia vyplývajú z reality. Budete na to myslieť , no mali by ste tieto pocity potlačiť a miesto toho sa sústrediť na to, že to s partnerom v pokoji prediskutujete.
BLÍŽENCI
Od rána máte veľmi dobrú náladu a nikto vám ju ani nepokazí. Tešíte sa na príchod víkendu, počas ktorého plánujete buď stretnutie s priateľmi alebo s rodinou. Dnes je dokonca ideálny deň na experimenty!Vo vnútri vás niečo dusí, no ani poriadne neviete čo. V práci pokračuje všetko tak ako obvykle a váš milostný život, ak nejaký existuje, netrpí žiadnymi trhlinami. Práve preto nerozumiete vašim pocitom, no možno to bude len z únavy.
RAK
Dnes sa cítite ako kvitnúci strom. Na tvári máte úsmev a vychutnávate si pomyslenie na víkend. Je čas vymyslieť nejaký program, ktorý by váš partner alebo rodina ocenili. Dnes sa môže medzi vami a partnerom vytvoriť akási dusná atmosféra. Skúste problémy riešiť s chladnou hlavou a zároveň pochopiť, čo mohlo tento hnev vyvolať.

LEV
V piatok máte náladu na experimenty podobne ako Blíženci. Počas víkendu plánujete veľa vecí, no musíte si dôkladne premyslieť, kde začať. Nepanikárte, dôležitá je zdravá organizácia. Streda bude pre vás pomerne mrzutá. Môže vás ovládnuť hnev, ktorý nemusí najlepšie pôsobiť na vaše okolie. Pokúste sa pozerať na veci trochu viac pozitívnejšie a nevyvolávajte okolo seba zbytočne dusnú atmosféru.
PANNA
Piatok vám jednoducho nevyjde. Akosi sa nad vami zatiahlo slnko a vo vnútri sa cítite dosť melancholicky. Už niekoľko dní vás čosi trápi a nedokážete tak myslieť na nič iné. Mali by ste sa však začať tešiť na víkend, kedy je ideálny čas trochu zrelaxovať. Streda bude dňom neistoty. Ak ste slobodní, nedávno ste sa stretli s istým sentimentálnym sklamaním a snažíte sa o zotavenie.Už by mohol nastať zlom a možno by vám mohla prísť do cesty tá správna osoba.
VÁHY
Týždeň začnete s pozitívnymi pocitmi. Práve preto prestanete myslieť na isté nezhody, ktoré v konečnom dôsledku aj tak nikam nevedú. Vychutnávajte si deň a nedovoľte vašim starostiam, aby vám ho pokazili. pričom sa z toho len veľmi ťažko dostávate. Snažte sa prísť na iné myšlienky a neutápajte sa v depresii. Pre všetkých však platí, že by si mali zájsť na kávu s priateľmi.
ŠKORPIÓN
Dnes sa vám črtá pozitívny deň. I keď sa vám to bude v práci vliecť, konečne sa dočkáte vytúženého voľna. Večer vás čaká relaxácia. Drahí Škorpióni čaká vás super týždeň. Ak ste si už dávnejšie stanovili nejaký cieľ, práve teraz sa ho chopte a posuňte sa k nemu zase o čosi bližšie. Treba len veriť a všetka snaha sa časom vráti, nesmiete zúfať.
STRELEC
Myšlienka na víkend vás drží v dobrej nálade, pretože máte istý program, ktorého sa už neviete dočkať. Ak ešte nemáte nič naplánované, určite to napravte. Víkend si poriadne užite. Nový týždeň prinesie Isté zmeny v práci vo vás vyvolajú zmätok, čo vám pokazí náladu a mohlo by sa to preniesť aj na vášho partnera. Z hlboka dýchajte a uvedomte si, že po zlom dni príde lepší, a tak sa zamerajte na niečo krajšie, aby ste sa rozptýlili.
KOZOROŽEC
Nezažívate práve najlepšie obdobie. V poslednej dobe máte dokonca pocit, že vaše dni sú nekonečné a nemáte na nič náladu .Partner/ka vás začal nudiť?Lebo to je dokola ta istá pieseň. Využite víkend na obnovu energie, ktorú ste počas uplynulých dní stratili. V stredu budete musieť prekonať niekoľko prekážok, ktoré by mohli oslabiť vašu trpezlivosť. Na druhej strane, mohlo by sa udiať,niečo, čo sa postará o zmenu vo vašom živote a pochopenie ,kde ste spravili chybu
VODNÁR
Usmeje sa na vás láska, ak ste ešte nenašli spriaznenú dušu. Piatok je tak ideálny dostať sa opäť do hry a pokúsiť sa o vyplnenie prázdnoty, ktorá vás už dosť dlho trápi. Ak ste zadaní, nezabudnite rozmaznávať vášho partnera, ocení to.Okolo vás je žiarivá a pozitívna aura, čo by mohlo byť vďaka láske, mohol by prísť zlom vo vašom živote. V poslednej dobe ste sa samotou dosť trápili, no hviezdy sa rozhodli, že vám podajú pomocnú ruku.
RYBY
Pre Ryby bude tento piatok plný nových návrhov či už pracovných alebo osobných. Uverili ste klebetám a to bude mať zrejme následky. Skôr než niečomu uveríte si overte pravdivosť, snažte sa záležitosť prehodnotiť . Chceli by ste pokojný týždeň, no v práci budú iného názoru. V poslednom období sa nakopili konflikty, pričom vaša tvrdohlavosť tomu vôbec nepomohla, práve naopak. Musíte si vyčistiť myseľ a pokúsiť sa napraviť všetky nedorozumenia a chyby ktoré ste spravili.

Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.