Login · Register
Október 01 2022 00:22:36
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


7 trikov-ako v podpätkoch

Na vysokıch podpätkoch sa nedá príliš dlho vydržať. Svoje o tom vie nejedna celebrita. Zozbierali sme preto ich najlepšie rady na to, ako to na vysokıch podpätkoch v zdraví prežiť...

1. Zatočte s novımi topánkami
Možno vám to bude trhať srdce, ale celebrity ako Sarah Jessica Parker (48), si tento trik nemôžu vynachváliť. Akonáhle si kúpite nové topánky, vezmite doma nožnice, škrabku alebo inı nástroj a zdrsnite stielky topánky (vnútro topánky, ktorı je pod chodidlom). Vďaka tomu vám noha v topánke nebude kåzať a prsty nebudú narážať na špičku topánky. Vyvarujete sa tak zbytočnım odreninám.

2. Lak na vlasy ako záchrana
Rovnako ako zdrsnenie povrchu stielky, je obľúbenım trikom modeliek aj vrstva laku na vlasy, nastriekaná na vnútro topánky. Vďaka lepkavej vrstvičke sa nemusíte báť, že by vám noha v topánke kåzala.

3. Nové topánky hneď vyskúšajte
Hneď, ako si kúpite nové topánky na podpätku, mali by ste s ich skúšaním začať. Vezmite si ich doma a choďte v nich po byte, robte bežné úkony a zabudnite na to, že možno vyzeráte komicky. Jedine tak si ich na nohe osvojíte, zistíte, na ktorıch miestach sú vám menej príjemné a až si ich vezmete von, práve na to miesto si nalepíte polstrované alebo gélové vankúšiky zabraòujúce otlakom.

4. Zlepte si prsty
Toto je tip priamo z prehliadkovıch mól, ktorı používajú slávne topmodelky, ako Heidi Klum (40). Aby sa vám v podpätkoch a zvlášť tıch, ktoré majú úzku špičku, dobre chodilo, vezmite si na pomoc lepiacu pásku alebo leukoplast. Zlepte si prstenník s malíčkom, získate tak väčšiu stabilitu.

5. Než sa obujete, použite dezodorant
Nie je snáď nikto, kto by mohol povedať, že sa mu nohy nepotia. A práve pot je často príčinnú toho, že vám začnú byť topánky na podpätku nepohodlné. Vďaka potu noha v topánke šmıka, a topánka tiež často začína tlačiť a tvoria sa pľuzgiere. Preto než sa obujete, použite na chodidlá antiperspirant.

6. Dôležité je polstrovanie
Aby ste sa cítili v podpätkoch dobre, budete potrebovať perfektné odpruženie na pätách. Pretože len máloktoré topánky sú sami o sebe pohodlné, nebojte sa používať pod pätu silikónové vankúšiky alebo si zaobstarať špeciálne na pätách polstrované pančuchy. Vďaka tomu získate oporu a pohodlie.

7. Každıch 20 minút si sadnite
Ak máte možnosť, každıch 20 minút nechajte svoje nohy odpočinúť. Posaďte sa, vyzujte si topánky a chodidla i päty si premasírujte. Skvelú úľavu vám poskytne tiež prúd studenej vody, v ktorej si nohy umyte. Vďaka tomu spľasnú opuchy a topánky vám budú zase o niečo pohodlnejšie./blesk.cz
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.