Login · Register
September 30 2022 22:39:24
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


13 dùvodù, proč pít vodu s citronem.

Teplá voda se doporučuje z prostého dùvodu. Studená voda je pro organismus silnım teplotním šokem, kterı je stejnì vyčerpávající, jako stresové situace. Proč pít teplı citrusovı drink hned ráno a nalačno?

Kontrola tlaku

Citron velmi poctivì kontroluje srdeční činnost. Když ráno vypijete tento levnı elixír, pomùže vám udržet tlak na uzdì a zároveò dokáže uvolòovat tìlo i mysl, čímž zredukuje stres a sklony k depresím.

Zásadujte tìlo

I když se to mùže zdát jako vtip, že zrovna kyselı citron by mìl zvládat "zásadovat" tìlo, je tomu opravdu tak. Citron se považuje za nejvíce alkalickou potravinu, pøi jeho pravidelné konzumaci upravuje pH tak, aby naše tìlo nezatìžovalo.

Náš tip: Nemùžete pøekonat únavu? Zkuste "zásadovat" tìlo

Posiluje imunitní systém

Díky vysokému obsahu antioxidantù a vitaminu C, jsou citrony velmi prospìšné pro správnou funkci a posílení imunitního systému, obzvlášť v období častého vıskytu infekcí horních a dolních cest dıchacích.

Urychluje hubnutí

Citrony obsahují pektinovou vlákninu, která dokáže nastartovat metabolismus. Je prokázané, že citronová voda napomáhá pøi shazování pøebytečnıch kilogramù.

Zlepší hojení

Kyselina askorbová udržuje v kondici všechny pojivové tkánì, kosti a chrupavky. Vitamin C je také známı pro své protizánìtlivé účinky, proto je vhodnı pøi rekonvalescenci po úraze či nemoci.

Doporučujeme: Recepty: Jak dostat céčko na talíø

Zklidní žaludek

Voda s citronem pomáhá s mnoha zažívacími problémy jako je pálení žáhy, zácpa nebo žaludeční nevolnost. Podporuje činnost jater pøi produkování žluči, která je nezbytná pro dobré zažívání.

Pečuje o dásnì

Je pravda, že čerstvá citronová šťáva, která se aplikuje na dásnì, pomáhá zastavit krvácení a mírnit bolest zubù. Stejnì tak je vıborná v boji se špatnım dechem. Spolehlivì s vodou funguje jako prevence proti paradontóze.

čistí pleť

Denní konzumace vody s citronem zajistí pravidelnı pøísun vitaminu C, kterı omlazuje a prozáøí pleť. Všechny antioxidanty bojují s volnımi radikály, pøedevším z UV záøení nebo toxinù, kterıch je v životním prostøedí víc než dost. Kromì toho mùžete vodu s citronem aplikovat pøímo na malé jizvičky na obličeji nebo na staøecké skvrny.

Dostatečná hydratace

Mnoho lidí si neuvìdomuje, že je organismus po dlouhé noci dehydrovanı. Dehydrovanı organismus vede ke zhoršení funkcí organismu, ke stresu, zácpì a únavì. Velká sklenice s citronovou šťávou dodá potøebné množství tekutin a dobøe nastartuje organismus na dlouhı a náročnı den. Zároveò ze svého tìla vyplavíte toxiny, které se usadily v trávicím traktu bìhem noci.

čtìte také: Tajemství zázvoru: Lék na chøipku i nadváhu

čistí krev

Citronová voda funguje jako čistič krve.Vitamin C také krev øedí, čímž se stává vhodnou prevencí proti trombóze. Svımi silnımi účinky bojuje proti vysokému cholesterolu a následnému usazování v tepnách.

Pùsobí močopudnì

Pomáhá vyplavit nežádoucí látky z tìla, jelikož zvyšuje frekvenci močení. ¨Díky pravidelnému vyplachování bakterií a toxinù s tìla nevìdomky bojujeme i s artritidou.

Dıchací problémy

Voda s citronem ulevuje od problémù s dıchacími cestami. Pomáhá s alergiemi a uvolòuje astma. Navíc jako pøírodní antibiotikum chrání sliznice pøed infekcí.

Detoxikace pro organismus

Ranní teplá voda by se podle nìkterıch mìla stát pravidelnım rituálem. Zejména pro detoxikaci organismu má voda s citronem stejnı efekt, jako pro nìkoho první hrnek kávy, pročistí støeva tak rychle, že se budete divit.

Na závìr

Voda nemusí bıt vždy teplá, stačí jen lehce vlažná. Použijte velkou sklenici, do které vymačkáte pùlku čerstvého citronu a dolijete vodou.

Ti, co ráno nedostanou do svého žaludku nic, by mìli začít s malou sklenicí a postupnì dávku vlažné vody zvıšit až na 300 ml. I když vás chuťovì nijak neoslní, sami se budete divit, co s vámi taková obyčejná teplá voda dovede a ještì rádi se na ní stanete závislí.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.