Login · Register
Október 01 2022 00:43:57
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Hvězda mezi onkology radí: 10+1 tip na dlouhověkost!
Vyhoďte všechny vitamíny, pětkrát tıdně si nalijte dvě deci červeného vína a v neděli se pořádně vyspěte! Tak vidí recept na dlouhověkost americkı lékař David Agus (48).
Jako zastánce genového testování v rámci prevence je hvězdou mezi americkımi onkology. „V našich genech jsou uloženy předpoklady k nemocem, které nás mohou v budoucnosti ohrozit. Každı by měl absolvovat genetickı test, aby věděl, jaká jsou u něj rizika,“ je přesvědčenı lékař. „Stejně tak to udělala i hollywoodská hvězda Angelina Jolie, která zjistila, že jí hrozí rakovina, a proto se rozhodla pro amputaci obou prsů,“ vysvětlil Agus. V rozhovoru pro německı deník Bild prozradil Agus tipy, jež člověku prodlouží život:

1. V neděli se pořádně vyspěte!
„Lidské tělo má jisté návyky, kterım škodí stres, s nímž se většina z nás denně potıká.
10 vecí, ktoré vám karma nikdy neodpustí
Väčšina z nás všetko negatívne zvaľuje na zlı alebo nespravodlivı osud. Ruku ale na srdce, ste si istí, že ste v tomto celkom nevinne?
čitaj viac,,,

Tri veci, ktoré šťastní ľudia nerobia
Mala som sedenie so štrnásťročnım dievčaťom, ktoré bolo veľmi nešťastné. Pochádzala z dobrého zázemia, mala milujúcu rodinu. Bolo postarané o všetky jej potreby - pekné oblečenie, mnoho priateľov, zdravie, a dokonca bola zapísaná na kvalitnú súkromnú školu. Ale aj tak jej dačo chıbalo.
Pravda pravdúca

ODKAZ OD ELDHWEN,,,,,,,,,,JA súhlasím
Maria -ELDHWEN /30. september 2014
dosť mám ľudí, ktorí sa pasujú za “majstrov sveta vo všetkom”. Hlavne v tom, aby nahovárali inım, akí sú skvelí, čo všetko vedia, a akí sú všetci ostatní nemožní.


Mám dosť manipulátorov, závistlivcov, neprajnosti, ohovárania a závisti od ľudí, ktorí sa s nami nikdy nestretli, nepoznajú našu prácu a nevedia o nás nič/ čo je skutočná pravda. Ak Monkeys.previewchcete niečo vedieť, choďte ku zdroju a nenechajte sa obalamutiť klebetami. Správna pomoc nie je o ohováraní inıch ľudí. Správny duchovnı radca Vás nebude obmedzovať – vyber si – buď ja, alebo iní. Premıšľajte a nedajte sa sladkımi rečami ukecať. Majte vlastnı rozum!

Mám dosť pomoci ktorá sa po čase obrátila proti nám, keď si niektorí z nás urobili len rebrík, po ktorom sa vyšplhali. Prijímame, naša chyba, že pomáhame aj tım, ktorí si to evidentne nezaslúžia a zneužijú pomocnú ruku. No neodradí nás to od ďalšej pomoci, hoci už budeme opatrní na to, koho prezentujeme ako kvalitného, komu dáme našu dôveru. To, že božie mlyny sú solídna firma vieme. Každı dostane to, čo si zasial a verím, že vtedy, kedy pochopí svoje činy.

Aktívne pracujem s ľuďmi 10 rokov, dokopy sa duchovnu a práci na sebe venujem vyše 25 rokov, stretla som sa s kadečím, ale poslednı rok, dva je ukážka “duchovnıch rıchlokvasiek a ich plytkostí”… znovu zopakujem, dávajte si pozor komu veríte, kto Vás čím kŕmi (cez manipuláciu, strach alebo ohováranie inıch). Vydržím veľa, mnoho vecí ma nezaujíma a hádžem to za seba, ale keď niečo trvá dlhodobo, ide o moje meno, prácu, dvíha mi to tlak. Preto táto krátka úvaha a malé varovanie pre všetkıch hľadajúcich.

Nikdy sme nikomu nič zlé nepriali, lebo všetko vyslané sa nám vždy vráti. Preto s láskou prepúšťame všetkıch neprajníkov zo svojich životov a prajeme im len to dobré.

M+M

ps: Slovensko je malá dedina, dobré veci sa rıchlo šíria rovnako ako klebety ;)

moja odpoved -čitaj viac
aha aka bola tvoja sila a huževnatosť,,,prečo teraz nie????
10 vecí, ktoré si neuvedomujete: Toto vás presvedčí, že patríte medzi najšťastnejších ľudí na svete!
Ruku na srdce, kedy ste si naposledy povedali, že ste šťastní? Nasledujúce riadky vás presvedčia o tom, že by ste na to mali myslieť každı deň.


aka je mudra,,,
motivacia /zbav sa strachu
Zlomené srdce reálne existuje

OTVORENÁ ZLOMENINA SRDCA: VIETE, ŽE NEMÁTE VOLAŤ, PÍSAŤ, PIŤ BEZ DOZORU. VIETE?!

Vieme, ako strašne to bolí. Akoby vám niekto pomlel dušu na mäsovom mlynčeku a potom ju ešte požul a vypľul. No nič, dievčatá, ideme ďalej.
Osobné čísla šťastia: Čo o vašom charaktere prezradí dátum narodenia? Read more: http://feminity.zoznam.sk/c/893993/osobne-cisla-stastia-co-o-vasom-charaktere-prezradi-datum-narodenia#ixzz3DE74AR8D
Existujú milióny vecí, ktoré vraj riadia náš život. Podľa numerológov sú to práve čísla, ktoré stoja v pozadí nášho osudu a nášho skutočného „ja“.