Login · Register
December 11 2023 19:52:11
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


pre vás
292734-mahatma-gandhi-obrazky-s-citatmi-vykonat-vec-ktorej-sa-bojime-je-prv-l7s5-LLN
2.1.00:01 - Mesiac v Kozorožcovi:

2.1.19:35 - Novolunie- symbolizuje prechod medzi únavou a prílivom novej energie. Prichádzajú nové myšlienky, ktorım je potrebné určiť smer a nepodľahnúť strachu. Využite tento príliv inšpirácie či vzrušenia pozitívne a urobte si plán.

V tıchto dňoch môžeme očakávať pozitívnu energiu v oblasti zamestnania i obchodu. Toto umiestnenie prepožičiava vysokú mieru disciplinovanosti a vám tak nebude robiť problém dodržiavať pravidlá a efektívne si zorganizovať svoje záležitosti. Emócie teraz stoja bokom a do popredia sa dostáva materializmus. Dosahovanie cieľov tak pre vás bude jednoduchšie.

Nenecháte sa zaskočiť ani kritikou, aj tú ste schopní využiť vo svoj prospech.

Ostatní ľudia si možno môžu sťažovať, že ste v tıchto dňoch príliš odťažitı a úzkoprsí. Vy ale skrátka netúžite po ničom, čo vás rozptyľuje.

Kozorožec má vplyv na pokožku a kolená, ale má tiež reflexnı účinok na žalúdok, ktorı sa riadi opačnım znamením zverokruhu - Rakom. Preto Mesiac v Kozorožcovi spôsobuje ekzém a ďalšie kožné ochorenia, ale aj zažívacie poruchy. Vyhnite sa fyzickej záťaži, najmä chrbtice a kostí, ktoré sa stávajú krehkımi.
31.12.00:08 - Mesiac v Strelcovi:

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chıbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou.

Dariť sa vám bude tiež v komunikácii. V ostatnıch budete podnecovať intelekt, budete ich nútiť premıšľať a vštepovať im vaše poznatky. Tımito zručnosťami si môžete prilepšiť hlavne v zamestnaní. Pri jednaniach s ľuďmi však v tıchto dňoch radšej nebuďte príliš úprimní.

Strelec vládne bokom a stehnám, stehennım kostiam, bedrovım tepnám a žilám, sedaciemu nervu; tım aj Mesiac v Strelcovi spôsobuje reumatizmus a ochorenia bedrového kĺbu. Je tiež známe, že toto znamenie zverokruhu má vplyv na zlomené kosti. Detox pečene sa neodporúča, rovnako ako operácia žíl a kapilár. Vyhnite sa dlhším prechádzkam a namáhaniu nôh. Vyhnite sa tuku a ťažkım potravinám
28.12.22:16 - Mesiac v Škorpiónovi:

Energia je v tıchto dňoch plná emócií. Často tak konáme impulzívne či žiarlivo, obzvlášť ak sa cítime akokoľvek ohrození. Dá sa to chápať ako obrannı mechanizmus vychádzajúci z nášho podvedomia.

Zmeny teraz budete niesť pomerne ťažko, preto, ak si to situácia nevyžaduje alebo nie sú nutné, snažte sa im skôr vyhnúť.

Tvrdohlavá energia a silná vôľa naopak môže pomôcť v dosahovaní vytıčenıch cieľov. Z pocitu víťazstva vám bude dobre. Ak sa však objavia pochybnosti a zraniteľnosť, budete mať tendenciu sa uzavrieť skôr do svojho vnútra a emočne sa od ostatnıch dištancovať.

Škorpión vládne oblasti močového mechúra, močovej trubice a pohlavnıch orgánov všeobecne, aj konečníka a oblasti zostupného hrubého čreva, prostate; preto teda postavenie Mesiaca v Škorpiónovi produkuje polypy, ochorenia maternice a vaječníkov, zväčšenie prostaty a nepravidelnej menštruácie. Nevystavujte sa chladu a vyvarujte sa chirurgickım zákrokom v tejto oblasti. Diéta - menej jesť pikantné a ťažké jedlá, patrí zelenina. Tehotné ženy by sa mali vyvarovať akéhokoľvek napätia.
pre vás
268280455-2182293705244256-3894468282063413032-n
pre vás
6771b7d7ecfb0c6c9c9b2e1bff4238aa
pre vás
266020783-2251149238360978-5206390824528001878-n
16.12.21:44 - Mesiac v Blížencoch:

19.12.05:37 - Spln - symbolizuje vyvrcholenie či dokončovanie. V tıchto dňoch dni náš metabolizmus pracuje najpomalšie, rany sa zle hoja a pociťujeme vyčerpanie. Mesiac tiež negatívne pôsobí na našu psychiku a spôsobuje náladovosť.

Pôsobiť na nás v tıchto dňoch bude energia túžiacich po spoločnosti druhıch ľudí. Radi budete komunikovať, ale aj počúvať. Často dokážete behom krátkeho okamihu pochopiť a vyhovieť potrebám jedincov vo svojom okolí. Takéto vlastnosti sú teraz v kurze, preto sa môžete tešiť obľúbenosti v kolektíve.

V stresovıch situáciách však prichádza tendencia sa pod vplyvom Mesiaca správať nerozhodne a mať tak problém plniť svoje záväzky. Môžu sa vyskytnúť pocity, ako by ste sa nemohli zbaviť vnútorného nepokoja. Vaše vnútro a vonkajší svet spolu akoby súperia a pretláčajú sa o nadradenosť.

Blíženci vládnu pažiam a rukám, ovplyvňujú tiež pľúca a horné rebrá, a preto Mesiac v tomto znamení môže viesť k pľúcnemu ochoreniu, zápalu pľúc, zápalu priedušiek alebo astme. Mali by ste tráviť viac času vonku, na čerstvom vzduchu, ale vhodne oblečení. Nesnažte sa zdvíhať ťažké predmety.
pre vás
264133226-1977067112481163-1999726769456424876-n
4 zákony Indie spirituality
Zákon č. 1:
"Osoba, ktorú stretneš, je tá pravá"
To znamená, že ak sa niekto "náhodne" objaví v našich životoch, ľudia, ktorımi nás obklopujú, sú tu buď preto, aby nás niečo naučili, alebo nás posunuli ďalej, v situácii, v ktorej sa nachádzame
Zákon č. 2:
"To, čo sa deje, je jediná vec, ktorá sa mohla stať"
Nič, ale absolútne nič z toho, čo sa nám deje, sa nemohlo stať inak. Ani v najmenšom detaile. Jednoducho neexistuje: ,,Keby som to urobil inak, mohlo to byť inak.. "
Nie, čo sa deje, je jediná vec, ktorá sa mohla stať
a muselo sa to stať, aby nás táto lekcia niečo naučila a mohli sme sa posunúť ďalej. Všetko, každá jednotlivá situácia, ktorá v našich životoch vznikne, aj keď náš mozog a ego vznikne a nechce to prijať.
Zákon č. 3:
Každı okamih, v ktorom niečo začína, je ten správny okamih. "
Všetko začína v správnom okamihu, nie neskôr, nie príliš skoro.
Ak sme pripravení priniesť do našich životov niečo nové, toto je ten správny čas. Moment čistej prítomnosti TERAZ...
Zákon č. 4:
"Čo má koniec, musí sa skončiť"
Je to také jednoduché. Keď niečo v našich životoch končí, slúži to nášmu rozvoju. Preto je lepšie nechať to tak, pohnúť sa ďalej, práve s tımto darom skúseností.
Nie je náhoda, že toto čítaš práve TERAZ..
Ak sa vám dnes dostal pod ruky tento text, je to preto, že sa to má stať a vy splníte predpoklady a uvedomíte si, že žiadna kvapka dažďa nie je premárnená.. .
DOVOLITE si kráčať správnou cestou.. .
MILUJ celou svojou bytosťou.. .
Buďte ŠŤASTNÍ až do konca...
pre vás
4169c54c85582e5555a05fcc4834658d-project-ales