Login · Register
Apríl 17 2024 00:11:21
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


ako nato2
ako nato
buď šťastnı /á
motivačné video
hlupák
„Každı človìk dìlá chyby, ale jen hlupák u nich zùstává.“
Marcus Tullius Cicero
hlupák
„Na svìtì je zavedeno, že spousta hloupıch si hraje na chytré. Z chytrıch, kterıch je na svìtì nedostatek, jen ti nejchytøejší si hrají na hloupé.“
Jan Werich
Uspech. desana/blog.cz/
Uspech,kazdy z nas si zela zazit ho.Ale ako na to?Táto otázka nás trápi a nedá spať.A práve po prebdenej noci ma napadlo napisať toto.Dajme hlavy dokopy a pustime sa za nim.Uspech je len otázkou myslenia,postoja a viery.Uspech je vybrať si tıch správnych priateľov a pustiť sa do budovania nášho šťastia.So sebou si neodnesieme nič,len spomienky,tak sa treba postarať o to,aby boli co najkrajšie a aby ich bolo čo najviac.Podľa Paretovho princípu 80/20 by to bolo najideálnejšie,čiže 80% úžasnıch a 20% tıch trochu horších.
Úspech je mať aj dostatok prostriedkov na uskutočnenie svojích snov.Vtedy sa už energiou neplytvá na obavy a strachy,ale jej prúd sa nasmeruje na dosiahnutie cieľa.Mám rada ľudí,ktorí sa neboja snívať,ale najradšej mám takıch,ktorí majú odvážne sny.Chcú niečo iné.niečo,čim budú vynikať,čiže nezapadnú do davu a nedajú sa len tak bezcieľne unášať v prúde strnulıch masiek.V dnešnom svete,keď väčšina očakáva iba to najhoršie,tak ja očakávam bohatstvo a úspešnı život.Dnes som počúvala jednu fantastickú nahrávku a okrem iného tam zaznela veta:"Úsmev je niečo,čo môžeš darovať a nikdy o to neprídeš."a je pravda aj to,že s úsmevom na tvári sa žije lepšie,ľahšie,spokojnejšie.Úsmev je ako magnet.priťahuje šťastie.Šťastnı človek lepšie plní svoje úlohy,priťahuje peniaze a stáva sa bohatım.No a keď je bohatı,tak má čas na sny a prostriedky na ich naplnenie.je to takı krásny kolobeh.či nie?
O chlapcovi, ktorı hľadal lásku / Balek Robert
V jednej malo známej dedinke na severe jednej ďalekej krajiny bıval chlapec, ktorı sa nijako nelíšil od ostatnıch chlapcov. Mal len jednu zvláštnu vlastnosť a tou bolo neustále posedávanie na okraji cesty. Nikto nevedel prečo tam sedáva, no nikto sa ho na to nespıtal. Všetci, čo okolo neho prechádzali sa niekam ponáhľali. Jeden sa ponáhľal domov k deťom, druhı utekal na pole, aby mu nezmoklo seno tretí bežal do práce. A tak to bolo so všetkımi. Až jedného dna....
Asertivita: dobrı sluha ale zlı pán
Pod slovom asertivita si bežne predstavíme sebapresadenie. Pôvodne sa tieto techniky naozaj používali vılučne pre ľudí, ktorí mali v bežnıch sociálnych situáciách problém reagovať na ostatnıch, boli príliš sociálne plachí a nevedeli sa presadiť.
ponaučenie
NIKDY nežiarli,
Ako žiť lepšie? ŽIVOTNÉ NÁBOŽENSTVO
Ako žiť lepšie, nekradnúť, nezblázniť a nezabiť sa pritom je jedna z najčastejších otázok, ktorá je na aktuálne takmer vždy na vrchole rebríčka hitparády zvanej základné životné otázky. Bolo tomu tak v minulosti, je tomu tak v prítomnosti a bude tomu tak s najväčšou pravdepodobnosťou i v budúcnosti.

Modernı človek v treťom miléniu hľadá neustále prirodzene a logicky cestu k dokonalejšiemu životnému štılu, k lepšej kvalite života, k vyššej spokojnosti, prosperite a pohode. Položenie otázky je v danom smere jednoduchšie, ako hľadanie a nájdenie odpovede. Najmä preto, lebo platí aj odveké múdre príslovie o tom, že človek mieni, pričom osud (boh, život, príroda) mení! Každı potrebuje občas dobiť baterku, načerpať sily, zbilancovať život, zvážiť zmeny, získať opojenie z rozkoše, ale i plán osobného rozvoja.