Login · Register
Máj 28 2024 11:15:40
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


vtip
Raz takto debatoval na nebi Boh so Svätım Petrom:
- Peter, tohto roku je tu hrozná nuda... Nemáš nejakı nápad?
- čo takto nejakú dovolenku? - navrhuje Peter - Na Saturne je teraz pekne.
- Nie, tam sa mi nechce. Tá príšerná gravitácia na veľmi unavuje.
- Tak niečo ľahšieho. čo tak Merúr?
- Tam sú zase ukrutné horúčavy...
- Tak niečo medzi... povedzme Zem.
- Len to nie! Tam sa hrozne šíria klebety. Pred dvoma tisícmi rokov som sa tam zabudol s jednou židovkou a doteraz si o tom rozprávajú!

Ospravedlnujem sa ak som niekoho poburila

Trochu srandy
Jeden maly chlapecek se vzdy pred spanim peclive modlil. Jednou si tatinek rekl, ze si synkovu modlitbu poslechne. Tak vecer zastavil s uchem na dverich. Synek odrikal Otcenas a pote: "Dobrou noc, tati, dobrou noc, mami, dobrou noc babi, sbohem dedo." Druhy den dedecek umrel a tatinek si vzpomnel na divnou modlitbu a velice ho to prekvapilo. Proto se vecer zase zastavil u dveri a poslouchal: "Dobrou noc, tati, dobrou noc, mami, sbohem babi." A dalsi den umrela i babicka. Tatinkovi uz se to vubec nelibilo, a o to vice ho sokovala vecerni modlitba: "Dobrou noc, mami, sbohem, tati." Druhy den se probudil zpoceny a nervozni. Cely den v praci se silene nervoval, kdy ho co potka. Odpoledne dorazil domu s ulevou, ze den ve zdravi prezil. Manzelka si vsimla jeho nervozity a ptala se ho, jaky mel den. Kdyz ji odvypravel o te spouste prace, tak ona: "Ja taky mela dneska honicku. Jo, a slysel s uz, ze umrel postak?
Medziľudské vzťahy
Túto tému som si vybral pretože po prečítaní tohto vıroku sa ma zmocnilo hneď viacero myšlienok. čo si ľudia predstavujú pod pojmom bohatstvo? Je bohatstvo len niečo materiálne? čo sú to medziľudské vzťahy a sú vôbec dôležité
Priateľstvo /autor Lopo
čo je to priateľstvo? Podľa mòa je to pre každého človeka potrebnı pocit. Práve priateľstvo ako jeden z najvzácnejších citov hneď po láske, ma dávať pocit istoty, dôvery a malo by aj dodávať sebavedomie, pretože človek by mal vďaka priateľstvu byt istı, že za nim niekto stoji, že ma vo svojich rozhodnutiach v rozličnıch životnıch udalostiach kde hľadať oporu, a ma komu dôverovať aj v tıch najhorších životnıch nástrahách.
dar-schopnosti
zažil/a som
úspech
MOKŠA-čítaj viac
Začíname s Kyäni /úžasnı produkt -čítaj viac/
Stále sa učíme a získavame nové informácie o tıchto vırobkoch, ktoré nás ohromili, a preto sme sa rozhodli ich sami vyskúšať, podeliť sa s Vami o naše skúsenosti a ponúkli možnosť objednať si cez nás tieto vırobky. Ak sa tak rozhodnete, stačí nám napísať mail s Vašimi zdravotnımi problémami a radi Vám ponúkneme vırobok, ktorı bude najvhodnejší na riešenie problému.
Vieme, že v dnešnej dobe je rozhodujúca aj cena. Vırobky sa pohybujú v cene od 2€ do 160€, teda od užívania na jeden deò, cez užívanie na mesiac až po príležitostné užívanie na akútne problémy.
Vzhľadom na vıborné referencie a skúsenosti priateľov s tımito produktami + vedeckú odbornosť a preukázanú nezávadnosť Vás ubezpečujeme, že nemáme v úmysle balamutiť, okrádať, klamať ani zavádzať . Snažíme sa poskytnúť príležitosť zlepšiť svoje zdravie (užívaním produktov), zlepšiť svoju finančnú situáciu, pomôcť sebe aj inım (v prípade zapojenia sa). Ide nám o to, aby sme sa všetci cítili dobre.
V prípade záujmu o viac informácií sa nebojte napísať nám. Najlepšie na mail: azodariana@gmail.com
Kolaps-divadelna komedia/čítaj viac ak máš zaujem isť na premieru-na konci videa je kontakt-predpredaj vstupeniek
Neviem, ako ďalej!
Vo chvíli, keď sa nám nevodí podľa našich predstáv, vymiznú všetky farby z nášho života a zostane len čierna. Farbené spektrum nádeje pohltí smútok, žiaľ, obavy o budúcnosť a my akosi automaticky strácame silu bojovať a vzoprieť sa osudu. Miesto toho dovolíme negatívnym pocitom, aby sa udomácnili v našej duši a zatienili aj ten poslednı zvyšok radosti, ktorá v nás ešte zostala. Slnko pre nás prestáva svietiť a my si kladieme otázku: „Ako ďalej?“