Login · Register
February 18 2020 18:47:21
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
 

 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok

Který anděl nad vámi drží ochrannou ruku?
Západní tradice nám dává řadu asociací pro čtyři z archandělů - Michaela, Gabriel, Rafaela a Uriela. Můžeme je podle jejich vlastností přiřadit ke čtyřem světovým stranám a čtyřem astrologickým prvkům.
OHEŇ
Pro Berana, Lva a Střelce – váš archanděl je Michael. Jeho jméno znamená "Kdo je jako Bůh." Michael je svatý bojovník, ochránce. Je přímým ztělesněním vášně. I přes to, že je často vyobrazován s mečem v ruce, přináší na zem nebeskou dobrotu a štědrost. Podle některých západních tradic střeží Michael jižní nebeskou bránu.

ZEMĚ
Pro Býka, Panny a Kozoroha – váš archanděl je Uriel. Jeho jméno znamená "Boží světlo". Je často vyobrazován, jak drží zářící lucernu. Uriel vede lidi k naplnění jejich osudu, a probouzí v nich umělecké vlohy a nadání, ať už jde o malování, poezii, anebo jiné věci, které nás udržují civilizované a v míru. Podle některých západních tradic střeží Uriel severní nebeskou bránu.
VZDUCH
Pro Blížence, Váhy a Vodnáře – váš archanděl je Rafael. Jeho jméno znamená "Bůh léčí". Rafael je schopný léčit rekuperačními energiemi všeho druhu. Zároveň dohlíží na vytváření a následování tradic. Podle některých západních tradic střeží Rafael východní nebeskou bránu.
VODA
Pro Raka, Štíra a Ryby – váš archanděl je Gabriel. Jeho jméno znamená "síla Boží". Jeho moc je skrytá ve zprávách, které Gabriel přináší. Gabriel přináší světu spravedlnost, nebeskou moc, a zjevuje velké tajemství. Podle některých západních tradic střeží Gabriel západní nebeskou bránu.
Východní pravoslavná církev věnovala každé pondělí v roce výhradně andělům. Někteří lidé věří, že máme každý svého anděla, který nad námi bdí, a hlídá naše kroky. Jiní se přiklání k tomu, že andělé zasahují jen ve chvílích, kdy je jich nejvíce potřeba. Ať už je pravda jaká chce, samotná myšlenka, že je někdo, kdo na nás dohlíží, nám může dodat potřebný pocit klidu a vyrovnanosti v obdobích, kdy nám zrovna nejsou hvězdy nakloněny.
Partnerské vztahy podle živlů
Náš živel hraje velkou roli v naší schopnosti vyjít s ostatními, a to zejména se svými nejbližšími. Zjistěte si, zda se přirozeně shodujete, nebo máte téměř katastrofálně opačnou energii.
Země: Býk, Panna, Kozoroh
Vzduch: Blíženci, Váhy, Vodnář
Oheň: Beran, Lev, Střelec
Voda: Rak, Štír, Ryby
Oheň a oheň
Velmi hořlavá kombinace, která činí každý vztah velmi intenzivním. V jednu chvíli je vztah plný vášně, v další vítězí ohnivé hádky, střety a bitvy o to, kdo má větší ego. Ovšem všechno bez zloby. Mezi ohněm a ohněm nebývá nenávist a bývají k sobě upřímní. Žádný z partnerů se nenudí. Celkově si dodávají energii a to je naprosto v pořádku.
Oheň a země
Jedná se o velmi stabilní spojení, pokud je dostatek zájmu o jeho udržení. Živel země zklidňuje dynamickou povahu ohně, a ohnivý partner může naopak rozdmýchat zemitého jedince. Pozitivní na tom je, že by to mohlo být velmi kreativní. Oheň nepřijme předvídatelnou rutinu. Zemi se nelíbí příliš mnoho změn. Citelná frustrace může vyvolávat napětí.
Oheň a vzduch
Tito dva prostě neví, kdy přestat. Vzdušný partner fouká do ohně, takže jsou pak oba nabuzení a unavení z přemíry snahy o udržení jejich vztahu. Tato kombinace není vůbec uzemněna. Oba partneři se mohou nakonec dostat do problémů a trpí všemi druhy podivných neduh, které vznikají hlavně kvůli jejich neschopnosti zapustit kořeny.
Oheň a voda
Toto je další zvláštní prolnutí. Pokud jsou ostatní faktory vyrovnané, mohou se dohodnout i nesouhlasit. Ale pokud ne, mohlo by být těžké sladit rozdíly. Ohnivý partner je pro vodního partnera příliš citově vyčerpávající. Vodní partner může působit jako tlumič pro ducha ohně.
Země a vzduch
Tyto dva spojuje praktičnost s rozumovým myšlením. To může fungovat, pokud jsou oba partneři připraveni na vztah. Je-li vztah produktivní, může to být velmi zdravý vztah, ale pokud vzdušný a intelektuální partner začne kritizovat ostatní, stáhne zemitého partnera ke dnu. Zemský partner frustruje vzdušného partnera mnohem méně a pomaleji.
Země a země
Tyto dvě mohou v sobě najít velkou útěchu. Chápou, odkud každý z nich pochází, a ví, kde má každý z nich místo. Mohou postupovat vlastním tempem a mají tendenci se neustále po celý život pohybovat. To může být velmi uklidňující a pohodová kombinace, která podporuje vnitřní klid. Problémy mohou nastat, pokud je jeden nebo oba dva pesimisté - pak by se mohli vzájemně stahovat ke dnu.
Země a voda
Skvělá směs energie, které může dobře fungovat a podporovat zdravé a vyvážené partnerství. Voda zklidňuje a zavlažuje Zemi, a Země dává koryta vodě. Může to být velmi kreativní kombinace, která tvoří skvělý tým. Souhra mezi těmito dvěma naznačuje, že jsou dobrými partnery pro své okolí i pro všechny ostatní a nejlépe se cítí, když jsou spolu.
Voda a voda
Tato kombinace může být buď velmi dobrá, nebo velmi špatná. Pokud voda představuje emoce, pak dvě vody se můžou buď pozvednout nahoru a umožnit vztahu prospívat, nebo se můžou přetahovat navzájem a utápět se kvůli tomu v záporech. Zevnějšek je pro ně všechno. Tato směs energií by mohla inspirovat a být naplněna pohádkovou chemií, anebo ne.
Voda a vzduch
Zatímco voda ráda ponechává všemu volný průběh, a všechno nechává plynout jemně podél toku ve svém vlastním čase a tempu, vzduch bude chtít cítit pohyb a změnu věcí. Tito dva mohou skončit tak, že se nakonec nebudou mít až tak rádi, jako na začátku. Co se zdálo být vzrušující, může upadnout do intenzivního emocionálního úpadku, a to by mohlo opakovat děj znovu a znovu do kola tak, jako se opakují časté bouře na moři.
Vzduch a vzduch
Tyto dvě mohou donekonečna mluvit - hodiny a hodiny, a nedostat se nikam. Mohou šeptat sladké nic, a přesto nedokážou rozpohybovat navzájem svá srdce. Tato směs energie nemusí být tak dobrá, protože se mohou oba dva vyčerpat z nepřestávajících rozhovorů, pomluv a sarkastických poznámek. Mezi vzduchem a vzduchem je malá nestálost a nebude se jim spolu nikdy dařit tak, jak by se jim mohlo dařit každému zvlášť.
Symboly Čínské astrologie
Čínská astrologie je o něco systematičtější, než astrologie Západní. Je založená také na dvanácti znameních, které jdou jedno po druhém v jakémsi uzavřeném, přesně stanoveném kruhu. Rozdíl je v tom, že rozlišují období, kterým znamení vládne, hned několika způsoby. Každé znamení čínského zvěrokruhu ovládá jeden celý rok, konkrétní měsíc a přesně určené dvě hodiny z každého dne.
Obecně pak platí, že:
• zvíře, které vládne roku, je zhmotněním toho, jací jsme navenek
• zvíře, které vládne měsíci, je zhmotněním vztahů
• zvíře, které vládne hodině, je zhmotněním toho, jací jsme uvnitř
... a pro jednotlivá znamení:
• Koza – 2015
poddajná, přitažlivá, sebevědomá

• Opice – 2016
společenská, se smyslem pro humor, chytrá

• Kohout – 2017
spolehlivý, vládce, ochránce

• Pes – 2018
společenský, věrný, spolehlivý

• Prase – 2019
vstřícné, vášnivé, stálé

• Krysa – 2020
čistotná, pečlivá, inteligentní

• Býk – 2021
chápavý, přesný, s vlastním názorem

• Tygr – 2022
bojovný, divoký, statečný

• Králík – 2023
bojácný, rychlý, opatrný

• Drak – 2024
silný, úspěšný, dominantní

• Had – 2025
rafinovaný, proměnlivý, zákeřný

• Kůň – 2026
stratil/a si motiváciu?
V myšlienkach je obrovská sila, pričom sú to práve negatívne myšlienky, ktoré mnohým ľuďom bránia v dosahovaní cieľov. Dobrou správou ale je, že rovnako silné je aj pozitívne myslenie. Ak sa budete niekedy cítiť bez motivácie, stačí aplikovať niektorú z nasledujúcich 15 myšlienok. Verte, že vám dodajú energiu!

1. Dokážem robiť čokoľvek – skvelá jednoduchá fráza, ktorá ti pomôže pripomenúť, že dokážeš všetko, na čo sa upriami tvoja myseľ. Ako povedal Henry Ford: Ak si myslíš, že to dokážeš, máš pravdu. Ak si myslíš, že to nedokážeš, tiež máš pravdu.

2. Zaslúžim si viac – zaslúžiš si lepší život, viac peňazí, zdravšie telo či lepšiu prácu. Mysli na to a pracuj na tom.

3. To je dôvod, prečo to dokážem – namiesto udávania dôvodov, prečo by si to nemohol dosiahnuť, sa zameraj na dôvody, prečo je to možné.

4. Mám plnú kontrolu nad svojim životom – je iba na tebe a tvojich rozhodnutiach, kým sa chceš stať a aký život chceš žiť. Tvoj život je produktom tvojich činov a rozhodnutí.

5. Za to riziko to stojí – ako sa hovorí, kto nič neriskuje, nič nezíska. Je dobré uvedomovať si riziko a vedieť, čo môžeš získať

6. Viem, čo chcem – nezabúdaj na svoje ciele. Musíš ich mať stále pred očami a vizualizovať si to, čo chceš dosiahnuť

7. Nikdy nie je príliš neskoro – bez ohľadu na to, koľko máte rokov alebo koľko príležitostí vám ušlo, nikdy nie je neskoro na nový začiatok.

8. Vždy tu budú problémy – bez ohľadu na to, čo v živote robíte, vždy vás postretnú nejaké prekážky. Dôležité je, aby ste sa upriamili na cieľ a nevzdali to pri dočasnom zakopnutí

9. Neexistuje problém, ktorý sa nedá prekonať – všetko sa dá buď vyriešiť, alebo jednoducho obísť a netrápiť sa tým

10. Zlyhanie je dočasné – chyby sú dôkazom toho, že niečo robíte a snažíte sa posúvať. Väčšina úspechov prichádza až po niekoľkých zlyhaniach

11. Zvládol som ťažšie veci – ste silnejší, než si myslíte. Spomeňte si na časy, kedy ste uspeli aj napriek mnohým prekážkam

12. Keď uspejem, odmením sa – nemusí ísť o veľké veci, aj malé odmeny môžu byť pre vás veľkým motivátorom

13. Nepotrebujem nikoho súhlas – začali ste pracovať na svojom sne a ľudia si myslia, že ste blázon? No a čo!

14. Najlepšie lekcie pochádzajú zo skúseností – ak niečo nedopadne tak, ako ste očakávali, spomeňte si, že ste práve získali cennú skúsenosť. A tie sú na nezaplatenie!

15. Nič veľké nevzniklo cez noc – nech sa deje čokoľvek, vytrvaj! Práca a trpezlivosť sú tvojimi priateľmi, nezabúdaj, že veľké veci nevznikajú zo dňa na deň
Rozdiely medzi súrodencami. Prečo ich rodičia robia?

Veta "Ja mám všetky svoje deti rovnako rád/rada" rodičia používajú veľmi často. Ak by sme sa však spýtali ich detí, či je tomu naozaj tak, nejedno by tvrdilo opak.


Rodičia si zvyčajne neuvedomujú, že preferujú viac jedno dieťa ako tie ostatné. A nikdy to ani nepriznajú. Je to spôsobené zvyčajne tým, že rodičia chcú, aby sa všetky ich deti mali rovnako dobre a tak najviac pomáhajú a "nadržiavajú stranu" tomu menej šikovnému či pomalšiemu. Chybou rodičov je to, ak si myslia, že práve takéto dieťa, ktoré preferujú, podstrkujú ho dopredu a "vyšliapavajú" mu cestičku sa bude viac snažiť a vyrovná sa tak šikovnejšiemu súrodencovi. Pravdou je to, že deti, ktoré dostávajú od rodičov neustále pomoc, si jednoducho na takúto situáciu zvyknú a to vedie paradoxne k lenivosti a zaostávaniu dieťaťa. Navyše, takýto model budú pokladať za normálny a očakávať ho i v dospelosti.

Robíte rozdiely medzi deťmi? Nečakajte, že sa ich vzťahy v dospelosti upravia.
Dieťa či deti, ktoré v rodine nie sú tak preferované to samozrejme cítia ako krivdu, aj keď im rodičia vravia, že sú viac životaschopné ako ich súrodenec a preto ich pomoc nepotrebujú. Omyl! Podľa odborníkov by každé dieťa, bez ohľadu na to aké je šikovné, malo dostať rovnako pozornosti a lásky ako ich súrodenec. Inak sa totiž môže stať nielen to, že dieťa bude žiarliť na pozornosť a lásku rodičov, ale i to, že sa medzi súrodencami nebude vyvíjať žiadny vzťah. Ak si myslíte, že v dospelosti si k sebe nájdu cestu, mýlite sa. Často sa totiž stáva, že takéto deti majú k sebe "vlažný" vzťah či sa dokonca nenávidia. A to len preto, že rodičia pochybili vo výchove.

Kto dostal viac?
Nič samozrejme nie je čierno-biele a tak sa nedá povedať, ktoré z detí z toho vyťaží najviac. Preferovaný súrodenec dostáva síce viac pozornosti, lásky a možno i finančnej podpory v dospelosti, ale častokrát sa z neho stáva nesamostatný jedinec, ktorý sa bez mamy a otca nedokáže o seba postarať. Neraz býva u nich ešte i v dospelosti a ony mu pomáhajú zo všetkých síl. V prípade smrti rodičov však nastávajú tomuto dieťaťu veľké existenčné problémy. Ak nič iné, minimálne sa mu odstrihne tok peňazí z rodičovského účtu. Naopak, dieťa, ktoré dostávalo menej (či už lásky, pozornosti alebo peňazí) sa s tým už od detstva naučilo žiť (aj keď to vždy cíti ako krivdu) a spolieha sa iba na seba a svoje schopnosti. Vie sa v živote "obracať", hospodáriť s rodinným rozpočtom aj v čase nepriaznivej finančnej situácie či komunikovať na úradoch. Paradoxne, tomuto dieťaťu dali rodičia viac. Naučili ho žiť a prebíjať sa životom bez pomoci druhých.

Text: -kk- pre oŽene.skBýk 2019
Býk 2019

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Čeká vás úspěšný začátek roku. Bude se vám dařit a zažijete velké výhry, občas i menší ztráty, ale celkově budete úspěšní. Na přelomu března a dubna si dejte pozor na rozepře a nespravedlivé obvinění. Máte tendenci se zastávat všech lidí kolem sebe, ale někdy to nebudete vidět zcela reálně a může vám to ublížit. Na jaře najdete svoji stabilitu. V létě je čas na odpočinek – a ten si opravdu zasloužíte. Konec roku bude už klidnější, ale stále úspěšný. Možná nedosáhnete na vyšší postavení, ale budete mít dobře nakročeno. Práce pro vás tento rok bude výhrou.

Peníze

Finanční stabilitu vám přinese jak začátek roku, tak celý další půlrok. Bude se vám dobře dařit a můžete i utrácet víc než jiné roky. S pracovním úspěchem vám finance přinesou i pocit jistoty. Možná ta jistota bude tak velká, že úplně zapomene být obezřetní. Nikomu nepůjčujte peníze, hlavně ne na konci roku, jinak se vaše finanční situace radikálně zhorší. Peníze totiž na konci roku budete potřebovat kvůli koupi nějaké nemovitosti nebo něčeho hodnotnějšího. Finance se k vám budou celý rok vracet.

Zdraví

Imunita je pro vás tento rok tím hlavním, co budete řešit. Začne to nejdříve kašlem a rýmou a z toho se tak snadno nedostanete. Může se vám to i vracet. Na vině je vaše snížená imunita; když ji posílíte, vyhnete se veškerým nepříjemnostem. Zažívací problémy vás zastihnou vždy, když přijde stres. Vyhněte se mu a zažívání se vůbec neozve. Když si přes léto odpočinete, budete na konci roku zdraví jako rybičky.

Láska a vztahy

Na začátku roku si s partnerem budete vzájemně vyměňovat láskyplná objetí a bude vám spolu dobře. Tento láskyplný vztah vám vydrží až do dubna, ale už si pomalu začnete uvědomovat, že tento partner není ten pravý. Pochopíte, že vás svedlo dohromady něco, v čem jste se vzájemně zrcadlili. Jenže vy jste už to vyřešili, a tak vám to najednou na vašem partnerovi začne vadit. Přes léto už budete trávit více času každý zvlášť. A na podzim se můžete rozejít, protože vás okouzlí někdo, kdo vás bude fascinovat a bude splňovat vše, o čem jste kdy snili.

Důležitá data pro vás na rok 2019: 2. 3., 1. 6., 19. 9., 5. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2019: únor

Na co si dát pozor v roce 2019:

Láska je pro vás opravdu důležitá. Občas jste tak zamilovaní, že nevidíte realitu takovou, jaká opravdu je. Změny ve vztazích vás děsí, ale jsou pro vás většinou vysvobozením.

Co vám rok 2019 přináší:

Tento rok se můžete přestěhovat a to vám přinese pocit bezpečí, po kterém už delší dobu toužíte. Upravte si domov dle vašich představ.

Co je pro vás v roce 2019 nejdůležitější:

Nejdůležitější bude pro vás letos stabilita, kterou získáte na základě své pracovitosti a úspěšnosti. Budete i finančně úspěšní a můžete si vybudovat stabilní domov.

Nepříznivý měsíc pro rok 2019:

Červen – boj ve všech oblastech, nejvíce ve vašem partnerství. Budete bojovat i sami se sebou.

Rada pro vás na rok 2019: Vesmírný posel stojí často přímo před vámi a vy jej posíláte zpět, protože nemáte odvahu vydat se novým směrem. Když však zůstáváte na starých cestách, nesmíte se divit, když se nedostanete na nové místo.

Kámen pro vás na rok 2019 (amulet): ametyst

Vaše šťastná čísla pro rok 2019: 1, 22, 80, 90, 95, 96

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2019

Leden – čekají vás nové začátky. Nejen nový rok, ale i jiné oblasti pro vás budou nové.

Únor – měsíc plný vášně a energie. Vše, na co sáhnete, vám půjde od ruky a budete mít úspěch.

Březen – stěhování a přesuny jsou pro vás tento měsíc aktuální. Nebojte se, bude to pozitivní.

Duben – časté schůzky a setkání s přáteli jsou pro vás prioritou a budete si to užívat.

Květen – ukončíte nějakou záležitost, kterou jste řešili delší dobu. Ukončení bude impulzivní, možná by bylo vhodnější ještě chvilku počkat.

Červen – čeká vás boj. Budete bojovat se všemi a se vším. Náročný měsíc, pokuste se být víc v klidu.

Červenec – čeká vás měsíc opatrného našlapování a určitého politikaření. Někdo s vámi bude manipulovat a vy nebudete vědět, jak z toho ven.

Srpen – přichází velká změna, na kterou máte nastartováno už půl roku. Přijměte ji a nebraňte se.

Září – konečně odpočinek… A zase budete pracovat na tom, jak se mít rádi a užívat si života – a půjde vám to.

Říjen – máte tolik sil, že můžete skály lámat. Teď je čas na vyřešení všech problémů, půjde vám to skvěle.

Listopad – vaše finanční situace se stabilizovala, a tak si užíváte klid a pohodu, a to i rodinnou.

Prosinec – uzavíráte rok a vnímáte svou finanční stabilitu a jistotu. Je vám dobře, měli jste úspěšný rok.
porovnávame sa?
úspech-strach
Peniaze
účinky vitamínov
Vitamín E zvyšuje riziko rakoviny
Vitamín E prospieva pokožke, očiam aj imunite. Zároveň pomáha bojovať proti voľným radikálom. Denne by sme mali prijať 1000 miligramov.

Jeho prirodzeným zdrojom sú orechy, zelená zelenina a oleje.

Niektoré výskumy ukázali, že nadmerné užívanie vitamínu E súvisí s výskytom mozgovej príhody, infarktu či rakovinou prostaty.

Veľká štúdia z roku 2008 odhalila, že tí muži, ktorí užívali vitamín E, mali väčšiu pravdepodobnosť, že sa u nich objaví rakovina prostaty.

Otrava vitamínom A môže byť smrteľná
Vitamín A pomáha zabezpečiť správne fungovanie imunity a stará sa aj o reprodukčný systém a zrak. Odporúčaná denná dávka sa pohybuje na úrovni 2000 I.U. (jednotka pre vitamíny rozpustné v tukoch).

V nadmernom množstve sa však objavujú nebezpečné vedľajšie účinky - od tráviacich ťažkostí až po smrť. Pri predávkovaní trpí najmä pečeň.

Vitamín C a vápnik zaťažia trávenie
Vitamín C sa stará najmä o náš imunitný systém a pomáha telo chrániť pred vírusmi. Horná hranica pre dospelých je 2500 miligramov. Aby ste ju prekonali, museli by ste zjesť 50 pomarančov. S je to však predávkovanie omnoho jednoduchšie.

Nadbytok vitamínu C sa prejaví žalúdočnými kŕčmi, nevoľnosťou a hnačkou.

Užívanie viac ako 2500 miligramov vápnika má podobné účinky ako pri céčku, no tu hrozí skôr zápcha. Niektoré výskumy hovoria aj o vyššom riziku vzniku obličkových kameňov.

Multivitamíny sú slabšie
V závislosti od značky sa obsah multivitamínu môže líšiť, no zvyčajne obsahuje niekoľko vitamínov skupiny B, vitamíny A, C, E, D, K a množstvo minerálov vrátane horčíka a draslíka.

Tento doplnok užívajú najmä tí, ktorí chcú zabezpečiť telu široké spektrum vitamínov a minerálov.

Tablety väčšinou obsahujú menšie dávky z každej zložka ako samostatné doplnky, aj preto je riziko predávkovania podstatne nižšie.

Pri užívaní vitamínových doplnkov treba brať do úvahy aj lieky ktoré užívate. Niektoré kombinácie sa totiž naozaj nemusia. Vždy sa preto radšej poraďte so svojim lekárom.
životná fáza

Ak práve prechádzate nešťastnou životnou fázou a zdá sa vám, že nič nefunguje ako má, nezúfajte.
Práve keď máte pocit, že ste narazili na dno, všetko začína do seba zapadať presne tak, aby ste sa mohli znova odraziť. Tu je 5 dôležitých signálov, že váš život sa čoskoro zvrtne k lepšiemu.
1. Všetko vás vytáča
Všimli ste si na sebe, že v ostatnom čase vás vie nahnevať čoraz viac vecí? Vrčíte na ľudí, trieskate dvermi – aj keď nie naozaj, tak aspoň máte sto chutí to urobiť? Vec sa má tak, že za vaším hnevom nie je žiaden konkrétny dôvod. Dôvodom je samotný hnev, ktorý v sebe nosíte. Jeho zdrojom je nespokojnosť. Je to pre vás signál, aby ste začali viac skúmať svoje pocity a spravili zásadnú zmenu sama za seba bez čakania na iných.
2. Neviete, ako ďalej
Herec Willem Dafoe povedal vetu: „Najprv sa musíte stratiť, aby ste sa mohli znovu nájsť.“ Aj keď to vyzerá na prvý pohľad hlúpo, je v tom viac pravdy ako si myslíte. Ak máte zrazu pocit, že ste bez cieľa, urobte krok dozadu, získajte odstup a nadhľad a premýšľajte, čo v živote naozaj chcete. Ak sa naladíte na svoje priania, ukážu vám cestu z bludného kruhu.
3. Vyhýbate sa ľuďom
Ak prechádzate ťažkým obdobím, je normálne, že sa z vás stane načas pustovník a nemáte potrebu stretávať sa s ľuďmi. Tráviť čas sama so sebou, aby ste si niektoré veci v sebe ujasnili, je rovnako dôležité, ako byť spoločenská. Aj keď to možno znie depresívne, je to prirodzená súčasť životného rytmu. Stiahnuť sa na čas „do seba“ môže byť veľmi prospešné pre vaše ďalšie smerovanie.2brázky vo
4. Cítite sa neisto
Keď pominie obdobie izolácie, zatúžite spoznávať a skúšať nové veci. Zrazu sa vám zdá všetko veľmi vzrušujúce, ale ešte stále sa cítite trochu neisto a nemotorne a bojíte sa tomu naplno oddať. Aj toto obdobie, keď sa nevyznáte vo vlastných pocitoch, má veľký význam. Znamená to, že ste sa znova otvorili svetu, už len nabrať viac odvahy.
5. Všade samé náhody
Všetko sa deje z nejakého dôvodu! Zrazu si uvedomíte, že sa vám dejú samé krásne veci, až sa vám nechce veriť, že to môže byť pravda. To je jasné znamenie, že vesmír sa pripravuje na váš úspech. Budú k vám prichádzať drobné znamenia v podobe rôznych náhod, ktoré vám potvrdia, že ste na správnej ceste. Jedno z takýchto znamení je číslica 5, ktorá je číslom rovnováhy. Zrazu si ju začnete všímať viac ako inokedy. To je potvrdenie toho, že váš život má správny smer.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.