Login · Register
February 18 2020 18:19:35
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
 

 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok

Je mi zle zo zvrátenosti a pohľadu na dnešný svet.Vieš toto zmeniť ? vieš to sám?
cherofobia
Na svete skutočne existujú ľudia, ktorí sa boja byť šťastní. Psychológovia to nazvali cherofóbia, čo znamená strach zo zábavných či príjemných aktivít.
Názov vznikol z gréckeho slova chero, teda "radujem sa". Ide o fóbiu, pri ktorej sa ľudia boja prežívať pocity radosti a šťastia. Znie to veľmi zvláštne, no za irelevantnou úzkosťou sa ukrýva zložitý proces.

Väčšinou to nie je šťastie samotné, ktorého sa trpiaci touto poruchou boja. Obávajú sa toho, čo príde potom. Myslia si, že šťastie nemôže trvať večne a zaručene bude viesť k nejakej tragédii či katastrofe. Často majú pocit, že ak si dovolia na chvíľu vypnúť a zabaviť sa, stratia kontrolu nad ostatnými stránkami ich života a ak príde nejaký problém, nebudú naňho pripravení.
zdroj: pixabey

"Ak nedokážete prežiť pocit šťastia, zrejme za tým stojí nejaká traumatická udalosť," vysvetľuje psychiatrička Carrie Barron, "neznamená to však, že žijete v neustálom smútku. Jednoducho udalosti ako povýšenie, oslava alebo vyriešenie nejakých problém vo vás miesto radosti, vyvolávajú úzkosť," hovorí.

Cherofóbia zatiaľ neexistuje ako samostatná diagnóza, no odborníci ju vnímajú ako určitý typ úzkosti. Miesto toho, aby sa ľudia tešili z úspechu, môžu ich vyľakať povinnosti, ktoré sú s ním spojené napríklad pri povýšení. Alebo si automaticky začnú nahovárať, že na to nie sú dosť dobrí. Očakávajú, že niečo pokazia a bude to viesť iba k ďalšiemu nešťastiu. Takto sa ľudia bránia pred prežívaním radosti, ktorú vnímajú iba ako cestu ku sklamaniu.

Častokrát za takýmto stavom stojí aj zlá skúsenosť z minulosti. Z niečoho sme sa veľmi tešili, no hneď potom prišla traumatická, tragická udalosť. Tieto pocity potom ľudia prežívajú znova a znova.

Takýmto iracionálnym strachom trpí aj blogerka Stephanie Yeboah. "Najprv ma liečili na depresiu, no ja nemám depresiu. Je to niečo úplne iné a liečba mi nepomáhala," hovorí, "neexistuje veľa materiálov, z ktorých by som si o svojej situácii mohla niečo naštudovať. Skrátka sa s tým snažím vyrovnať po svojom a veľmi na to nemyslieť."

Cherofóbia sa dá liečiť určitými typmi terapie, no psychológovia vedia o tejto poruche ešte príliš málo na to, aby bola liečba efektívna.

Trpiaci sa často boja zúčastňovať sa rôznych spoločenských udalostí, osláv. Vyhýbajú sa v podstate čomukoľvek, čo vyzerá ako zábava.

Príležitosti, ktoré majú potenciál priniesť nejaké pozitívne zmeny do ich života, akoby vôbec nevnímali. Boja sa totiž, že miesto radosti, im prinesú iba smútok. Sú si istí, že sa skôr či neskôr sa stane niečo zlé. sa

V hlave majú zakódovanú akúsi rovnicu: "Ak budem šťastný, stane sa niečo nedobré," ktorá sa iba ťažko dá zmeniť nejakými logickými argumentami. Nehovoriac o tom, že aj ak by sa niekedy šťastnými cítili, veria, že by to ľudia nemuseli pochopiť a odcudzili by si priateľov či známych.

V konečnom dôsledku považujú radosť aj tak za obyčajnú stratu času.
ZDROJ: independent.co.uk
HOTOVÉ NOČNÉ MORY! POZOR, TIETO SNY NEVEŠTIA NIČ DOBRÉ

Padanie z výšky, útek, neschopnosť nadýchnuť sa, bolesti či dokonca vlastná smrť sú najčastejšie nočné mory, ktoré úzko súvisia s naším životom.

Pád
Pády znamenajú neistotu, či strach pred vecami, ktoré je potrebné v živote čo najskôr vyriešiť. Zamyslite sa nad spôsobmi, ako začať efektívne riešiť svoje problémy - či už ide o dlhy, ťažké skúšky alebo zanedbané a toľko ignorované zdravie.

Bolesť

Cítiť bolesť v snoch znamená skutočnú fyzickú bolesť, ktorú si nemusíte počas dňa uvedomovať. Ruku na srdce, kedy ste boli naposledy na preventívnej prehliadke?
Smrť
Smrť sa viaže k ukončeniu istej životnej etapy. Častokrát tieto sny smrť aj skutočne predpovedajú, no môžu tiež znamenať nový-šťastný začiatok.
Vo všeobecnosti sa sny dešifrujú len veľmi ťažko. Možno si to neuvedomujete, no vo vašej pamäti sa spomienky ukrývajú desiatky rokov. Všetky zabudnuté vzťahy, rozchody, zdravotné problémy môžu byť aj po rokoch príčinou hororu, ktorý sa odohráva vo vašej spálni. Návšteva psychológa nie je hanba. Čím skôr sa rozhodnete uľaviť svojej unavenej a zmätenej mysli, tým lepšie.
Máte deň pod psa? Tak si skúste vytlačiť tieto citáty a prilepte si ich na chladničku.
Dodajú vám viac energie, než by ste čakali.
Všetci potrebujeme raz za čas počuť slová, ktoré nás vytrhnú z letargie. Sú rána či dokonca dni, týždne alebo mesiace, kedy sa nevieme pohnúť z miesta. Aj na prvý pohľad „obyčajný“ citát však môže spôsobiť kvantové zmeny vo vašom živote. Veď často nás k zmene nakopne práve jediná veta..

#1 Nedovoľ nikomu, kto neurobil nič prospešné pre seba ani pre spoločnosť, aby ti hovoril, ako máš žiť svoj život.

#2 Život je ako echo. Čo pošleš, to sa ti vráti. Čo dáš, to dostaneš. Čo zaseješ, to budeš žať. Čo ti vadí na ostatných, to je aj v tebe. – Zig Ziglar

#3 Ľudia premrhajú príležitosť, pretože je neraz oblečená v obyčajných šatách. A volá sa práca. – Thomas Alva Edison

#4 Všetci môžeme byť slobodní. Možno nie navonok, možno nie systémom, v ktorom sa nachádzame. Ale slobodu, ktorú máme v duši, nám nikto nezoberie.

#5 Všímaj si ľudí, ktorí sa tešia z tvojho šťastia a smútia vtedy, keď smútiš aj ty. Na tých by ti malo najviac záležať.
________________________________________
#6 Staň sa tým, kým chceš byť, nie tým, koho chcú z teba urobiť tí ostatní.
________________________________________
#7 Aj tá najdlhšia cesta začína obyčajným krokom.
________________________________________
#8 Buď silnejší ako tvoje výhovorky.
________________________________________
#9 V skutočnosti slnko nesvieti na nás. Ono žiari vnútri nás.
________________________________________
#10 Najväčšie víťazstvo je to, pri ktorom sa vyhneš boju.
________________________________________
#11 Zlyhanie je modrina, nie tetovanie. – John Sinclair

________________________________________
#12 Čím viac vieš, čo chceš a kam smeruješ, tým menej vecí ťa rozčúli.
________________________________________
#13 Kreativita je inteligencia zabalená do zábavy.
________________________________________
#14 Každý deň sa rozhodnem byť šťastný. Je to vedomá voľba, ktorú by mal každý z nás spraviť každé ráno, keď vstane z postele.
________________________________________
#15 Vzdať sa, to je tá najjednoduchšie na svete. Odvaha bojovať a nevzdať sa je však znakom skutočnej sily.
________________________________________
#16 Nech sa deje čokoľvek, skús aspoň NIEČO. – Franklin D. Roosevelt
________________________________________
#17 Nájdi radosť aj v celkom obyčajných veciach.

________________________________________
#18 Potom, čo som sa naučila milovať samú seba, sa mi zlepšil vzťah aj s ostatnými.
________________________________________
#19 Na každom dni nájdi niečo pozitívne. Je to jednoduchšie, ako sa to zdá.
________________________________________
#20 Aký je rozdiel medzi mať rád a milovať? Budha to vystihol dokonale: „Ak máš rád kvetinu, odtrhneš ju. Ak ju miluješ, budeš ju každý deň zalievať.“
________________________________________
#21 Nedrží ťa späť to, kým si, ale kým si myslíš, že si. To ťa najviac blokuje.
________________________________________
#22 Zhlboka sa nadýchni a užívaj si život.

nenechajte sa ničiť
Keď vás permanentne rozčuľuje nejaká kamarátka či niekto známy, je to jednoduché – vypustíte ho zo svojho života. Keď je to ale nejaký člen rodiny, všetko sa komplikuje. Rodina je predsa rodina.
Je to kdesi v nás, že tým, s ktorými nás spája rodinné puto, tolerujeme omnoho viac, než ostatným. Niekedy aj na úkor seba samých. Odísť sa vždy nedá, no to neznamená, že proti toxickému členovi rodiny sa nemôžete nijak brániť. Toxickým nemusí byť len človek závislý na alkohole, ale aj ten, kto je uštipačný, závistlivý, prehnane zvedavý, nafúkaný či závidiaci. Už asi viete, čo máme na mysli.
Prv, než vám poradíme konkrétne stratégie zvládania, by sme chceli poukázať na zopár vecí. Veľa ľudí prežíva vnútorný konflikt preto, že si myslí, že priznať pravdu znamená už viac nemilovať. To však nie je pravda. Priznať si svoj názor o niekom môže byť prvým krokom k tomu, aby ste mu pomohli. Pokojne sa môže stať, že niekto sa navonok správa veľmi nepríjemne, len aby zakryl to, že práve čelí veľkým problémom.

Žiaľ, sú aj ľudia, ktorí si neuvedomujú, že konajú zle, že ich správanie ubližuje iným, a že sú príliš egoistickí. Im sa dá len veľmi ťažko pomôcť – oni predsa pomoc „nepotrebujú“. Je len na vás, aby ste sa s takouto situáciou vyrovnali a akceptovali ich postoj. Môžete odísť, no nie vždy sa to dá. V tom prípade vám navrhujeme týchto 5 spôsobov, ako zvládnuť správanie toxického člena rodiny…
Neberte to osobne
Nezaslúžené urážky či výčitky od blízkej osoby sa nás vedia hlboko dotknúť. Vie to poriadne zabolieť a je náročné nebrať to osobne, no práve to je spôsob, ako to prekonať. Uvedomte si, že títo ľudia si slovnou agresiou väčšinou vybíjajú svoju zlosť, frustráciu alebo nespokojnosť. To, ako sa správajú k vám je odrazom toho, aký vzťah majú sami so sebou. Preto radšej nereagujte a neberte si ich slová príliš k srdcu.
Zastaňte sa samých seba
Rodina – nerodina, svoje si treba vedieť obrániť. Keď do vás niekto ustavične rýpe, alebo sa vás snaží využívať, je na mieste povedať „Dosť!“. Rovnako ako iní, i vy máte svoju dôstojnosť, svoju slobodu a svoje práva. To, že to niekto nechce pochopiť a rešpektovať, už nie je váš problém.
Odpúšťajte, ale nezabúdajte
Nezabúdať nie v zmysle túžby po pomste, ale skôr v zmysle, aby ste neboli naivní a v budúcnosti rátali s tým, čo môžete od konkrétnej osoby čakať. Akoby ste celú situáciu brali celkom racionálne, bez veľkých emócií. Nemá zmysel sa na nikoho hnevať, aj tak tým škodíte hlavne sebe.
Priatelia
Priatelia sú vraj rodina, ktorú si vyberáme sami. Iste ste už zažili, že toto porekadlo platí. Ak to máte doma husté, trávte viac času s priateľmi – s tými ozajstnými. Lebo len tí sa vás budú snažiť úprimne pochopiť a pomôcť vám najlepšie, ako budú môcť. Nezabúdajte ani na ostatných členov rodiny a kvôli jednému si nenechajte skaziť všetky vzťahy.
Nechajte pôsobiť dôsledky
Keď vám niekto ublíži, odpustite mu a zároveň zaujmite k jeho správaniu stanovisko. Rozdiel medzi týmto a pomstou či hnevom je v tom, že vy svoje správanie meníte ako dôsledok správania sa niekoho iného a nie preto, že mu chcete na revanš ublížiť tiež. Možno keď uvidí dôsledky, uvedomí si, v čom spravil chybu a napraví sa.
Na záver, malá rada: Vo vzťahoch, najmä tých v rodine, potrebujete zo všetkého najviac trpezlivosť – s inými i so sebou samým.
mesmerizingwords
Dá sa zákon príťažlivosti použiť aj na vašu spriaznenú dušu?
Odpoveď znie - áno.
Zákon príťažlivosti je často skloňovaný termín, ktorý funguje na princípe našich myšlienok. Ako? Veľmi jednoducho – to, na čo myslíme, to v konečnom dôsledku aj dostaneme. Ak teda myslíme pozitívne, aj náš život bude potom plný zázrakov. Naopak, ak si v mysli udržiavame najmä negatívne myšlienky, nič dobré sa nám nemôže stať. A čo je ešte lepšie – tento zákon sa dá aplikovať na všetko, tak prečo nie napríklad aj na nájdenie spriaznenej duše?
Ak ste ešte nepočuli o zákone príťažlivosti , tak by ste to mali veľmi rýchlo napraviť. Naše vlastné myšlienky dokážu byť naozaj mocné. Dokonca oveľa mocnejšie, než by sa nám na prvý pohľad mohlo zdať. A práve z tohto dôvodu by sme ich nemali podceňovať. Totiž, len silou myšlienok si dokážete do života priniesť mnoho krásnych, alebo aj zlých vecí.
Je preto naozaj dôležité myslieť pozitívne. Áno, znie to ako poriadne klišé, ale naozaj to funguje. Pozitívna myseľ plná pozitívnych myšlienok a nápadov vám zaručí pozitívny a šťastný život. Naopak, ak si budete hlavu plniť zlou a negatívnou energiou, nakoniec skončíte s depresiou, budete smutní, zúfalí a nič sa vám v živote nebude dariť. Fakt, že taká navonok nepodstatná vec akou je naša myšlienka dokáže tak veľmi ovplyvniť celý náš život, je naozaj úsmevný.
Samozrejme, je jasné, že sem-tam do našej mysle zablúdia aj tie zlé myšlienky, ale pokiaľ ich vieme kontrolovať, vieme sa ich rýchlo zbaviť a nenecháme ich, nech nás ovládnu, potom je všetko v najlepšom poriadku. Musíte pochopiť, že to vy sami ste strojcami svojho osudu, svojho života.
Ako získať spriaznenú dušu pomocou zákona príťažlivosti?
Ako sme už v úvode spomínali, najväčšou výhodou tohto zákona je to, že sa dá využiť naozaj na všetko. Dokonca si pomocou neho dokážete pritiahnuť do vášho života napríklad aj spriaznenú dušu. Ako?
Tak napríklad, nabudúce, keď budete umývať riad, skúste si predstavovať vášho partnera, ktorý stojí pri vás a utiera ho. Alebo vás popri umývaní objíma s rukami obmotanými okolo vášho tela. Alebo vám začína masírovať krk a vy umývanie riadu ani nedokončíte, pretože sa z toho stane úplne iná činnosť. Predstavujte si naozaj čokoľvek.
A popritom cíťte, ako veľmi vás miluje. Cíťte, ako veľmi milujete vy jeho. Cíťte, aké skvelé je mať niekoho takého pri sebe. Cíťte, ako vaše a jeho srdce bijú rovnakým rytmom. Cíťte ten unikátny moment tak, akoby bol skutočný a v prvom rade buďte presvedčení o tom, že takéto niečo sa už čoskoro stane aj v reálnom svete.
Nasledujte svoj vnútorný hlas, dôverujte si a bavte sa. A hlavne pamätajte na to, aby ste nepodcenili silu myšlienok, pretože to, na čo myslíte, to aj dostanete.
Psych.
horoskop
Váš veľký čínsky horoskop na rok 2018: Čo vás čaká vo vzťahoch, zdraví a financiách v roku zemského Psa
Bude to veľmi úspešný, ale aj náročný rok. Toto čaká aj vaše znamenie.

Čínsky nový rok sa v roku 2018 začína v piatok, 16. februára a končí sa 4. februára 2019. V čínskej astrológii je ku každému roku priradené nielen zviera, ale aj jeden z piatich elementov – kov (zlato), drevo, voda, oheň či zem. Rok 2018 má prevládajúci element zem a je teda rokom zemského psa. Podľa predpovedí by to mal byť dobrý a úspešný rok vo všetkých oblastiach, ale zároveň bude aj namáhavý a vyčerpávajúci. Môžu sa u vás striedať pocity šťastia, ale aj frustrácie, radosti, ale aj sklamania.
Všeobecná predpoveď na rok 2018
Číslom roka 2018 je 9. Deviatka prináša prosperitu a bohatstvo do domácností. Finančné príležitosti sa objavia v nových možnostiach pre prácu aj podnikanie, je možné zvýšenie príjmu, vybudovanie dobrej reputácie aj spoločenského postavenia. Rok 2018 praje aj uzatvoreným manželstvám. Naopak, akékoľvek odkladanie a zanedbávanie povinností sa v tomto roku nevypláca. Budete mať energiu púšťať sa do nových vecí a budete chcieť veľa stihnúť, z čoho však môže prameniť aj stres a pocit, že ste pod tlakom. Všetky znamenia by sa mali viac zamerať na svoje zdravie – začať sa lepšie stravovať, viac sa hýbať a zbaviť sa zlých návykov.
Nájdite si v tabuľke svoj rok narodenia a prečítajte si, čo vaše znamenie čaká v roku 2018.
4obrázky vo
Potkan
Láska: Čaká vás veľa prekvapení, ale aj príjemných zmien. Veci sa napokon vyvinú presne tak, ako by ste si želali.
Peniaze: Prvá časť roka nebude veľmi finančne úspešná. Dávajte si pozor na svoje rozhodnutia. Mali by byť premyslené a nie unáhlené. Ste veľmi oddaní práci a lenivosť nie je vaša povahová vlastnosť. Odmeny v podobe zvýšeného platu sa môžete dočkať koncom roka.
Zdravie: Občas sa nebudete cítiť vo svojej koži a najmä na začiatku roka sa otestuje vaša odolnosť voči stresu. Nájdite si činnosť, pri ktorej sa dokážete dokonale zrelaxovať.
Byvol
Láska: Byvol je oddaný a verný a potrebuje k sebe niekoho, kto mu túto potrebu naplní. Ak už takú lásku máte, určite vám aj v tomto roku vydrží a ak nie, je dosť pravdepodobné, že po dlhom čakaní sa konečne dočkáte.
Peniaze: Výsledkom vašej tvrdej práce bude úspech, ktorého zažijete tento rok hojne. Nenechajte sa nikým stiahnuť ani odradiť a pokračujte v plánoch, ktoré ste si vytýčili. Vaša vytrvalosť vás dovedie k vytúženým cieľom.
Zdravie: Vďaka tomu, že ste zmenili životný štýl už dávnejšie, si užijete tento rok v zdraví, a ak budete potrebovať lekára, tak len kvôli preventívnej prehliadke.
Tiger
Láska: Hviezdy sú na vašej strane! Či už ste slobodní alebo zadaní, vaše srdce rozhodne nebude smutné ani prázdne. Bude to pre vás láskyplný rok!
Peniaze: Predtým, než si niečo kúpite, si to radšej dvakrát rozmyslite. Vo svojich výdavkoch by ste mali byť trochu opatrnejší, lebo práve teraz sa budú peniažky rozkotúľavať akosi ľahšie.
Zdravie: Ak sa chystáte na zmenu životného štýlu, teraz je ten najlepší čas. Zapíšte sa konečne na ten kurz jogy alebo čohokoľvek, čo už mesiace odkladáte. Budete prekvapení, ako vás to chytí.
Zajac
Láska: Tento rok vám vaše predstavy o láske až tak nenaplní. Nefungujúce vzťahy sa pravdepodobne rozpadnú a tie nové nebudú mať dlhé trvanie. Nezúfajte, toto všetko vás nasmeruje k tomu, po čom naozaj túžite.
Peniaze: Chcete si dovoliť viac, a tak sa aj viac snažíte a obraciate. Nezabúdajte však, že túžbou po materiálnych veciach možno zakrývate iba vnútorné prázdno. Peniaze k vám prídu, ale odolajte pokušeniu rýchlo ich minúť.
Zdravie: Doprajte si viac času na oddych a nedovoľte, aby vás ovládal stres. Nemusíte si ani kupovať permanentku do fitka, stačí, keď začnete viac chodiť na prechádzky. Ideálne s niekým, s kým sa po ceste aj dobre porozprávate.
4obrázky vo
Drak
Láska: Tento rok prežijete svoj príbeh lásky, svoju „love story“ ako z filmového plátna. So svojím milovaným budete v dokonalej harmónii a vás vzťah sa posunie zase o kus ďalej. Nie je vylúčené zasnúbenie, svadba, či bábätko.
Peniaze: Bojujete skôr o postavenie ako o peniaze, ale keď dosiahnete jedno, väčšinou príde aj druhé. Vaše sebavedomie pritiahne na vašu stranu skvelé príležitosti, ale v istom momente sa radšej zastavte, aby ste nestratili všetko.
Zdravie: Budete vo výbornej kondícii a lekárov takmer nebudete potrebovať. Nezabúdajte sa však starať o svoje zdravie, aj keď ste veľmi zaneprázdnení. Chvíľka pohybu a viac zdravého jedla sa odrazia na vašej postave aj nálade.
Had
Láska: Bojíte sa, že sa v láske zraníte, preto ste veľmi opatrní. Tento rok budete mať veľa nápadníkov, tak sa skúste trošku uvoľniť a dať niektorému z nich šancu.
Peniaze: Konečne sa ukážu výsledky práce, ktorú ste dokončili ešte v starom roku. Budú materiálne, ale aj inak prínosné. Snažte sa byť viac flexibilní a prispôsobiť sa zmenám, ktoré vás čakajú.
Zdravie: Hoci okolo seba budete mať veľa ľudí, ktorí majú so zdravím ťažkosti, váš rok bude bezproblémový. Práve vďaka týmto ľuďom si však uvedomíte, že by ste sa o svoje zdravie mali začať viac starať.
Kôň
Láska: V láske buďte opatrní. Ak máte stabilný vzťah, neriskujte a neobzerajte sa inde, ale skôr investujte doň. Jeho rozpad by vás mohol veľmi mrzieť.
Peniaze: Hviezdy vám budú v tejto oblasti naklonené. Bude to dobrý rok na investície, lebo ich výsledky sa čoskoro ukážu. Držte si svoj rozpočet pod kontrolou a nemíňajte viac ako je nutné.
Zdravie: Máte na sebe veľké bremeno povinností a to sa môže odraziť aj na zdraví. Svoju daň si môžu vybrať napätie a stres. Zvoľnite tempo a necíťte sa preinilo, keď si vyhradíte oddychový čas len pre seba.
Koza
Láska: Niekto, komu na vás záleží, očakáva viac vašej pozornosti. Nezanedbávajte tých, ktorí vás majú radi. Vyhraďte si na nich čas a naozaj ich počúvajte.
Peniaze: Nezmeškajte svoju príležitosť! Tento rok budete mať dosť šancí zlepšiť si svoj rozpočet. Skúste si však niečo odkladať bokom, je čas myslieť na rezervy.
Zdravie: Niekedy kvôli potrebám iných zanedbávate seba. Zamerajte sa aj na seba a svoje emocionálne, fyzické aj psychické potreby. Nie je to sebecké, je to nevyhnu
Opica
Láska: Pred vami sú veľké šance na nový úspešný vzťah. Ak už svoju lásku máte, bude vám to klapať ako na začiatku a nájdete spôsob, ako to medzi vami zase roziskriť.
Peniaze: Peniaze vám nebudú chýbať a občas trochu uletíte a miniete viac, ako by ste chceli. Svojou usilovnosťou to však rýchlo dobehnete a dieru v rozpočte dokážete zaplátať. Len to nerobte príliš často!
Zdravie: Prekypujete zdravím, ale občas trochu vybuchnete a máte pocit, že by ste si potrebovali upokojiť myseľ, aby ste nereagovali na veci s hnevom. Vyskúšajte aktivity ako joga, tai chi alebo meditácie – pomôžu vám zrelaxovať sa, nájsť vnútorný pokoj a vidieť veci z inej perspektívy.
Kohút
Láska: Čaká vás rok plný vášne. Osudovo sa zaľúbite alebo prežijete príbeh lásky ako z romantickej knihy. Šance nájsť šťastie sú naozaj veľké.
Peniaze: Je čas sa prispôsobiť zmenám a nezľaknúť sa ich. Možno zo začiatku vyzerajú hrozivo, ale prinesú vám nové možnosti. Ak vás vaša práca nenapĺňa, vezmite iniciatívu do vlastných rúk a naplňte si svoje ambície.
Zdravie: Možno sa budete cítiť vyčerpane a vystresovane. Nájdite si činnosť, pri ktorej sa uvoľníte a vypnete. A snažte sa viac spávať. Od kvalitného nočného spánku sa odvíja všetko ostatné.
Pes
Láska: Čaká vás veľa zmien. Ak ste v manželstve alebo dlhodobom vzťahu, venujte partnerovi viac času a pozornosti, aby sa z vášho života nevytratila intimita. Nenechajte sa zlákať krátkodobými flirtami a nezameňte si svoju veľkú lásku za drobné.
Peniaze: V oblasti financií vás čaká dobrý rok. Rozviniete sa aj profesionálne, získate nové vedomosti a skúsenosti, ktoré časom šikovne speňažíte.
Zdravie: Ak sa nebudete prejedať a všetko si doprajete s mierou, nebudete mať žiadne problémy. Ale pozor, stres nezajedajte čokoládou ani zmrzlinou, radšej sa choďte poprechádzať.
Prasa
Láska: Šťastie v láske je na vašej strane. Ak sa partner nevedel v istých otázkach dlho rozhýbať, teraz sa tak stane. Sú veľké šance, že sa pre vás rok 2018 skončí zásnubami, svadbou alebo riešením spoločného bývania.
Peniaze: Možno sa vám bude zdať, že vaša cesta k úspechu je plná prekážok, no ak zatnete zuby a jednu po druhej ich zdoláte, čakajú vás úžasné výsledky. Váš účet v banke rozhodne nebude v mínusových číslach, no rátajte s tým, že s vyšším finančným ohodnotením prichádza aj väčšia zodpovednosť.
Zdravie: Nenechajte sa prevalcovať negatívnymi myšlienkami. Odožeňte ich od seba ako muchy. Keď budete rozmýšľať pozitívne, budete sa cítiť skvele na tele aj na duši.

Sekta
poučné
poučné
poučné
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.