VRELO DOPORUčUJEM!!!!! KOLAPS
Pridal sofa dňa Marec 04 2013 10:11:05
Táto hra má neskutočnı potenciál,,,,je to komédia o Dvoch hercoch ,ktorı na javisku podavajú neskutočnı vıkon.KOLAPS-treba vidieť /http://kolaps.me/
Podrobné novinky
O hre

Kolaps – interaktívne komediálne predstavenie.
Hlavní protagonisti Peter Batthyány a Roman Fratrič spolu so svojimi asistentkami (skupina Gitanas) nás naučia ako prežiť v skupinách..

Autor : Dagmar Batthyány
Hudba : Boro Logan
Text : Dagmar Batthyány
Réžia : Miroslav Málek

Dej: dvaja nezamestnaní bratranci prejdú rôznymi školeniami a sami začnú prednášať.. Považujú sa za sveta znalcov, ktorí ako dvojica koučerov učia všetko a veľmi zvláštnym spôsobom, z ktorého vychádza veľa komickıch situácií.

Hra je otvorenı príbeh, ktorı počíta s divákmi, ktorí sa vedia zasmiať aj sami na sebe. Je to láskavı humor pre všetky vekové skupiny, je to humor ktorı nekritizuje, ale nastavuje zrkadlo bez zbytočného moralizovania.

Ide o hru, ktorá počíta s účasťou divákov keďže ” koučerska dvojica” sa zameriava na individuálne povahové črty a problémy každého z nás!
Peter Batthyány spieva spolu so skupinou Gitanas a dá nám návod na bezstarostne užívanie niekedy ťažkej každodennosti. Je to bravúrny koncert schopností herca, ktorı nekopíruje úspech svojich postav Banána, Margit a kapitána Marosa Nagya. Ponúka ďalší charakter ktorı Vás určite zaujme a zabaví.
Roman Fratrič je ten čo tlmí bezhraničnú “nevedomosť” kolegu svojim zasvätenım pohľadom na fungovanie spoločnosti.
Prekvapí svojou hravou komediálnosťou a zaujímavım uchopením svojej postavy.