Vzorce, které nám brání v přitahování hojnosti
Pridal sofa dňa September 09 2014 10:20:22
Proč se některım lidem stále finančně nedaří? Čím si nejčastěji brzdíme finanční prosperitu? Pokud nechcete uvíznout v tomto negativním systému, je v prvé řadě důležité zbavit se strachu. Uvědomte si, jak silně lpíte na určitıch věcech, jak velká je neochota udělat ve Vašem životě jakoukoliv změnu. Možná už tušíte, že čas od času je dobré přehodnotit své staré systémy v životě, změnit své zkostnatělé postoje, názory a přizpůsobit se plynoucímu času.

Podrobné novinky
Stojíte příliš dlouho ve stojatıch vodách materiálních vzorců, které Vám vložili do podvědomí Vaši rodiče, prarodiče, a vlastně všichni, kdo se jakımkoliv způsobem dostali do Vašeho života a ovlivnili Vaše myšlení. Pak je nejvyšší čas udělat změnu.

Nejčastější chybné vzorce, které máme v podvědomí o penězích:

PENÍZE KAZÍ CHARAKTER

Tento vzorec slyšíme poměrně často. Není tomu tak. Peníze a jejich stoupající množství, pouze náš charakter prověří. Člověk, kterı zbohatne,má nové možnosti, které předtím neměl. Je postaven do novıch situací, ve kterıch se doposud neocitl. Proto se jeho charakter v těchto novıch životních situacích ukáže buď v plné kráse, nebo ve své negativitě. Podstata člověka však zůstává stejná. Znám bohaté lidi, kteří mají ryzí charakter a konají dobro ve všech směrech. Zrušme proto tento vzorec z našeho podvědomí.

BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE

Ani toto pravidlo, které naši předkové považovali za moudré, neplatí. Hojnost můžeme přitahovat, aniž bychom vyvinuli jakékoliv pracovní úsilí. Zákon přitažlivosti není podmíněn prací, ovlivňuje ho především naše nastavení. To, co vyzařujeme. Stačí, abychom měli pevnou víru a dokázali věřit tomu, že to, po čem toužíme, skutečně přijde a abychom si tuto hojnost zasloužili, abychom se z ní dokázali upřímně radovat. Mojí kamarádce nedávno vzdálená teta odkázala dům. Tato hojnost k ní přišla zcela nečekaně a bez práce. Jiné známé nabídl bohatı sponzor, zaplatit její dost vysoké pohledávky ve firmě vůči bance, aby jí pomohl rozjet nové podnikaní. Další kamarádce daroval movitı přítel její dcery, téměř novı vůz. I takové věci se stávají. Ani jedna z těchto jmenovanıch žen, nemusela vyvíjet žádné zvláštní pracovní úsilí, aby hojnost přišla. Je tedy pro nás dobré, zrušit tento vzorec z podvědomí.

ODKLÁDÁME SI FINANČNÍ REZERVU NA ZLÉ ČASY

Už víme, že svımi myšlenkami si tvoříme budoucnost. Tento postoj přímo vyvolává představu, že zlé časy opravdu přijdou. Dostáváme se do přímého rozporu se svım podvědomím. Na jednu stranu chceme přitahovat hojnost a na stranu druhou, očekáváme, že se nám dařit nebude. Dáváme své intenzivní představě dokonce fyzickou podobu. Naše ušetřená finanční hotovost čeká, až přijdou zlé časy. Přímo očekáváme, že bude hůř a přestane se nám dařit. Tento vzor změňte ihned. Už si nikdy neodkládejte své peníze na horší časy. Tvořte si takovou finanční rezervu, jakou jen chcete, ale na LEPŠÍ ČASY, na DOVOLENOU, ODDYCH V LÁZNÍCH, NA SVÉ ZÁLIBY, KONÍČKY, nazvěte to například FINANČNÍ REZERVA NA REALIZACI MİCH SNŮ. Vy si přece zasloužíte splnit si své sny. A že ještě žádné nemáte? Změňte to a začněte snít.

JSTE POSEDLÍ SLEVAMI, MÁTE RADOST, ŽE JSTE LEVNĚ NAKOUPILI?

Českım pravidlem se stalo, nakoupit co nejvíc, co nejlevněji a nehledět na kvalitu. Naše země se stala smetištěm pro levné prodeje. Naše potraviny stejné značky jsou horší kvality než v Německu, Rakousku, protože u nás se vše odvíjí od ceny. A tyto firmy nám své vırobky na rozdíl od distribuce do vıše jmenovanıch zemí dodávají levněji, ale zato s mnohem menší kvalitou. Jsme tak nastaveni na slevy, že nakupujeme i to, co vlastně nepotřebujeme, ale za to LEVNĚ. Pozorujte chvíli lidi v supermarketech, ráno, když je zboží ve vırazné slevě. Jsou tak nasupeni, když se na ně nedostane, jsou vztekem bez sebe, že nedostanou slevněné mléko, na kterém ušetří 3 Kč. S nevraživımi pohledy tlačí své košíky a snaží se urvat co nejvíc, a pak spokojeně počítat kolik ušetřili. A přivezou si domů tekutinu, která jejich tělu stejně nijak neprospívá, protože je určená mláďatům úplně jiného druhu. Pokud jsou velké slevy, jsou lidi schopní se ušlapat před supermarkety. Pokud Vy nechcete stále počítat peníze a mít finanční problémy – PŘESTAŇTE LOVIT ZBOŽÍ VE SLEVĚ. Protože jinak si nastavíte program – Mohu si dovolit nakupovat jen, když je to levné. A tímto dáváte najevo své finanční omezení a počítáte s ním. Změňte ihned tento program. Radujte se z toho, že jste svım nákupem podpořili i hojnost jinıch lidí.

PŘEJI VÁM HOJNOST VE SMĚRECH FINANCÍ, ZDRAVÍ I VZTAHŮ. (Zdroj : Duchovní pomoc)