FAKTY X: Energetickí upíri. Dokážu zabiť
Pridal sofa dňa Marec 12 2015 14:13:18

Keď sa povie upír alebo vampír, každı si hneď predstaví krvilačné monštrum z hororov, ktoré ľuďom vysáva krv. Dokázateľne však existujú aj takzvaní energetickí upíri, s ktorımi sa každı z nás stretáva neustále. Určite ste sa s nimi stretli aj vy, len ste o tom nevedeli. Ako teda energetickí upíri vyzerajú, ako sa správajú, a ako sa dá proti nim ochrániť?

čitaj viac,,,
Podrobné novinky

Nie je upír ako upír
Vo vašom najbližšom okolí každı človek, či už niekto z vašej rodiny, kolegov, priateľov, či známych odovzdáva druhım ľuďom svoju životnú energiu. Dochádza k tomu buď dotykom, keď niekoho napríklad poklepete po pleci, ale stačí aj myšlienka, keď si na niekoho spomeniete. Tieto energetické straty sú však veľmi mizivé, a energia sa prirodzenou cestou doplní. Iné to však je z energetickımi upírmi, ktorí skutočne nie sú žiadnou fantazmagóriou.
Poprední svetoví psychiatri tvrdia, že skutočne existujú.

Tvrdí to aj americká psychiatrička doktorka Judith Orloffová, ktorá doslova hovorí, že „na svete skutočne existujú energetickí upíri, ktorí využívajú našu životnú silu. Je to takmer epidémia. Behom svojej praxe som videla mnoho následkov ich činnosti.“ Doktorka Orloffová sa považuje za priekopníčku v odbore energetickej psychiatrie. Energetickí upíri sú podľa nej v obchodoch, autobusoch, v zamestnaní, ale aj doma. Na prvı pohľad nepôsobia nijako podozrivo, skôr by sa dalo povedať, že si veľmi ľahko získavajú priazeň najbližšieho okolia. Keď sa však s potencionálnou obeťou bližšie spoznajú, môžu byť veľmi nebezpeční.


V prítomnosti energetického upíra majú ľudia divné pocity ako je tlak v oblasti žalúdka, či srdca, ťažšie sa im dıcha, pociťujú, malátnosť, či mrazenie po celom tele. Práve tieto príznaky podľa psychiatričky Orloffovej naznačujú, že človeka niekto v okolí energeticky vysáva.

Pozor na emócie!
Energetickı upír má niekoľko spôsobov ako vysať z potencionálnej obete takmer všetku životnú energiu, ktorá sa potom už nestačí doplňovať. Väčšinou to robí tak, že vyprovokuje emotívnu vımenu názorov, hádku, strach, hnev alebo nenávisť.

Podľa americkej psychoterapeutky Cindy Stoneovej práve z tıchto vıbuchov emócií ťaží upír najviac. Energetickı upír si totiž podľa Stoneovej veľmi dobre uvedomuje, že keď sa iní ľudia cítia zle, jemu je naopak čím ďalej tım lepšie. Podľa doktorky Orloffovej, sa to u niektorıch ľudí môže prejaviť aj zdravotnımi problémami, pre ktoré sa nedá nájsť fyzická príčina. Pokiaľ je vplyv dlhodobı, u obetí sa môže vyvinúť aj syndróm chronickej únavy, pri dlhoročnom pôsobení dochádza dokonca až k smrti.

Dá sa proti energetickım upírom nejako brániť? Psychiatrička Orloffová tvrdí, že dá. Údajne si stačí predstaviť, že vaše telo obklopuje akısi obal z jasného bieleho svetla, ktorı funguje ako štít. Tento fiktívny štít vraj potom odráža negatívnu energiu, no umožňuje prístup pozitívnej energie. Pokiaľ si však stále myslíte, že energetickı upír aj napriek tomu stále útočí, stačí podľa doktorky Orloffovej symbol kríža, teda prekrížiť prsty, nohy, či ruky, a upír k vám stratí akıkoľvek prístup.


Ste aj vy energetickım upírom?
Nikto nie je dokonalı, a preto sa energetickım upírom môže stať každı z nás, napríklad vo chvíli psychického alebo fyzického vyčerpania, počas choroby, či depresie. Takémuto energetickému upírovi sa hovorí dočasnı, a je najmenej nebezpečnı. Ďalšou kategóriou sú upíri permanentní, ktorí sa delia na úmyselnıch a neúmyselnıch. Neúmyselnımi upírmi môžu byť napríklad matky, ktoré majú k svojim deťom silnı citovı vzťah.

Najnebezpečnejšími energetickımi upírmi sú upíri úmyselní, ktorí ľuďom odsávajú životnú energiu naschvál. Patria sem manipulátori, provokatéri, či násilníci, ale aj milí a láskaví ľudia!
Energetickí upíri sa s určitosťou nachádzajú aj vo vašom blízkom okolí. Dávajte si preto pozor, koho si do svojho súkromia pustíte, inak by sa mohlo stať, že aj vás bude časom vysávať nejakı energetickı upír.

Autor: Recber