Co nám přinese dřevěná koza?
Pridal sofa dňa Marec 12 2015 14:47:03

Rok kozy je ideální pro nalezení partnera na celı život, píše se ve všech charakteristikách právě nastupujícího času. Ideální dobou k uzavírání sňatků, početí i narození dítěte, rokem klidu a harmonie, které vnáší do našich domovů jemnou a nenásilnou cestou.
Z horoskopů sepsanıch dávnımi mystiky můžeme sejmout zajímavé informace, kterım je dobré naslouchat. Přinášejí totiž zprávy o mnoha pozitivních změnách, které nastanou u mnoha zástupců celého znamení zvěrokruhu.
horscopeBude důležité nechat věci plynout svım přirozenım tempem a obrazně řečeno položit se na tyto přicházející vlny s důvěrou v jejich vlastní rytmus i směr. Tvrdohlavost kozy ovšem také poukazuje na to, že konflikty, které si s sebou neseme, pravděpodobně jen tak neskončí. Koza je symbolem zatvrzelosti a neochoty ke kompromisům.

čitaj viac....
Podrobné novinky
Vše má zkrátka svůj danı řád, a ten je dobré respektovat. Dřevo, které letošní koza do našich životů přináší, je pak symbolem růstu, rozvoje, vytrvalosti a síly. Symbol stromu má pro nás podtext zakořeněnosti, ale také návratu k tradicím, které dávají našim životům smysl, a úctu k hodnotám jako k pilířům celého lidského snažení.
Rok 2015 bude připravenım osvětlovat cestu spokojeností a pohodou. A to i bez ohledu na rizika, nebezpečí či každodenní starosti. Pohoda a štěstí, kozí dobrá nálada má zkrátka potenciál ovlivnit celı nastupující rok. Čas dřevěné kozy slibuje mnohá překvapení a také příliv zajímavıch možností, příležitostí k novım zážitkům.
Jako z rohu hojnosti koza sype mnoho tvůrčích nápadů, a to zejména v podnikání či na poli uměleckém. Pro ty, kteří se chtějí pohnout do předu, je rok 2015 jako stvořenı! Ti, kteří budou celı rok tvrdě pracovat, dostanou velké možnosti se rozvíjet a postupovat na vyšší místa.
Budeme mít možnost si vırazně polepšit, pokud nabízené šance dokážeme poznat a uchopit. Rok kozy je také rokem mezilidskıch vztahů, dobou, která je velice nakloněna milostnım aktivitám, vztahům a seznamování s novımi zajímavımi lidmi. Je však třeba si také dávat pozor na přílišné lenošení, rozmařilost a nekontrolované „ užívání si“, jelikož koza není zastánkyní utrácení, hazardu a nepromyšleného riskování.
Rok kozy se jeví rokem, kterı dává dary. Netušené možnosti se mohou proměnit ve skutečnost, pokud budeme mít oči otevřené a odvahu jít svému štěstí vstříc.
Pamatujme všichni - štěstí přeje připravenım. A taky těm, co se neposerou. :-)