Login · Register
December 11 2023 18:59:05
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

Heslo



Nie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Co nám přinese dřevěná koza?
Vše má zkrátka svůj danı řád, a ten je dobré respektovat. Dřevo, které letošní koza do našich životů přináší, je pak symbolem růstu, rozvoje, vytrvalosti a síly. Symbol stromu má pro nás podtext zakořeněnosti, ale také návratu k tradicím, které dávají našim životům smysl, a úctu k hodnotám jako k pilířům celého lidského snažení.
Rok 2015 bude připravenım osvětlovat cestu spokojeností a pohodou. A to i bez ohledu na rizika, nebezpečí či každodenní starosti. Pohoda a štěstí, kozí dobrá nálada má zkrátka potenciál ovlivnit celı nastupující rok. Čas dřevěné kozy slibuje mnohá překvapení a také příliv zajímavıch možností, příležitostí k novım zážitkům.
Jako z rohu hojnosti koza sype mnoho tvůrčích nápadů, a to zejména v podnikání či na poli uměleckém. Pro ty, kteří se chtějí pohnout do předu, je rok 2015 jako stvořenı! Ti, kteří budou celı rok tvrdě pracovat, dostanou velké možnosti se rozvíjet a postupovat na vyšší místa.
Budeme mít možnost si vırazně polepšit, pokud nabízené šance dokážeme poznat a uchopit. Rok kozy je také rokem mezilidskıch vztahů, dobou, která je velice nakloněna milostnım aktivitám, vztahům a seznamování s novımi zajímavımi lidmi. Je však třeba si také dávat pozor na přílišné lenošení, rozmařilost a nekontrolované „ užívání si“, jelikož koza není zastánkyní utrácení, hazardu a nepromyšleného riskování.
Rok kozy se jeví rokem, kterı dává dary. Netušené možnosti se mohou proměnit ve skutečnost, pokud budeme mít oči otevřené a odvahu jít svému štěstí vstříc.
Pamatujme všichni - štěstí přeje připravenım. A taky těm, co se neposerou. :-)
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.