Login · Register
Apríl 17 2024 00:52:51
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Vlastnosti, ktoré vyhľadávajú zamestnávatelia na uchádzačoch

Ukázal to prieskum projektu VOLWEM (Dobrovoľníctvo – cesta k zamestnaniu), ktorı realizovala Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií v spolupráci s Univerzitou Mateja Bela (UMB) v Banskej Bystrici.

Z prieskumu ďalej vyplıva, že personalistom u uchádzačov o zamestnanie najviac chıba zodpovednosť, schopnosť aktívne počúvať a riešiť problémy, ale aj schopnosť sebariadenia, uvedomovanie si vlastnıch silnıch a slabıch stránok či emócií.

"Napriek tomu sú pri vıbere budúcich zamestnancov pre zamestnávateľov okrem sociálnych a komunikačnıch kompetencií najdôležitejšie vedomosti a zručnosti preukázané pri pracovnom pohovore a formálne vzdelanie," priblížila realizátorka vıskumu Alžbeta Brozmanová Gregorová z UMB.

Dobrovoľnícke aktivity nie sú zamestnávateľmi vnímané ako faktor dôležitı pri vıbere novıch zamestnancov. V hodnotení dosiahli len 4 %. Pozitívne vnímajú dobrovoľnícku skúsenosť najmä tie spoločnosti, ktoré svojich zamestnancov zapájajú do firemnıch dobrovoľníckych aktivít. Až 79 % respondentov sa zriedka alebo takmer nikdy nestretáva s prezentáciou dobrovoľníckych skúseností v životopisoch alebo na pracovnıch pohovoroch.

"V zahraničí, ale aj u nás existuje mnoho pozitívnych príkladov ľudí, ktorí vďaka zapojeniu sa do dobrovoľníctva získali mnohé kompetencie a vedomosti. V projekte VOLWEM preto spolu s partnermi z Veľkej Británie a Českej republiky pracujeme s dobrovoľníkmi, úradmi práce, zamestnávateľmi a dobrovoľníckymi organizáciami na Slovensku na tom, aby každı z nich objavil, pomenoval a bral do úvahy aj zručnosti získané dobrovoľníckou činnosťou," vysvetlila prezidentka Platformy Alžbeta Mračková.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.