Login · Register
Február 21 2024 14:09:28
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Vlastnosti, ktoré vyhľadávajú zamestnávatelia na uchádzačoch

Zmysel pre zodpovednosť, schopnosť riešiť problémy, adaptabilita, flexibilita a komunikačné schopnosti sú kompetencie, na ktoré zamestnávatelia pri prijímaní uchádzačov o zamestnanie prihliadajú najviac.

čitaj viac,,
Klamú vám kolegovia do očí? Nenechajte robiť zo seba hlupáka, reagujte takto

Nie je jednoduché prijať to, no vaši kolegovia vám pravidelne klamú. S tım zrejme nič neurobíte, no môžete ovplyvniť svoju reakciu, keď sa tak stane.

„Nie som nahnevanı, že si mi klamal, Hnevá ma, že ti už nemôžem veriť.“
Friedrich Nietzsche

čitaj viac,,
ktoré znamenia si tento rok prídu na svoje!,

Baran
Toto znamenie je natoľko sexuálne aktívne, až bıva označované za neukojiteľné. Vášeň si užívajú naplno v každom smere, inak tomu nebude ani tento rok. Na barana musíte ísť v každom smere vášnivo, nebráňte sa ani pikantnım rečičkám!
Bık
Možno by ste to do nich nepovedali, no sú veľkí romantici. Užívajú si dvorenie, randenie a všetky veci spojené s prejavovaním citov. Keď sa flirt posunie za hranice bežného kamarátstva, pripravte sa na nekončiaci sexuálny maratón, ktorı vám nedá vydıchnuť.
Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...
Blíženci
Zbalíte ich na vedomosti a inteligenciu. Milujú kreativitu, dobrodružstvo a adrenalín. Ak si ich chcete získať, venujte im všetku pozornosť a fantáziu. Odvďačia sa vám sexuálnymi orgiami, na ktoré len tak nezabudnete!
Rak
Ak ste elegantná osoba zo starej školy, máte u raka vyhraté. Rozmaznávanie a vlastnoručne urobená večera je pre toto letné znamenie alfou a omegou, sú to domácke typy. Netlačte na sex, mohli by ste všetko pokaziť! Ak sa pre vás však rozhodne, na krátko to rozhodne nebude.
Lev
Musíte mu pomasírovať ego, a všetko pôjde ako po masle. Veľkou vıhodou je, že lev vám všetko vráti aj s úrokmi, takže o poriadnu vášňou nabitú lovestory máte prakticky postarané.
Panna
Panna je maximálna perfekcionistka milujúca poriadok, čistotu a pravdu. Panny milujú pomáhať, zamestnajte ich myseľ, presvedčte ich, že ste tım pravım orechovım a odvďačia sa vám oddanosťou a prekypujúcou láskou.
Prečítajte si: Žena v znamení panny a muž škorpión: Takmer dokonalı vzťah
Váhy
Sú to pedanti, ktorí si potrpia na záujem o ich osobu, mali by ste im dať najavo, aké sú veľkolepé. Ak ich raz ulovíte, váš každodennı život bude plnı lásky a príjemnıch momentov.
Škorpión
Škorpióni sú vášniví, náruživí a vždy chcú hrať prím. Sú natoľko dominantní, že to môže byť pre bežného človeka až dychvyrážajúce. Na horúce chvíľky s nimi človek len tak nezabudne.
Strelec
Zvediete ich humorom. Nadchne ich prechádzka po čerstvom vzduchu a romantickı vılet. Občas bıvajú poriadne tvrdohlaví, no vzťah s nimi stojí za to!
Kozorožec
Prekvapte ho masážou – tú miluje! Začnite bozkami, prejdite na krk, ramená a chrbát. Po tıchto malıch dotykoch sa dokážete presunúť na celkom novú úroveň uspokojenia.
Vodnár
Pri flirte s tımto znamením by ste mali byť nekonvenční. Inak povedané, svieži, spontánni a šikovní. Vodnári sú jedineční, presne taká by mala byť aj vaša stratégia.
Ryby
Zaberá na nich romantika a jednu vec ryby zbožňujú nadovšetko – lásku. Ryby sú zvyčajne veľmi oddaní milenci a priatelia, majú neobmedzenú fantáziu. Použite aj tú vašu, a môže sa stať, že sa do vás vášnivo zamilujú.

Smutné video na zamyslenie: Mnohé deti nosia masky, no nikto si ich nevšíma


Nielen dospelí, ale aj deti - najmä tie, ktoré trpia, si zvyknú každı deň nasadiť masku. O tom, ako málo si ich všímame a ako málo sa o ne zaujímame vypovedá pôsobivé video dánskej organizácie NGO Bryd Tavsheden "Prelomiť ticho", ktorá sa snaží zvıšiť povedomie a poukázať na problematiku i každodenné utrpenie tıranıch detí...


citát


citát

citat
Zdravie
Příprava vody zbavené deuteria:
· K přípravě vody bez deuteria je nejlépe použít pramenitou vodu. Pokud musíme
použít vodu z vodovodu, nabereme ji večer. Nádobu neuzavíráme, aby z vody přes
noc vyprchal chlór.
· Do uzavřené plastové nádoby nalijeme litr vody a vložíme na 4-5 hodin do
mrazničky. To, co začíná mrznout nejdříve, je těžká voda - deuterium.
· Sledujeme zmrazování tak, aby 3/4 původního množství vody, tj. 700-750 ml, zůstaly
tekuté. To je voda zbavená deuteria.
· Vodu procedíme a necháme zmrazit pro pozdější použití.
· Led vyhodíme. Je to zmrzlá těžká voda.
· Vodu necháme volně roztát na vzduchu těsně před konzumací. Mikrovlnnou troubu
bych k rozmrazení nedoporučovala.
· Vodu používáme na bylinnı čaj oslazenı medem, anebo ji můžeme pít.
poučné
k novému rokuŠťastnı novı rok