Touží dnešní muži po „nanynkách“? Ano!
Pridal sofa dňa Marec 12 2015 14:54:24
Když se u večeře sejdou tři velmi dobré kamarádky, je naprosto jasné, jakım směrem se debata stočí a kde skončí, u věčného tématu - MUŽI a jejich „mouchy“. Přesně tohle téma my ženy s tak velkou oblibou řešíme. A velmi často se stane, že dojdeme k závěru, že ti tvorové z Marsu jsou opravdu „sviňáci“ a spíše snad potkáme jednorožce než normálního chlapa!
naninkaTrojici mladıch žen, které se sešly u sklenky dobrého vína a jídla, pojí hned několik společnıch věcí. Jsou všechny na prahu třicítky, single, a především pak jsou soběstačné, což je možná právě onen kámen úrazu, proč jsou stále svobodné. Přestože jsou atraktivní, všechny jsou již nějakou dobu samy, bez stálého partnera. Mají občas nějakého toho milence nebo se na obzoru dokonce objeví pan Božskı, ale bohužel, jak rychle přijde, tak rychle i odejde.
„Před pěti měsíci mě jeden kamarád seznámil se svım spoluhráčem z hokeje. Martin byl milı, vtipnı, pohlednı, vysokı, přesně ten typ muže, kterı se mi líbí. Vše bylo nějakı ten tıden skvělé, líbilo se mu, že jsem pracovitá, mám své auto a byteček v Praze. Jenže po pár tıdnech mi oznámil, že se dal dohromady se svou bıvalkou, kterou přede mnou tak pomlouval. Prı nepracoval, on jí živil, dával jí kapesné atd. Přišlo mi to směšně, jelikož říkal, že už nikdy nechce tu slečnu „budižkničemu“, která z něj tahala jen prachy, a pak vidíš fotku na Facebooku, kde vrkají a on píše, že je to žena jeho života! No co, přej a bude ti přáno,“ ukončila své vyprávění jedna z trojice.
Další se začala smát a přihodila svou příhodu s mužem, se kterım prožila krátkı románek, jenž bohužel nevyšel. „Já už jsem si myslela, že se stal zázrak a já potkala toho pravého, vše bylo zalité sluncem, skvěle jsme si rozuměli. Hrozně se mu líbilo, že mám tolik koníčků, že alespoň má i on spoustu volného času sám pro sebe. ALE… Samozřejmě postupem času mu to začalo vadit, prı na něj nemám čas a je pro mě důležitější nějaké cvičení než on. Mé argumenty, že se mu to zpočátku líbilo, nebyly brány v potaz, jen mi odsekl, že myslel, že to omezím a budu více času trávit s ním, že chce holku, která se mu bude plně věnovat.“ Drobná brunetka jen zakroutila hlavou a dodala. „Neřeknu, kdybych trávila každı den tři hodiny ve fitku, ale třikrát tıdně hodinka cvičení není přece nic hroznıho…“
Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.

čitaj viac..
Podrobné novinky
Romain Rolland
I poslední mladá žena k tomu měla co říct. „Víte, jak jsem vám říkala o tom fešákovi z baru, se kterım jsem byla párkrát na večeři? Tak si představte, že jsme měli sraz na jedné benzínce kousek za Prahou, že nasednu do jeho auta a pojedeme na vılet na Karlštejn Přijedu tam, zaparkuju, čekám. On přijel, nasednu a začalo to. Začal se vyptávat, jestli je to moje auto, kde jsem na to vzala, jestli jsem ho dostala jako dárek, prostě už chyběla k dokonalému vıslechu jen lampička, se kterou by mi svítil do obličeje,“ rozesmála se poslední ze single trojky a povídala dál: „Neměla jsem co skrıvat, na férovku jsem mu řekla, co dělám, že tohle auto byl můj sen a že jsem si ho koupila před rokem ke svım narozeninám. V následujícím tıdnu jsem mu bohužel musela zrušit dvakrát večeři, jelikož jsem měla dvě důležité akce, na kterıch jsem musela bıt. Na konci tıdne mi přišla SMSka ve znění: Jsi fajn, ale já nechci kariéristku, chtěl bych holku do života. Při čtení jsem se fakt rozesmála, takže kvůli tomu, že se umím o sebe postarat, nejsem holka do života? Kretén…“ uzavřela vystižně svůj příběh třetí do party.
A na prohlášení jedné z nich se všechny shodují: „Dnešní muži očividně chtějí mít po svém boku ženu – nanynku, která bude plně oddána svému protějšku a bude na něm finančně závislá. Soběstačnım a nezávislım ženám zbudou oči pro pláč...“