ktoré znamenia si tento rok prídu na svoje!,
Pridal sofa dňa Február 01 2016 21:26:21

Baran
Toto znamenie je natoľko sexuálne aktívne, až bıva označované za neukojiteľné. Vášeň si užívajú naplno v každom smere, inak tomu nebude ani tento rok. Na barana musíte ísť v každom smere vášnivo, nebráňte sa ani pikantnım rečičkám!
Bık
Možno by ste to do nich nepovedali, no sú veľkí romantici. Užívajú si dvorenie, randenie a všetky veci spojené s prejavovaním citov. Keď sa flirt posunie za hranice bežného kamarátstva, pripravte sa na nekončiaci sexuálny maratón, ktorı vám nedá vydıchnuť.
Prečítajte si: Zistite podľa partnerovho znamenia, prečo vám to vo vzťahu škrípe: Toto vám otvorí oči...
Blíženci
Zbalíte ich na vedomosti a inteligenciu. Milujú kreativitu, dobrodružstvo a adrenalín. Ak si ich chcete získať, venujte im všetku pozornosť a fantáziu. Odvďačia sa vám sexuálnymi orgiami, na ktoré len tak nezabudnete!
Rak
Ak ste elegantná osoba zo starej školy, máte u raka vyhraté. Rozmaznávanie a vlastnoručne urobená večera je pre toto letné znamenie alfou a omegou, sú to domácke typy. Netlačte na sex, mohli by ste všetko pokaziť! Ak sa pre vás však rozhodne, na krátko to rozhodne nebude.
Lev
Musíte mu pomasírovať ego, a všetko pôjde ako po masle. Veľkou vıhodou je, že lev vám všetko vráti aj s úrokmi, takže o poriadnu vášňou nabitú lovestory máte prakticky postarané.
Panna
Panna je maximálna perfekcionistka milujúca poriadok, čistotu a pravdu. Panny milujú pomáhať, zamestnajte ich myseľ, presvedčte ich, že ste tım pravım orechovım a odvďačia sa vám oddanosťou a prekypujúcou láskou.
Prečítajte si: Žena v znamení panny a muž škorpión: Takmer dokonalı vzťah
Váhy
Sú to pedanti, ktorí si potrpia na záujem o ich osobu, mali by ste im dať najavo, aké sú veľkolepé. Ak ich raz ulovíte, váš každodennı život bude plnı lásky a príjemnıch momentov.
Škorpión
Škorpióni sú vášniví, náruživí a vždy chcú hrať prím. Sú natoľko dominantní, že to môže byť pre bežného človeka až dychvyrážajúce. Na horúce chvíľky s nimi človek len tak nezabudne.
Strelec
Zvediete ich humorom. Nadchne ich prechádzka po čerstvom vzduchu a romantickı vılet. Občas bıvajú poriadne tvrdohlaví, no vzťah s nimi stojí za to!
Kozorožec
Prekvapte ho masážou – tú miluje! Začnite bozkami, prejdite na krk, ramená a chrbát. Po tıchto malıch dotykoch sa dokážete presunúť na celkom novú úroveň uspokojenia.
Vodnár
Pri flirte s tımto znamením by ste mali byť nekonvenční. Inak povedané, svieži, spontánni a šikovní. Vodnári sú jedineční, presne taká by mala byť aj vaša stratégia.
Ryby
Zaberá na nich romantika a jednu vec ryby zbožňujú nadovšetko – lásku. Ryby sú zvyčajne veľmi oddaní milenci a priatelia, majú neobmedzenú fantáziu. Použite aj tú vašu, a môže sa stať, že sa do vás vášnivo zamilujú.