Login · Register
June 06 2020 12:00:11
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Aká si? podla mesiaca narodenia
1-januar-Leden
Dámy narozené v tomto měsíci jsou konzervativní a vážné. Jsou ale také velice ambiciózní. Dokáží být velice kritické a ve většině případů se snaží vyhnout mluvení o svých pocitech. Můžete se s nimi sblížit, když máte stejný pohled na život a když jste na stejné intelektuální úrovni jako on

2-februar-Únor
S ženami narozenými v únoru musí mít okolí trpělivost. Jsou velice romantické a často mění své nálady. Většina lidí je zcela nechápe, jelikož myslí abstraktně. Jsou absolutně neoblomné a neodpouštějí, když jsou podvedeny.

3-marec-Březen
Charisma a šarm jsou specifickými vlastnostmi pro ženy narozené v březnu. Březnové ženy jsou loajální a oddané. Je pro ně však velice těžké se skutečně zamilovat. Pokud váš život bude právě s ženou narozenou v březnu, budete velikým šťastlivc
Charisma a šarm jsou specifickými vlastnostmi pro ženy narozené v březnu. Březnové ženy jsou loajální a oddané. Je pro ně však velice těžké se skutečně zamilovat. Pokud váš život bude právě s ženou narozenou v březnu, budete velikým šťastlivcem.

4-apríl-Duben
Ženy dubnu dokážou navázat konverzací prakticky s kýmkoliv. Často se litují. Když je vidíte naštvané, ztratťe se. Pokud se do ženy narozené v dubnu zamilujete, budete nejšťastnějším mužem na planetě. Získejte si jejich důvěru a ony vám za odměnu oddají svou duši a srdce.

5-máj-Květen
Dámy narozené v květnu jsou neodbytné a loajální svým zvykům a morálce. V lásce dokáží být nebezpečné, což je jedním z hlavních důvodů, proč vryjí do paměti a člověk na ně nikdy nezapomene.

6-jun-Červen
Ženy měsíce června jsou kreativní, zvídavé a komunikativní. Jejich špatnou vlastností je, že mluví dříve než myslí. Vždy vám řeknou krutou pravdu do obličeje, nikdy o vás však nebudou mluvit za vašimi zády

7-júl-Červenec
Dámy narozené v červenci jsou krásné, upřímné, citlivé, tajemné a inteligentní. Jsou ke všem vždy milí a slušní. Vzdalují se od problémů a konfliktů. Když je podvedete, ztratíte je navždy. Jen tak totiž neodpouštějí.

8-august-Srpen
Ženy narozené v srpnu mají laskavé srdce a zároveň bývají dost sebestředné, což je zvláštní kombinace. Měli byste s nimi být opatrní a vyhýbat se konfliktům, protože vždy vyhrávají. Žena narozená v tomto měsíci nemají rády, když jsou středem posměchu. Mají skvělý smysl pro humor. Nehledají pozornost mužů, ale užívají si být centrem všeobecné pozornosti. Muži v jejich přítomnosti ztrácí hlavou.

9-septenber-Září
Ženy disciplíny, krásné a milé, ale když je zradíte, není cesty zpět. Budou si to pamatovat navždy a pokud jim ublížite, čekejte na sladkou pomstu. Dámy září mají radši dlouhé vztahy, mají vysoká očekávání a mohou být hodně kritické ke svému okolí.

10-oktober-Říjen
Ženy silného charakteru, to je charakteristika těch, co se narodily v říjnu. Nikdy před nikým neplakají, ale jsou plné emocí. Jsou nedůvěřivé, a proto své pravé já neukazují jen tak někomu.

11-november-Listopad
Dámy listopadu snadno poznají, kdy jim lžete. Jsou vždy o krok napřed. Nikdy si s nimi nehrajte a ony vám na oplátku vždy řeknou pravdu a nebudou nikdy lhát.

12-december. Prosinec
Ženy narozené v prosinci dokážou být velice netrpělivé. I přesto však na konci vždy vyhrávají. Dokážou vám zvednout náladu a mají srdce plná lásky. Věci se jich velice snadno dotknou a člověk, který jim ublíží, dostane to, co si od nich zaslouží
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.