Login · Register
Máj 28 2024 11:33:48
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Manuál pre nešťastné a sklamané: Ako vyliečiť zlomené srdce
Strata lásky bolí. Keď nás postihne iná katastrofa, odmietnutie, keď neuspejeme v práci, zotrie nás šéf, vynadá nám svokra, pred bolesťou nás chráni láska. Pocit, že na nás doma čaká naše zlatíčko,vyrozprávame sa a všetko bude zase v poriadku. Keď však stratíme lásku, ocitneme sa vo vzduchoprázdne.
Prvı šok

Spočiatku sme ako omráčené. Nevieme, čo robiť, cítime sa bezbranné, telom nám prechádza ukrutná bolesť, v duši prázdno. Pıtame sa samy seba, prečo sa to stalo. Donekonečna si predstavujeme prežité chvíle šťastia. Sme neschopné čokoľvek robiť, o čomkoľvek rozmıšľať, do očí sa nám tisnú slzy. Sme jednoducho paralyzované. Tento stav môže trvať tıždeò, ale aj mesiac či dva. V tomto štádiu sa nám zdá všetko zbytočné a nepodstatné, nestaráme sa o seba.
Život ide ďalej

Ráno sa budíme ako v zlom sne. Šmátrame rukou vedľa seba, ale nič. Nikto tam nie je. Žiadne spoločné raòajky, žiaden odvoz do práce. Počas spolužitia si totiž partneri na seba zvyknú a do určitej miery sa stanú od seba závislımi. Dôležitá však je práve miera závislosti. čím viac sme odkázaní na partnera, tım ťažšie sa potom vyrovnávame s rozchodom. Až keď sa rozídeme, v plnej miere si uvedomíme, čo všetko nás spájalo: priatelia, dovolenky, koníčky... Je ťažké predstaviť si, ako budete fungovať ďalej bez neho. A to srdce navyše stále tak bolí, že je to na nevydržanie. Život však ide ďalej a vy sa musíte, či chcete, alebo nechcete, otriasť a znova postaviť na nohy.
čo robiť po rozchode: Krok za krokom
Prvı a druhı deò

Ísť či nejsť do práce? To je otázka. Ak ste na tom tak zle, že sa vám chce stále plakať, zavolajte, že ste choré a potrebujete deò voľna. Ak si myslíte, že zostať sama v byte medzi štyrmi stenami by bola čistá samovražda, dajte si veľké čierne okuliare a choďte. Ak máte chuť na sladkosti, dajte si. Chce sa vám spať? Spite. Plakať? Plačte. Musíte dostať zo seba von všetky negatívne emócie.

Vymyslite si vlastnú mantru, napríklad „som silná a krásna, čaká ma veľké šťastie“ alebo „toto rıchlo pominie“ či „som silná a všetko zvládnem“. Opakujte si ju vždy, keď pocítite neovládateľnı smútok a bolesť.

Pozrite si dobrı film alebo obľúbenú komédiu, ktorá vás doteraz vždy rozosmiala. Budete prekvapené, ako to zaberá.

Prvı mesiac

1. tıždeò: Prinúťte sa ísť medzi ľudí. Zamestnajte sa ručnımi prácami, niečo pekné namaľujte alebo napíšte o svojom probléme do časopisu. Každı deò cvičte. Prekonajte túžbu zavolať svojmu ex! Nemailujte mu. Na víkend vypadnite niekam, kde to vôbec nepoznáte. Všetko, čo vám pripomína ukončenı vzťah, poschovávajte do šuplíkov a skríò, porozdávajte alebo vyhoďte.

2. tıždeò: Obklopte sa priateľmi, s ktorımi sa vždy cítite dobre. Spíšte si aj to, čo sa vám v poslednom čase podarilo. Potrebujete si obnoviť stratené sebavedomie. Starajte sa o seba! Choďte ku kaderníčke, na kozmetiku, masáž! Prekonajte nutkanie zavolať svojmu ex!

3. tıždeò: Začnite robiť na niečom, čo vám zaberie veľa času. Trénujte na maratónsky beh, prihláste sa na hodiny jogy, zapíšte sa na kurz cudzieho jazyka. Prekonajte túžbu zavolať svojmu ex! Popremıšľajte nad prerábkou bytu (kuchyne, obıvačky, spálne...) a pustite sa do toho.

4. tıždeò: Dávajte si pozor na alkohol alebo drogy. Ak si myslíte, že vám to pomôže, zavolajte svojmu ex. Odolajte, ak mu chcete len vynadať. Uvedomte si, že v tejto fáze sú vaše city zranené a klamlivé, preto ešte nezačínajte ďalší vážny vzťah. Potrebujete viac času, aby ste dostatočne spracovali smútok, zlosť, pocit viny a strach. Neignorujte tieto vaše emócie, tım by ste len predåžili ich trvanie. Píšte, plačte, hovorte.
Tretí až šiesty mesiac

Choďte na rande! Budete prekvapené, aké je to príjemné a aké otvorené je vaše srdce pre ďalšie vzťahy. Pozorujte sa a ak zistíte na sebe známky depresie (nespavosť alebo, naopak, priveľa spánku, nechuť do jedla alebo priveľkı apetít, nízke sebavedomie, neschopnosť koncentrácie), nebojte sa zájsť za odborníkom. Pamätajte na to, že zlomené srdce sa zahojí, ale chce to čas. Doprajte mu ho a určite sa z toho dostanete.
Po roku

Spomeòte si na to, čo bolo pred rokom. Už vás to až tak netrápi? Super! Povedzte si: Rozišli sme sa, bolelo to, ale mám to za sebou. Pred sebou mám celı život a s ním toľko možností stretnúť niekoho lepšieho! Veď ako hovoria číòania, nie je len jedna ryba v mori.Autor: Katarína Dobrovodská
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.