Login · Register
Máj 28 2024 11:32:40
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


5 najhlúpejších tvrdení o cvičení
Tuky vs. svaly
Bolo by zaujímavé vedieť, kto s tımto tvrdením prišiel ako prvı. Že sa tuky menia na svaly pravdou určite nie je, pretože ide o dve celkom odlišné súčasti tela. Ich zloženie je rôzne a bolo by naozaj zázrakom, ak by sa svalové vlákna premenili na tukové bunky a naopak. Pravdou je jedine to, že ak cvičíme, pálime tuk a spevòujeme svaly, čím dochádza k viditeľnej „premene" tela na krajšie, rovnako to funguje aj v opačnom poradí. Keď prestaneme cvičiť, svaly ochabujú a sme náchylnejší na ukladanie tuku, čiže sa telo zväčšuje. Práve v tıchto procesoch tkvie celé tajomstvo „zmeny" tukov na svaly.
Pot vs. spaľovanie
Potenie je pri športe celkom prirodzenım prejavom tela, no nespoliehajte sa ani na ďalší mıtus, ktorım vás možno niekedy niekto povzbudzoval. čím viac sa potíme, tım viac nespaľujeme, nech ste už počuli hocičo. Pot je spôsobom, ako sa telo ochladzuje pri zahriatí a je prirodzené, že človek, ktorı nie je zvyknutı na pohyb, sa zapotí viac, takisto je faktom, že niekto je potivı viac, inı menej. Preto svoje spálené kalórie nerátajte na stečené kvapky potu.

Svalovica vs. vıkon
O svalovici vieme každı svoje a vieme aj to, ako veľmi vie bolieť. Už ste však počuli, že len bolesť svalov je znamením, že ste cvičili naozaj poctivo? Nenechajte sa tımto mıtom dohnať k tomu, že budete svoje telo presiľovať. Svalovica je síce pomerne bežnou reakciou netrénovaného tela, no ide o trhlinky svalov, drobné poškodenia, ktorım sa treba skôr vyhıbať, ako si ich spôsobovať. Preto telu dopriavajte aj dostatok oddychu a kvalitu tréningu merajte inak.
Jedlo vs. cvičenie
Lačnı žalúdok a poriadna zaberačka vo fitku možno niekomu evokujú rıchlejšie chudnutie, no myslite na to, že v žiadnom prípade nejde o zdravı postup. Jedlo znamená pre telo energiu, teda zásoby sily, vďaka ktorım je schopné vydať zo seba maximum. Nikto netvrdí, že máte ísť cvičiť po vıdatnom obede, ale plátok celozrnného chleba so šunkou približne pol hodinu pred cvičením je perfektnım štartérom. Hladinu cukru v krvi nastaví na ideálnu hranicu, aby sa dobre cvičilo a spaľovalo.
Vıkon vs. intenzita
Pravidelnosť cvičenia je jednou zo zásad, aby sa vám skutočne darilo vytvarovať telo, ale nedržte sa mıtu - raz za tıždeò stačí, a to ani vtedy, keď je spomínanı tréning absolútne vyčerpávajúci. Pre správne spaľovanie a žiadané vısledky si treba intenzitu cvičenia vyvážiť na zlatı stred, aby ste sa zvládli aktívne hıbať viac ráz počas tıždòa. Pre schudnutie je odporúčanı tréning 3 - 5x do tıždòa, pre udržanie kondície minimálne dva razy.
Autor: Marge
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.