Login · Register
Júl 23 2024 09:23:27
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


18.11.12:27 - Mesiac vo Vodnárovi:
Mesiac vo Vodnárovi
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Vodnár: Narodenému v znamení Vodnár vládne planéta Saturn a Urán, preto sú aj títo ľudia...

Ľudia s Mesiacom umiestneným vo Vodnárovi dokážu byť, aj napriek svojej emočnej odmeranosti a potreby stále si držať odstup, spoločenskí a veľmi priateľskí. Istým spôsobom sa tu spájajú dva protipóly. Na jednej strane je taký jedinec voči ostatným veľmi chápavý a zaujíma sa o cudzie problémy, na druhej strane sa o ostatných zaujíma neosobne. Udržujete si svoju racionalitu a emóciám príliš nedávate priechod.

Pozitívnym vplyvom tohto umiestnenia môže byť aj to, že ste schopní nachádzať nápadité riešenia problémov a vymýšľať najrôznejšie vychytávky.

Napĺňať vás bude pohyb v prírode, najlepšie v neprebádanej divočine. Túto svoju túžbu však dokážete uspokojiť aj napríklad len pomocou bohatej fantázie, ktorá vám rozhodne nechýba. Túžiť budete tiež po priestore pre sebarealizáciu - hlavne pokiaľ ide o myšlienky.

Nevýhodou energie týchto dní môže byť fakt, že je skôr samotárska. Viac než po spoločnosti ľudí tak budete túžiť po spoločnosti vašich myšlienok a vzdelávaní. V krajnom prípade na nadbytok ľudského kontaktu môžete reagovať až chladným a odmeraným správaním. Ostatní toto vaše počínanie možno nechápu, ale to vy od nich ani nevyžadujete. Dosť dobre sa zabavíte aj sami.

Ak pocítite záujem o aktuálne dianie, uvažujte aj nad budúcnosťou a naplánujte si napríklad pracovné projekty. Vďaka pozitívnej energií sa vo vašej hlave rodí množstvo nápadov. Skúste sa upokojiť a počúvať skrytú inšpiráciu.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.