Login · Register
Júl 23 2024 09:30:14
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Odkaz ....čítaj viac
Energetický nárast a nové začiatky
Druhá polovica júla bude obdobím výrazného energetického nárastu. Toto obdobie je ideálne na nové začiatky, či už ide o osobné projekty, vzťahy alebo kariérne plány. Planéty budú v takej konštelácii, ktorá podporuje odvážne kroky a rozhodnutia. Ak ste doteraz váhali nad nejakým veľkým krokom, teraz je ten správny čas vykročiť vpred.

Hviezdy naznačujú, že od 15. júla môžeme zažiť hlboké duchovné prebudenie. Toto obdobie nám umožní spojiť sa so svojím vnútorným ja a objaviť nové duchovné roviny. Mnoho ľudí môže zažiť intenzívne sny, predtuchy alebo pocity déjà vu. Numerológia nám ukazuje, že číslo 7, ktoré je prítomné v tomto období (7. mesiac), je silne spojené s duchovnosťou a mystikou.

Od 15. júla do konca mesiaca budeme mať príležitosť stretnúť nezvyčajných ľudí, ktorí môžu významne ovplyvniť náš život. Tieto stretnutia môžu byť osudové a priniesť nám nové priateľstvá, lásky alebo obchodné partnerstvá. Ak ste slobodní, pripravte sa na to, že láska môže prísť v najmenej očakávanom momente.
Počas tohto obdobia môžeme byť svedkami mnohých nezvyčajných príhod a synchronicít. Tieto udalosti môžu zahŕňať zázračné uzdravenia, náhody, ktoré nám prinesú nové príležitosti, alebo stretnutia s ľuďmi, ktorí nám môžu pomôcť dosiahnuť naše ciele. Buďte otvorení a vnímaví na znamenia, ktoré vám vesmír posiela.
Druhá polovica júla bude obdobím intenzívneho osobného rastu a sebauvedomenia. Hviezdy nám pomôžu získať jasnejší pohľad na naše životné ciele a hodnoty. Toto je ideálny čas na introspekciu, meditáciu a osobný rozvoj. Mnoho ľudí môže získať nové pohľady na svoj život a rozhodnúť sa pre významné zmeny.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.