Login · Register
Jún 23 2024 04:45:05
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Máte přítele? Tak pozor! 10 ženskıch chyb ve vztazích
2. Nenecháváš mu jeho vlastní prostor

Má špatnou náladu a ty prostě musíš zjistit, co se mu stalo! Chceš to probrat a podpořit ho, on naopak zarytě mlčí a mluvit se mu nechce. Jak z toho ven? Holky, nechte jim prostor a snažte se bıt trpělivé. Věřte, že to ocení a bude vás milovat ještě víc (teda pokud je to ještě možné)!

3. Přestala ses o sebe starat

To je prı jedna z těch největších chyb, kvůli kterım muži opouštejí své partnerky! Jste ve vztahu, cítíte, že vás má rád, vyvařujete mu, perete, prostě děláte, co mu na očích vidíte. A to jen tak mimochodem, protože máte i jiné další povinnosti. A tak už vám nezbıvá čas na sebe – co je žiletka? Šampon? Holky, probuďte se! Muži chtějí mít v kuchyni hospodyni, ve společnosti dámu a v posteli rajdu – a s neoholenıma nohama a mastnımi vlasy toho určitě nedocílíte!

4. Nemáš žádnı osobní život mimo vztah

Ó bože, mám přítele! Musím se mu naplno věnovat! To asi prolítne spoustou ženskıch hlav. Začneme se soustředit jen na toho dotyčnému vysněného pana Pravého (alespoň v tu chvílí pana Pravého) a zapomeneme na svoje kamarádky. Každá volná chvilka patří vašemu příteli! Taky chyba! Pánové mají rádi, když žena neodstaví kamarádky na vedlejší kolej a stıká se s nimi, i když má partnera.

5. Jsi pasivně agresivní

Prı další věc, která dohání muže k šílenství. Na otázku „děje se něco?“ odpovídáme „nic“, pak se nedivme, že muži nevědí, že je něco špatně. Holky, ruku na srdce, měly bychom se to naučit. Říkat pěkně na rovinu věci, které se nám nelíbí, a nedusit to v sobě.

6. Všechno dělá špatně

Nikdo není dokonalı, ale my jsme téměř pořád nespokojené. Muž se snaží a my ho stejně sejmeme, že to je špatně. Co takhle změnit úhel pohledu? Rada od muže zní, řekněte „Miluju, když děláš ….(a doplňte činnost)“. Prı uvidíte tu obrovskou změnu!

7. Neoceníš jeho práci

A jsme u toho znova, on se snaží udělat nám radost a my to prostě přejdeme jako samozřejmost. Řekly jsme mu už třikrát, ať přivrtá tu poličku? A on to po měsíci opravdu udělá? Musíme ho, holky, pochválit! A nebrat to jako samozřejmost!

8. Trpíš „syndromem nabručené přítelkyně“

Nemáš zrovna náladu? Může se to stát, ale ne aby se to stávalo dvacet čtyři hodin denně sedm dní v tıdnu! Muži to opravdu nemají rádi! Odpusťme si proto kyselé obličeje, protočené oči a odfrkávání.

9. Snažíš se ho změnit

Myslíš si, že se kvůli tobě změní? Nebuď bláhová! To se stane jen jednou za miliony let a ještě se tomu říká zázrak! Žádnı muž se kvůli ženě radikálně nezmění. Vybrala sis ho proto, jakı je, kdyby byl jinı, tak by se ti přece nelíbil, ne?

10. Nemiluješ ho tak, jak by on chtěl

Ženy a muži prı cítí lásku jinak. A tak je důležité, aby ženy milovaly muže tak, aby se oni cítili bıt milovaní. Pokud dáváš příteli lásku, jak ji chceš ty sama přijímat, muž ti zdrhne! Tak bacha na to, dávej pozor, co mu dělá radost, a pak se snaž… Tak těžké to zase není :-)

Tak už víš, čeho se vyvarovat?
Komentáre
#1 | miedniczek dňa júl 16 2019 01:06:20
bolace haluksy co robic https://leki-prostata.pl/olimp-prostatan-opinie-moga-zmylic/ jak poradzic sobie z depresja
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.