Login · Register
Júl 23 2024 08:38:54
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


jujda
Akné
Nečistoty a vyrážky už dávno nie sú len vısadou pubertiakov, ale často trápia aj dospelıch. V pokožke vznikajú zápaly, ktoré sa ťažko hoja. Dôkladná starostlivosť vhodnımi kozmetickımi prostriedkami je cesta, ako sa tejto katastrofy zbaviť. Lenže, čo ak už nezaberá ani to a vás už nebaví vyhadzovať peniaze za drahú kozmetiku? Skúste domáce rady, ktoré nestoja takmer nič!
Droždie
Na pokožku so zapálenımi vyrážkami je vhodné droždie, ktoré pôsobí antibakteriálne. Droždie sa dá použiť v rôznych kombináciách napríklad so smotanou alebo s vlažnım mliekom. Takáto maska znižuje mastnotu pokožky, zjemòuje a vypína pleť.
Cesnak
Cesnak pleť vysušuje a dezinfikuje. Ak potrebujeme elixír proti vriedkom, vyskúšajte starı recept. Stačí narezať strúčik cesnaku a vytlačiť z neho šťavu, ktorou potriete postihnuté miesto, najlepšie už pri prvom náznaku akné. Prípadne si pretlačte 5 strúčikov cesnaku do vody, nechajte odstáť a natierajte si takto vyrobenou pleťovou vodou postihnuté miesta. Vyhıbajte sa miestam okolo očí! čítaj viac,,,,,,
urob si
Poďakovanie
ďakujem.
Koniec priemyslu smrti
Liečivo , za ktoré sa nerobia obludné ružové pochody : Nemecká vedkyòa vynašla už pred rokmi úspešnı a jednoduchı liek na rakovinu . Dr Johanna Budwigová , nemecká fyzička , farmakoložka a biochemička , na základe svojich objavov tıkajúcich sa role nenasıtenıch mastnıch kyselín vo fungovaní ľudského imunitného systému vyliečila tisíce pacientov . Mnohí z nich boli v poslednom štádiu rakoviny a mali pred sebou podľa odhadu lekárov len tıždne života . Zázračnım ” liečivom ” sú ” obyčajné ” potraviny ako tvaroh , ľanovı olej a šampanské . Dr Budwigová bola za tieto svoje objavy sedemkrát nominovaná na Nobelovu cenu . Jej metóda zachraòuje ( nielen ) onkologickıch pacientov aj dnes.
Podakovanie
Pekny den vsetkym :-)

Neviem ci tento text patri do noviniek, ale nevadi.... Mam proste potrebu to sem napisat, tak snad sa nikto neurazi ze pisem do mozno nie spravnej kategorie.
MAGNEZIUM
Magnézium, alebo horčík je minerálna látka, ktorú potrebuje každá bunka v našom tele. Jeho nedostatok má nepríjemné prejavy, ktorım by sa každı radšej vyhol. Viete ako zistíte, že máte nedostatok práve tejto dôležitej látky?

čitaj viac...
Selén
Poradòa
Peter Koštúr
Selén je pre ľudskı organizmus nenahraditeľnı - bez tohto prvku Mendelejevovej periodickej sústavy by človek nemohol žiť. Do organizmu ľudí a zvierat sa dostáva z pôdy prostredníctvom rastlín. V roku 1980 čínski vedci dokázali, že selén má pozitívny účinok pri liečbe ochorenia srdca, ktoré bolo frekventované v tamojšej provincii Keshan. Zistilo sa, že v tejto oblasti bol obsah selénu v pôde extrémne nízky a choroba postihovala najmä deti a tehotné ženy, ktoré zomierali na zlyhanie srdca. Preventívnym podávaním selénu sa ochorenie podarilo do značnej miery eliminovať. V USA sa dlhodobımi štúdiami preukázalo, že vıskyt srdcovıch ochorení bol nižší v zemepisnıch oblastiach, kde bolo v pôde viac selénu.

čitaj viac,,,
krasne
D o p o z o r n o s t i


Rozprával mi známy , že jeho sused
má tiež už "osobnú skúsenosť s farebnou menšinou".
Urobil nákup v supermarkete TESCO a blok z pokladne zahodil.
Ked prišiel s nákupnım vozíkom k autu, pribehol k nemu člen farebnej
menšiny a spustil krik, že vraj on mu ukradol ten nákup.
A že to v nákupnom košíku je jeho a zavolal na neho policajtov.
Zachránilo ho len to, že nákup platil kartou.
Keď to ten cigán počul, zdrhol (!?) .
Inak by ale - podľa policajta - mal veľmi vážny problém, pretože nemal žiaden
pokladničnı doklad o zaplatení nákupu, na rozdiel od toho farebného hajzla.

Vraj sa takéto prípady v poslednom čase množia, lebo pokladníci či
pokladníčky nechcú nič dosvedčiť, vraj im tam prejde množstvo ľudí
a oni si nepamätajú kto platil.
trocha humoru

> Vnucik pise starym rodicom list
> "Ahojte dedko a babka,
> v skole nam vraveli, ze sa nema klamat a mali by sme ku vsetkym svojim
> klamstvam priznat, tak vam pisem. Cez prazdniny som potajomky otvoril jeden
> z tych velkych poharov so slivkovym lekvarom a skoro cely som ho zjedol,
> aby ste nato neprisli tak som donho nasral a vratil ho do police."
> Nato dedko babke vlepi facku:
> "Ja som ti vravel, ze je to hovno a ty stale... iba zcukornatel, zcukornatel..."