Login · Register
Júl 23 2024 08:47:47
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Detoxikačné pláty

Detoxikačné pláty (veštiace)


Od pradávna sa denne ocitáme v situáciách, kedy nám nie je všetko jedno, nevieme si rady, treba nás postričiť a... vlastne veď viete. Preto tu máme naozaj od dôb Egypťanov a starých Grékov rôzne amulety, magické predmety, karty, kamene, prívesky a rôzne talizmany a to je len zlomok toho, čo chránilo našich predkov a chráni teraz aj nás. Práve preto som pre Vás pripravila vštenie, ktoré spåòa charakter kariet, ale zároveò je výnimočné v tom, že Vás posilní, povie ako ďalej, naštartuje intuíciu, kreativity, myseľ... Samy spravíte zo seba médium a svoje vízie, predstavy vložíte do viet. Veštba je plnohodnotná a opakujem má charakter kariet a Vy samy pochopíte, že jej možete veriť, dôverovať lebo detoxikačné pláty Vás samy budú viesť. Tridsať detoxikačných plátov, z ktorých každý má svoje meno (slovo, význam), s ktorým sa stretávate od útleho detstva a v každom z Vás bude vyvolávať niečo iné (hovoríme o vnútornom pocite). Detoxikačné pláty sú ručná práca, je do nich vložený kúsok mmòa a mojej energie a nie sú komerčnou záležitosťou, slúžia pre ľudí, ktorí to naozaj potrebujú, alebo chcú pomôcť iným. Vaše pláty budú Vaše až vtedy, keď sa s nimi zoznámite, na každom pláte je slovo vygravírované v najväčšej snahe ako som to vedela, Vy musíte každý plát (teda ten náps vyfarbiť ako len chcete). Tým spustíte svoju energiu a energiu plátov a od tej doby patria len Vám. Nikdy nedovoľte aby nimi niekto iný veštil (sú len vaše). Vy môžete veštiť hoci komu. Prezradia Vám tajomstvo budúcnosti, ale veľa o ľudoch.
 


Prajem Vám Veľa úspechov, pohody, zdravia a šťastia

DETOX- I/II

V skratke o detoxe. Detox je  súbor komponentov tak ako karty ,má podobné

DETOX- I/II

V skratke o detoxe . Detox je  súbor komponentov tak ako karty ,má podobné významy ako karty ,len sa líšia pocitovo .Napr. čo pre teba znamená potkan? pre teba hnus a pre mòa inteligenciu .V tom je detox výnimoční ,že pre každého človeka význam slova znamená niečo iné. Základná rada Detoxu sľubuje,, posunúť sa v pred ako jedinec ,ale aj keď chceme pomôcť niekomu inému ,ukazuje smer, vystríha nás pred udalosťami akéhokoľvek charakteru sú. Povie nám všetko o osobách na ktoré sa pýtame a ide až do håbky hlavy ,ten kto s detoxom pracuje pozná jeho jedinečnosť. Nieje dokonalý ,presne ako my ľudia a ukazuje nám pravú tvár. Detox II /je pokračovanie ako keby otvorenej knihy ktorá nám dáva viac význam a posúva nás ďalej a ďalej .Tvoria sa nám vety a zapojením  pocitov je výsledok dokonalá veštba. Veštiť z detoxom môžete podľa príručky ,ale doslova aj volným spôsobom tak ako napr. ,,, cigánske karty , tarot .Aký štýl človek zvolí je jeho .Detox poslúcha každú variáciu dôležitý je výsledok. Je vyrobený ručne a vždy na mieru toho človeka ktorý si ho objedná. Detox sa používa pre vlastnú potrebu, ale aj pre pomoc iným .Objednať si ho môžete na adrese/  sofa7@pobox.sk /-nezabudnite pripojiť celé meno a adresu doručenia a samozrejme dátum narodenia. Ak chcete vedieť viac spojte sa telefonicky  na čísle / 0900511020/na čísle sa dozviete oveľa viac. číslo slúži na konzultácie ,rozhovory ,veštenie, ,skrátka na všetko čo posunie človeka ďalej a pomôže mu vyriešiť jeho problém.