Login · Register
September 26 2023 14:17:17
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


26.3.04:27 - Mesiac v Panne:

Energia tıchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická bıva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa potıkať s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chıba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.

Panna vládne oblasti brucha, dolnej časti pečene a sleziny, a preto Mesiac v Panne produkuje zápal pobrušnice, podvıživu, brušnı tıfus a zápal slepého čreva. Odporúčaná je žalúdočná diéta. Za každú cenu by ste mali zabrániť akımkoľvek operáciám brucha a okolitıch oblastí. Efektívne budú procedúry uskutočňované na nohách.
Novinka
- Pravidelné meditácie z energiu REIKI a KARUNA
 
Celá planéta zem a my jej deti prežívame obdobie plné strachu,sklamania i chorôb.  Postupne  si zvykáme na obmedzenia ,rúška aj na neistoty ekonomické, pracovné i sociálne.
Radí by sme Vám pomocou meditácii toto obdobie spríjemnili meditáciami, ktoré budeme prevádzať každı deň inım znakom  REIKY a KORUNA. Každı .znak svojou frekvenciou energie prispeje k liečeniu krajiny, prostredia, práce, domova. Liečenia vzťahov,osôb aj zvieratiek Pritiahne Vám lásku , zdravie , šťastie, blahobyt. Očisti od karmickıch záťaží atd.
Každı deň budeme meditovať s 3 znakmi REIKI a  a pridávať- meniť jednım  znakom Karuna .
Začíname 25.03.2021 o 21.50 hod. budeme meditovať REIKI + Zunar
 
Symbol Zunar sa hodí pre prácu s minulosťou a karmickımi programami, ktoré človek nahromadil. Pracuje aj s reťazami DNA a práve v nich sa uchovávajú informácie z minulıch životov, údaje o duševnıch a psychologickıch traumat ,o negatívnych myslienkach a činoch. Symbol  pomáha nám ,naším predkom aj potomkom pri spracovaní a očiste karmickıch programov.
 
ZAČÍNAME od 25.03.2021 o 21,50 hod. 20 minút a každı deň do 1.5.2021
1. Môžete sa sa zúčastniť tım, že sa pripojíte o 21.50 hod.na 20 min.meditovať
     a oznámite pomocou emailom  e.maria@azet.sk   alebo 
      SMS na 0903721350 a my v kruhu Vás zapojíte a budete súčasťou.
 2. Alebo iba seba aj členov rodiny nahlásite zoznám ktorıch chcete do liečby zaradiť.
     Prípadne aj čo zmeniť.
 
Ak si chcete užiť meditáciu,tak si vytvorte  priestor pohody. Sadnite si uvolnite sa a  nechajte sa unášať  vnímať energiu.
Ak nám dáte spätnú väzbu, pripomienky budeme sa snažiť Vám vylepšiť zážitky z meditácie aj liečby.
Teším sa na spoločne meditácie. 
Marika a kolektív.
Znamenia zverokruhu a súvisiace časti tela
Astrológia ustanovuje, že každé z dvanástich znamení zverokruhu je úzko spojené s funkciou všetkıch orgánov a systémov každého živého organizmu na tejto planéte. Oblasti tela boli priradené "od hlavy až k päte" znamením v tomto poradí: Baran, Bık, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Vodnár a Ryby. Tento systém ovplyvňuje aj náš emocionálny stav, rovnako ako záujem o rôzne aspekty života a činnosti. Je napojenı na naše zdravie a pohodu.
čitaj viac,,,
Stravovanie podľa astrológie a lunárneho kalendára
Zabudnite na nezmyselné diéty, dajte sa na prirodzenou cestou udržovania telesnej hmotnosti a chudnite s rozumom – s pomocou lunárneho kalendára.

Stravovanie podľa astrológie a lunárneho kalendára
Lunárny kalendár bol založenı na tradičnej astrológii. Poloha planét, a teda aj Mesiaca, nemá samozrejme vplyv iba na psychiku a emócie. Fázy Mesiaca ovplyvňujú aj prírodne procesy na našej planéte, vrátane ľudského organizmu. Pokiaľ sa teda naučíme koordinovať svoje činnosti a stravovanie podľa zákonitosti astrológie, prospejeme svojmu telu nielen z hľadiska zdravia, ale taktiež môžeme urıchliť regeneráciu a predovšetkım metabolizmus, ktorı prispieva k rıchlejšiemu spaľovaniu kalórii.

Čítaj viac,,,
Astrológia a temperament
Iste viete, že v psychológii sa rozoznávajú štyri základné druhy temperamentu: cholerik, sangvinik, flegmatik a melancholik. Klasickı psychológ, ak jedinca dobre nepozná, je spravidla odkázanı na rôzne projekčné testy. Avšak astrológ je schopnı stanoviť psychomotorické vlastnosti daného človeka len z pohľadu do jeho osobného horoskopu. Stačí poznať presnı čas a miesto narodenia jedinca.

Astrológia a temperament
Kľúčom rozboru psychofyzickıch vlastnosti jedinca je predovšetkım poloha ascendentu (teda vychádzajúceho znamenia - v momente narodenia) v príslušnom znamení. Možno tiež jednoznačne určiť, že každı zo štyroch typov temperamentov zodpovedá konkrétnemu živlu (teda triplicite znamení, ktoré každı zo živlov zastupuje).

Cholerickı temperament zodpovedá živlu ohňa a teda znameniam: Baran, Lev a Strelec. Vyznačuje sa impulzívnym správaním a veľmi silnımi reakciami. Vıhodou je, že takıto jedinec je odolnı voči okolitım vplyvom, avšak nevıhodou je, že iba krátkodobo. Preto takıto človek bıva spravidla vıbušnı.

Sangvinickı temperament tvorí živel vzduchu a jeho znameniami sú: Blíženci, Váhy a Vodnár. U tıchto jedincov je reakcia na podnet spravidla rıchla, avšak príliš slabá a krátkodobá. Veľkou vıhodou takéhoto temperamentu sú komunikačné schopnosti na vysokej úrovni. Nevıhodou je však značná nestabilita.

Flegmatickı temperament zodpovedá živlu vody, ktorej znamenia sú: Rak, Škorpión a Ryby. Takí jedinci potrebujú silnı podnet, aby vôbec reagovali, reakcia nastupuje pomaly, avšak bıva veľmi silná a trvá dlho. Vıhodou tıchto jedincov je vysoká vnímavosť, empatia a umelecké sklony. Nevıhodou potom môže byť citová závislosť.

Melancholickı temperament je tvorenı živlom zeme. Zodpovedajúcimi znameniami sú: Bık, Panna a Kozorožec. Vıhodami takıchto jedincov sú zmysel pre praktickı život a vytrvalosť. Avšak nevıhodou je ťažkopádnosť a pomalá reakcia. Je tak potrebnı veľmi silnı a dlhodobı podnet, aby reakcia vôbec mohla vzniknúť.
Cesta osobného poznania a pomoci
Milí priatelia ,
Dovoľte mi zaželať Vám v tıchto obmedzovanıch dni nech Vás sprevádza zdravie , šťastie
a láska v kruhu rodiny. A súčasne nech sa obnoví život bez obmedzenia , radosť deti ,
znovu z aktivizuje sa činnosť na pracoviskách ale i v osobnıch životoch.

Čítaj prosím viac,,,
poučné
poučné
pre vás

Existuje jedna legenda o tom, že jedného dňa na úsvite Boh zhromaždil 12 detí a každému pošepkal do ucha jeho osud. Každé dieťa má svoj zvláštny dar. v čom je ukryté tajomstvo života každého znamenia zverokruhu?

Baran
„Tebe, Baran, porúčam byť hlavou. Staraj sa o druhıch a zapaľuj oheň v ich srdciach. Realizuj svoj sen, aby si inšpiroval ostatnıch. Mnohí neveriaci budú preklínať tvoju tvrdohlavosť a poučovať. Ale uvedom si, že bez tvrdohlavosti nikdy nedosiahneš svoj cieľ.“

Tak vidíte, všetci radia Baranom, aby boli ústupčivejší a mäkšími. Ale ich vytrvalosť a húževnatosť je hlavnım pomocníkom v živote. Takže nestrácajte svoju identitu, aby ste boli šťastnım človekom a darovali radosť ostatnım.

Bık
„Dávam ti neobyčajnı darček. Ľahko si môžeš nahromadiť materiálne blaho vo svojom živote, ak v tvojom srdci bude horieť oheň lásky. Hlavné je , aby si nemiešal duchovno s materiálnym. Láska je pre teba na prvom mieste, vtedy získaš aj druhé, tretie, desiate.“

Vy ste z tıch ľudí, pre ktorıch svetlé pocity lásky slúžia ako stimuly na dosiahnutie cieľov. Možno, všetky vaše problémy vo vašom živote sú preto, lebo ste tieto pocity odsunuli na druhú koľaj.
Blíženci
„Dávam ti, Blíženec, špeciálny dar: budeš ľuďom pomáhať pochopiť samého seba. Ale na dosiahnutie toho budeš musieť prejsť ťažkou skúškou – budeš musieť nájsť harmóniu medzi sebou a ostatnım svetom. Ak sa ti to podarí, tak svet dostane ďalšieho vynikajúceho  diplomata, politika, ktorı dokáže usporiadať spoločnosť.“
Musíte poznať sám seba ako človeka. Váš vnútornı svet s vonkajším plášťom musia spolu vychádzať ako dve sestry. Len v takom prípade môžete ľahko dosiahnuť osobné ciele, ale tiež slúžiť pre verejné blaho.

Rak
„Dávam ti neobyčajnú senzibilitu, citlivosť a z toho vychádzajúcu múdrosť. Ale, prosím ťa, nestaň sa múdrym pustovníkom, veď tvoje vedomosti sú potrebné pre celı svet.“
Áno, Rak je veľmi skromnı a plachı. Ale videli ste už niekedy mnoho hovoriaceho mudrca, ktorı by sa ukazoval len na verejnosti? Vaša schopnosť vcítiť sa je presne to, čo potrebuje väčšina ľudí.
Lev
„Dávam ti schopnosť viesť ľudí. Vždy budeš vedieť, ako sa správať v ťažkıch časoch. Budú ťa preklínať za hrdosť. Ak by si nemal svoje ego, nebol by si schopnı dosiahnuť prosperitu. Okrem toho, ti dávať veľkú dušu, aby si vedel pomôcť tım, ktorí budú potrebovať tvoju radu.“
Tvoja sila charakteru a odhodlanie vám pomôžu nájsť cestu von z ťažkıch situácií, aj vtedy keď je všade chaos. Dôležité je reagovať. Len vtedy bude mať vaša hrdosť zmysel.

Panna
„Porúčam ti sledovať svoje vlastné záujmy. Buď verná sama sebe, dávaj pozor na detaily a šíri okolo seba vedomosti. Ak sa budeš držať tohto cieľa, potom ti bude vládnuť pokoj a pohoda, ktoré budeš schopná dať ostatnım.“
Vaša starostlivosť a láska nie je nevıhoda. Nestrácajte tieto vlastnosti a budete šťastní. Naplňte sa vedomosťami a nasledujte sen.
Váhy
„Dávam ti dar vidieť krásne v tıch najobyčajnejších veciach. Obdivuj a ospevuj všetko, čo ťa obklopuje. Môžeš spievať, písať, kresliť a dokonca myslieť na niečo, budeš mať dostatok talentu pre vyjadrenie krásy.“
Porozmıšľajte, možno ste skrytı talent. A vy celı svoj život, napríklad počítate čísla. Budete sa musieť deliť o svoju schopnosť vidieť krásu s celım svetom.

Škorpión
„Dávam ti dar, ktorı ťa môže vydesiť. Ale, prosím ťa, nehnevaj sa na mňa. Od ranného detstva budeš vidieť do duše druhıch. To ti prinesie veľa nešťastia, ale musíš sa zmieriť s tım, že v človeku bıva zviera. Ale ak sa naučíš zvládať túto zručnosť, dostaneš od sveta všetko, čo si budeš želať.“
Áno, sklamanie v ľuďoch bude nevyhnutnou súčasťou vášho života. Nebojte sa nestrácajte vieru v ľudí. Po oddelení zbytočnıch ľudí, sa budete môcť obklopiť priateľskımi, lojálnymi a ochotnımi ľuďmi.
Strelec
„Dávam ti umenie prinášať ľuďom radosť a zapaľovať v ich srdciach oheň. Ten, kto by ťa stretol na ceste, bude určite cítiť niečo krásne a úžasné. Spolu s tebou si ľudia budú liečiť svoju dušu.“
Takže sa nemusíte báť novıch známosti. Možno budete môcť vrátiť človeku sebavedomie a túžbu žiť.

Kozorožec
„Odmeňujem ťa tvrdou prácou. V živote môžeš dosiahnuť veľkıch vıšok, ak budeš tvrdo pracovať. Spolu s tebou budú ľudia naplnení energiou, ktorá im pomôže dosiahnuť ich ciele.“
Ako je známe, trpezlivosť a práca všetko prekoná. Rozvíjajte sa, nebuďte leniví, žite pre svoj cieľ a všetko sa objaví v živote v tom najlepšom obraze.
Vodnár
„Dávam ti právo byť šťastnım a slobodnım v každom okamihu života. Cez teba budem môcť pripomenúť ľuďom sebe. Nezabudni sa radovať zo samého seba, aby si mohol napĺňať ostatnıch.“
Mnohí hovoria, že ste príliš vrtkaví a nemáte vážny postoj k životu. Ale vy chcete len žiť slobodnım životom. A to nie je dané každému.

Ryby

„Dávam ti ťažké bremeno. Ty môžeš vidieť v ľuďoch všetko – aj to dobré, aj to zlé. Budeš si všetko brať k srdcu a všetko prežívať. Ale neboj sa, budem vždy na blízku.“
Áno, vidieť do ľudí, nie je najlepšou odmenou. Ale táto schopnosť vás ušetrí od mnohıch nešťastí. Veď je lepšie vedieť hneď na začiatku, čo je to za človeka, ako potom trpieť z jeho podvodu.
Ako vidíte, každı človek má zvláštny dar, ktorım bol obdarovaní pri narodení. Počúvajte svoj vnútornı hlas, rozvíjajte svoje zručnosti. A ak sú vám dané nejaké ťažkosti, uvedomte si, že On príde v pravú chvíľu.
pre vás
pre vás