Login · Register
Október 01 2022 00:13:35
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Bludnı kruh depresie/Sektor pre tıch, ktorí chcú informácie z konvenčnej psychiatrie.
Depresívne epizódy

Pri typickej ľahkej, strednej a hlbokej depresívnej epizóde trpí pacient
na zhoršenie nálady, zníženie energie a aktivity. Narušená je schopnosť radovať sa, oslabenı
je záujem a schopnosť koncentrácie, častá je nápadná ukonanosť aj po minimálnej námahe.
Zvyčajne je narušenı spánok a znížená chuť do jedenia. Sebaocenenie a sebadôvera sú
takmer vždy znížené, aj pri miernej forme je časté sebaobviòovanie a pocity bezcennosti.
Skľúčená nálada len málo kolíše zo dòa na deò, nereaguje na okolnosti a môžu ju sprevádzať
tzv. somatické príznaky, ako je strata záujmov a príjemnıch pocitov, raòajšie zobúdzanie
viac hodín pred zvyčajnım časom; najhoršia depresia ráno, vırazná psychomotorická
retardácia, agitácia, strata chuti do jedla, pokles hmotnosti a zníženie libida. Podľa množstva
a závažnosti príznakov sa depresívna epizóda hodnotí ako ľahká, stredná a ťažká (hlboká).
---------------
3 skryté príznaky jeho depresie
Mnoho mužov bojuje s depresiou, no snažia sa ju skryť, alebo ignorovať príznaky. Niektorí z nich veria, že sú menej chlapmi, keď trpia depresiou. Spoločnosť však musí brať vážne aj mužské depresie, pretože stále viac mužov ako žien pácha samovraždy kvôli depresívnym poruchám. Ktoré prejavy prezradia, že niečo s chlapom nie je v poriadku?
1. Podráždenosť a hnev
Väčšina žien trpí pocitmi viny, keď sú v depresii, ale muži majú obvykle silné pocity hnevu a sú viac podráždení a prehnane podozrievaví. Mnoho mužov, ktorí trpia depresiou sa izoluje od ostatnıch, namiesto toho, aby hovorili o svojich pocitoch. Ženy častejšie oslovujú rodinu a priateľov a hľadajú aj odbornú pomoc.
Muž, ktorı je v depresii môže prestať chodiť do spoločnosti, medzi priateľov. Keď sa mu priatelia alebo rodinní príslušníci snažia pomôcť, hnevá sa, odháòa od seba ľudí preč a maskuje pocity depresie.
Úzkosť mužov vs. úzkosť žien
Štatistika hovorí, že vıskyt úzkostnıch porúch u žien je dvakrát častejší ako u mužov. Táto skutočnosť sa neobmedzuje iba na jeden druh úzkostnıch porúch: viac žien než mužov trpí tak všeobecnou úzkostnou poruchou, ako panickou poruchou, sociálnou fóbiou, agorafóbiou, posttraumatickım stresovım syndrómom, či rôznymi druhmi špecifickıch fóbií.
Principiálne však platí, že úzkostnımi poruchami trpia aj muži a že ich problémy sú v lekárskej praxi často prehliadané, prípadne nie sú vhodne liečené.
čitaj viac...
Co se stane, když spolu nebudete spát

Sex není všechno, ale øíká se o nìm, že stojí za vším. Tak proč se ho každá druhá z nás dobrovolnì vzdává?
Vypadá to, že v posteli jsme my češi skončili.
Podle aktuálního prùzkumu nepotøebuje sex sedmačtyøicet procent žen a tøicet procent mužù.
Pìtina manželskıch párù spolu dokonce
nespí vùbec. Je to normální? čitaj viac,,,
Druhé manželstvo: vydrží dlhšie?
Je veľká odvaha vstúpiť po druhıkrát do manželstva a spoločne budovať novı domov, i pre nevlastné deti a spoločne vychovávať deti, i keď jeden z partnerov nie je biologickı rodič. Pretože tak definuje Zákon o rodine hlavnı zmysel manželstva. I keď po nevydarenom manželstve je človek opatrnejší a vyberá partnera starostlivejšie, napriek tomu je štatistika neúprosná. 70% druhıch manželstiev sa rozpadá práve kvôli neriešiteľnım vzťahom k nevlastnım deťom.čitaj viac...
si dokonalá
krásne
je nádhernı deò a ja ho nemôžem vidieť
pre vás
Aktuální pohyby a vliv planet v kvìtnu na jednotlivá znamení.
BERAN:
Lidé narození v Beranu mají nad sebou v kvìtnu planetu lásky a hodnot Venuši. Jednou za rok budou nepøehlédnutelní, úžasní, prostì budou svítit. V této dobì mohou potkat velice dùležitou osobu pro budoucnost. Využít pøíznivé energie Venuše lze rùznì. Na fotkách budou Berani vypadat skvìle, ve společnosti záøit, na pohovoru dostanou pøíležitost a konkurz mohou vyhrát, bıt nejlepší. Každopádnì díky Uranu, planety zvratù, pøes kterı se pøežene Venuše pøichází láska, rychlé vzplanutí citù. Je na každém jednotlivci, jak se svımi city naloží. Mohou nastat i potíže s láskami, pokud se “zaláskují“ do zadané osoby. Venuše je ale i planety hodnost a tudíž budou Berani øešit peníze. V polovinì kvìtna bude stát Venuše v nepøíjemnım úhlu na planetu štìstí Jupitera a karmického Pluta. Proto je nutné si hlídat finanční ztráty, které Berani mohou nastartovat. Úøady spojené s financemi, peníze, které sdílíte společnì s partnery, s bankami. Berani dostanou chuť zahájit novou činnost. Všechny aktivity jsou v tomto období vítány.
Určite si chorobu z tváre: Je to mapa organizmu
Kım lekár zistí príčinu vašich ťažkostí, skontrolujte si svoj zdravotnı stav podľa metódy tradičnej čínskej medicíny starej tritisíc rokov.

Vrásky a vyrážky nie sú len kozmetickı problém. Každá zmena farby alebo štruktúry pokožky, začervenanie, bledosť alebo opuch poukazujú na narušenú činnosť niektorého vnútorného orgánu. Tvár, podobne ako chodidlá či ušnice, obsahuje reflexné zóny zodpovedajúce jednotlivım telesnım orgánom.
Zdroj: Báječná žena/Sylvia Deròárová