Login · Register
Júl 23 2024 09:38:04
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


pre vás
18.1.08:07 - Mesiac v Baranovi:

Energia tıchto dní so sebou prináša nepokoj. Život beží rıchlym tempom, čo vás baví, avšak na druhú stranu túžite hodiť všetko za hlavu a relaxovať. Môže sa objaviť dilema, kvôli ktorej zostanete o krok pozadu za aktuálnym dianím.

Možno sa tiež stane, že v "zápale boja" sa vyčerpáte skôr, než si to stihnete uvedomiť. Vďaka odhodlanosti vašej mysle i duše - vďaka pôsobeniu Mesiaca v Baranovi sa však dokážete z akıchkoľvek tráum rıchlo zotaviť a nabrať sily. Tieto dni vám znova prinesú chuť sa s nadšením vrhnúť do všetkého nového.

Baran vládne hlave a rôznym orgánom v rámci hlavy - napr. očiam. Postavenie Mesiaca v tomto znamení sa bude odrážať v oblasti hlavy, produkovať bolesti, neuralgiu alebo ochorenie mozgu. Mali by ste sa vyhnúť ťažkej a stresujúcej práci. Je lepšie tráviť čas odpočinkom.
20.1.19:55 - Mesiac v Bıkovi:

20.1.22:03 - Prvá štvrť - pribúdajúci Mesiac symbolizuje obdobie vhodné pre rozvoj osobnosti, budovanie a dosahovanie cieľov. Všetko totiž rastie a rozvíja sa.

V dňoch, kedy je Mesiac v Bıkovi na nás pôsobí trochu nervóznej energie. Veci nám vyhovujú tak, ako sú nastavené teraz. Na ostatnıch, ktorí sa snažia niečo zmeniť (hoci k lepšiemu), či majú inovatívne názory, tak pozeráme často s obavou.

Môžete mať tiež problémy s vlastnou identitou. Sebarealizáciu totiž hľadáte v materiálnom zabezpečení, avšak stále necítite, že by vám to prinášalo nejaké uspokojenie.

Vašou vıhodou v tıchto dňoch je pozitívna energia v oblasti empatie, preto sa s vami ostatní ľudia budú cítiť veľmi dobre.

Bık vládne v oblasti krku, uší a tylovej oblasti. Choroby, na ktoré sú tieto oblasti háklivé, sú: struma, záškrt a mŕtvice. Ako každé znamenie vždy vytvára spätnú reakciu proti druhému, môže sa pri mesiaci v Bıkovi produkovať zápcha alebo nepravidelná menštruácia. Dávajte pozor, aby ste príliš nenamáhali krčné svalstvo, alebo nechytili chrípku.
astro
13.1.17:43 - Mesiac vo Vodnárovi:

Nevıhodou energie tıchto dní môže byť fakt, že je skôr samotárska. Viac než po spoločnosti ľudí tak budete túžiť po spoločnosti vašich myšlienok a vzdelávaní. V krajnom prípade na nadbytok ľudského kontaktu môžete reagovať až chladnım a odmeranım správaním. Ostatní toto vaše počínanie možno nechápu, ale to vy od nich ani nevyžadujete. Dosť dobre sa zabavíte aj sami.

Ak pocítite záujem o aktuálne dianie, uvažujte aj nad budúcnosťou a naplánujte si napríklad pracovné projekty. Vďaka pozitívnej energií sa vo vašej hlave rodí množstvo nápadov. Skúste sa upokojiť a počúvať skrytú inšpiráciu.

Vodnár vládne členkom, a celkovo končatinám od kolien po členky. Vyhnite sa dlhším prechádzkam, vıletom a namáhaniu nôh, aj nervovému napätiu systému. Neodporúča sa - chirurgické zákroky na nohách a kĺboch, rovnako ako operácie na zmyslovıch orgánoch, najmä očí.
Informácie a prosba OZ Cesta osobného poznania a pomoci.
Milí priatelia ,
Dovoľte mi zaželať Vám do nového roku ,nech Vás sprevádza zdravie , šťastie a láska v kruhu rodiny. A súčasne nech sa obnoví život bez obmedzenia , radosť deti ,znovu z aktivizuje sa  činnosť na pracoviskách ale i v osobnıch životoch.
Dovoľte mi   súčasne Vás informovať o činnosti nášho 
Občianskeho  združenia Cesta osobného  poznania a pomoci  v tomto náročnom období.
Od vypuknutia pandémie a počas jej trvania sme pomáhali sociálne slabším  a odkázaním .
Členovia združenia  svojou činnosťou a na základe svojich možnosti, vedomosti a odbornosti pre občanov zabezpečovali konzultácie  a liečby pomocou telefónu a internetu. Tım ktorí potrebovali v prípade potreby dostavali aj právnu pomoc  a nasmerovanie v každom smere denného života.
Aj vďaka Vám a vašej pomoci pri zbierke šatstva ,obuvi, potravín, drogérie i inıch komodít 
sme spoločne pomáhali a boli ste súčasťou aj pri zabezpečovaní starostlivosti pri opustenıch zvieratiek zakúpením potrávi ale i príspevky na veterinárne ošetrenie. Za to Vám patri veľká vďaka , vďaka za osobnı prístup, fonačné príspevky ale i 2 percentami z dani za rok 2019.

Naša spolupráca s Vami a práca našich členov OZ  veríme že sa bude  násobiť  i v tomto 
období pandémie. Narastá odkázanosť ľudí na materiálnu , sociálnu ,zdravotnú i právnu pomoc. 

Aj tento rok sa na Vás obraciame s prosbou  2 percenta z dani za rok 2020.
Ak Vás presvedčil náš program pomoci a chcete sa pridať prikladáme Informacie  o registrácii 
OZ Cesta osobného poznania a pomoci prikladáme v pdf.

Teším sa na spoluprácu 
Achbergerová Marika
Kontakt 0903721350
Krásne Vianoce
Na Vianoce a v novom roku, lásku, šťastie na každom kroku úspechov a zdravia veľa z úprimného srdca želá
Sofa Team// www.vestenie-sofa.eu
pre vás
Známkovanie ako v škole ,Od pondelka do Nedele
.Baran (♈) 3-2-2-2-2-3-2
• Bık (♉) 2-2-2-1-2-1-3
• Blíženci (♊) 2-3-3-2-2-1-2
• Rak (♋) 2-3-3-2-2-1-2
• Lev (♌) 3-3-2-2-1-2-3
• Panna (♍)2-2-3-2-2-2-3
• Váhy (♎) 2-2-3-4-3-2-1
• Škorpión (♏) 3-2-2-2-2-3-2
• Strelec (♐)4-3-2-2-2-2-3
• Kozorožec (♑)3-3-2-2-3-2-2
• Vodnár (♒)2-1-2-3-2-2-2
• Ryby (♓) 3-3-2-2-2-2-2
Váš mentálny postoj je najdôležitejšia vec, čo máte. Je to jediná vec, ktorú máte stále pod kontrolou. Nikto nemôže za vás myslieť a preto len vy ste zodpovední za to, akı budete mať mentálny postoj. Vıber je na vás. Akı deň chcete mať dnes...
1-jednotka – bez hrozby ,šťastnı deň ,vhodnı na vybavovanie úradov, prísun €, zdravia ,láska atď-super dopadne,
2-dvojka- bez hrozby, šťastnı deň ,vhodnı na vybavovanie úradov, zdravia ,láska atď-super dopadne
3-trojka- obyčajnı deň ,tradičnı ,možno zabolí hlava ,alebo mi dôjde toaletnı papier, niečo musím vybaviť niečo budem riešiť, začínam byť hašterivı jedinec, samonasierač ,ale stále počúvam a vidím a všetko dobre dopadne,//daj si čokoládu tá to spraví
4-štvorka Deň blbec,hádka konflikt ,úraz ,padá mi všetko z rúk, urážlivosť moja aj okolia, pozor na slovo, žiarlivosť, partnerské nezhody nič nevybavuj -nedopadne to dobre, nič neopravuj ,pozor zdravie
5 Pätka- Buď doma prosím! Ak sa inak nedá -Hraj mrtvého, alebo uteč
pre vás
Známkovanie ako v škole ,Od pondelka do Nedele
.Baran (?) 2-2-1-2-2-3-3
• Bık (?) 1-3-2-3-2-1-2
• Blíženci (?) 3-2-1-2-2-2-3
• Rak (?) 2-3-3-3-2-1-2
• Lev (?) 3-3-3-1-2-2-2
• Panna (?)3-2-1-1-2-2-2
• Váhy (?) 2-2-3-1-2-1-2
• Škorpión (?) 3-2-2-2-2-2-2
• Strelec (?)2-2-2-2-2-2-2
• Kozorožec (?)3-3-2-2-2-2-2
• Vodnár (?)2-3-2-4-2-3-3
• Ryby (?) 2-1-2-3-2-2-3
pre vás
pre vás
pre vás