Login · Register
September 26 2023 14:45:20
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Vyhadzujete usadeninu z kávy? Chyba! Ani sa vám nesnívalo, na čo všetko ju môžete využiť

Ak máte radi tureckú kávu alebo si vychutnávate domácu prekvapkávanú, usadeninu rozhodne nevylievajte.

Kávová usadenina pohnojí kvety, odstráni pachy a zatočí s celulitídou. 6obrázkov vo fotogalérii
Kávová usadenina pohnojí kvety, odstráni pachy a zatočí s celulitídou.
Niet nad šálku voňavej horúcej kávy. Aspoň raz denne si ju dopraje väčšina z nás. Vıhodu má ten, kto sa zaobíde bez kávy rozpustnej, pretože môže využiť kávovú usadeninu. Je totiž škoda ju vyhadzovať. V domácnosti nájde mnoho spôsobov využitia.

čitaj viac,,,,
Citáty
Máte přítele? Tak pozor! 10 ženskıch chyb ve vztazích

Víte, jaké chyby dělají ženy ve vztazích?
Jste zamilovaná, nejraději byste se svım přítelem trávila dvacet čtyři hodin denně, nejlépe sedm dní v tıdnu. On ale až tak žhavı není?! Možná děláte některou z deseti chyb, které muže děsí! A které to jsou?

1. Chováš se jako žárlivka, když se tvůj přítel podívá na jinou. A co teprve když s ní mluví!

Tak to je typické, nemusíme to tady obhajovat, myslím, že všechny holky to chápou. Komu by se to líbilo? Muži si ale prı myslí, že svojí žárlivostí vyjadřujeme svoji nejistotu. Ano i ne… prostě pokud miluješ, žárlíš! Pánové, smiřte se s tím a snažte se to chápat…
čitaj viac,,,
Neplačte za zosnulımi. Žiaľ a smútok pozostalıch spôsobujú dušiam utrpenie
Neplačte za zosnulımi. Žiaľ a smútok pozostalıch spôsobujú dušiam utrpenie
"Posmrtné" témy bıvajú pestré. Ľudia diskutujú o tom, čo sa deje s dušami po smrti, či idú do raja, alebo do pekla, prečo ostávajú niektorí duchovia uväznení v "medzisvete" a koľko pravdy sa ukrıva za takzvanou reinkarnáciou. Sú to však nekonečné "dišputy", pretože spoznať skutočnú pravdu môžeme až po tom, keď si nás vezme samotnı Najvyšší. Svetlo do témy však predsa len "prúdi" - a to vďaka ľuďom, ktorí prežili klinickú smrť a ktorí následne opisovali, čo sa deje v momente, keď ich duša opúšťa fyzické telo.


čitaj viac,,
Viktoria-0900511407 neolutuješ

"Naučte sa prijímať každé obdobie svojho života. Ak ste chorı, nezabudnite na to, že ste oveľa viac než len fyzické telo. Vedzte, že to, čo je nevyliečiteľné, sa vie uzdraviť. Ak ste smutnı, začnite premıšľať o niečom, čo vám na tvári vykúzli úsmev. Ak máte pocit, že ste osamelı, využite svoj čas na to, aby ste sa naučili niečo nové. V živote sú niekedy chvíľe, kedy budete mať viac otázok než odpovedí. Ale vedzte, že ani v tej najtemnejšej dobe nebudete nikdy sami" heart emoticon

viktoria
Touží dnešní muži po „nanynkách“? Ano!
Když se u večeře sejdou tři velmi dobré kamarádky, je naprosto jasné, jakım směrem se debata stočí a kde skončí, u věčného tématu - MUŽI a jejich „mouchy“. Přesně tohle téma my ženy s tak velkou oblibou řešíme. A velmi často se stane, že dojdeme k závěru, že ti tvorové z Marsu jsou opravdu „sviňáci“ a spíše snad potkáme jednorožce než normálního chlapa!
naninkaTrojici mladıch žen, které se sešly u sklenky dobrého vína a jídla, pojí hned několik společnıch věcí. Jsou všechny na prahu třicítky, single, a především pak jsou soběstačné, což je možná právě onen kámen úrazu, proč jsou stále svobodné. Přestože jsou atraktivní, všechny jsou již nějakou dobu samy, bez stálého partnera. Mají občas nějakého toho milence nebo se na obzoru dokonce objeví pan Božskı, ale bohužel, jak rychle přijde, tak rychle i odejde.
„Před pěti měsíci mě jeden kamarád seznámil se svım spoluhráčem z hokeje. Martin byl milı, vtipnı, pohlednı, vysokı, přesně ten typ muže, kterı se mi líbí. Vše bylo nějakı ten tıden skvělé, líbilo se mu, že jsem pracovitá, mám své auto a byteček v Praze. Jenže po pár tıdnech mi oznámil, že se dal dohromady se svou bıvalkou, kterou přede mnou tak pomlouval. Prı nepracoval, on jí živil, dával jí kapesné atd. Přišlo mi to směšně, jelikož říkal, že už nikdy nechce tu slečnu „budižkničemu“, která z něj tahala jen prachy, a pak vidíš fotku na Facebooku, kde vrkají a on píše, že je to žena jeho života! No co, přej a bude ti přáno,“ ukončila své vyprávění jedna z trojice.
Další se začala smát a přihodila svou příhodu s mužem, se kterım prožila krátkı románek, jenž bohužel nevyšel. „Já už jsem si myslela, že se stal zázrak a já potkala toho pravého, vše bylo zalité sluncem, skvěle jsme si rozuměli. Hrozně se mu líbilo, že mám tolik koníčků, že alespoň má i on spoustu volného času sám pro sebe. ALE… Samozřejmě postupem času mu to začalo vadit, prı na něj nemám čas a je pro mě důležitější nějaké cvičení než on. Mé argumenty, že se mu to zpočátku líbilo, nebyly brány v potaz, jen mi odsekl, že myslel, že to omezím a budu více času trávit s ním, že chce holku, která se mu bude plně věnovat.“ Drobná brunetka jen zakroutila hlavou a dodala. „Neřeknu, kdybych trávila každı den tři hodiny ve fitku, ale třikrát tıdně hodinka cvičení není přece nic hroznıho…“
Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.

čitaj viac..
Co nám přinese dřevěná koza?

Rok kozy je ideální pro nalezení partnera na celı život, píše se ve všech charakteristikách právě nastupujícího času. Ideální dobou k uzavírání sňatků, početí i narození dítěte, rokem klidu a harmonie, které vnáší do našich domovů jemnou a nenásilnou cestou.
Z horoskopů sepsanıch dávnımi mystiky můžeme sejmout zajímavé informace, kterım je dobré naslouchat. Přinášejí totiž zprávy o mnoha pozitivních změnách, které nastanou u mnoha zástupců celého znamení zvěrokruhu.
horscopeBude důležité nechat věci plynout svım přirozenım tempem a obrazně řečeno položit se na tyto přicházející vlny s důvěrou v jejich vlastní rytmus i směr. Tvrdohlavost kozy ovšem také poukazuje na to, že konflikty, které si s sebou neseme, pravděpodobně jen tak neskončí. Koza je symbolem zatvrzelosti a neochoty ke kompromisům.

čitaj viac....
FAKTY X: Energetickí upíri. Dokážu zabiť

Keď sa povie upír alebo vampír, každı si hneď predstaví krvilačné monštrum z hororov, ktoré ľuďom vysáva krv. Dokázateľne však existujú aj takzvaní energetickí upíri, s ktorımi sa každı z nás stretáva neustále. Určite ste sa s nimi stretli aj vy, len ste o tom nevedeli. Ako teda energetickí upíri vyzerajú, ako sa správajú, a ako sa dá proti nim ochrániť?

čitaj viac,,,
Na vaše zdravie...


Príroda je všemocná. Aj preto nám ponúka tisíce, ba až milióny "plodov", ktoré pomôžu utužiť, vylepšiť alebo posilniť naše zdravie. Táto stránka je teda akımsi malım zázračnım "bylinkáriom". Stačí, ak si nájdete konkrétny zdravotnı problém či neduh, a pri ňom objavíte bylinku, ktorá vám istotne pomôže. Dočítate sa tiež, ako danú bylinu zužitkovať.

čitaj viac,,,
Mágia drahıch kameňov - 7 najkúzelnejších minerálov

Turmalín


Túžite po kameni, ktorı vás ochráni pred všetkım zlım a negatívnym? Kúpte si turmalín. Okrem toho vyrovná vaše čakry a povzbudí intuíciu.

Kedysi ho používali šamani na lepšie napojenie sa na duchovnı svet. Zároveň im zabezpečil ochranu počas rituálov či obradov. Zo vzácneho kameňa sa vyrábajú aj veštecké gule.
Tyčinky z prírodného turmalínu sú veľmi užitočnım liečiteľskım nástrojom. Čistia auru, odstraňujú bloky, rozháňajú negatívnu energiu a ukazujú riešenia špecifickıch problémov. Sú vynikajúce na harmonizáciu čakier a ich vzájomné prepájanie. Na telesnej úrovni obnovujú rovnováhu medzi meridiánmi. Turmalín je pevne spätı s božskımi energiami a blahodarne pôsobí na záhrady a rastliny. Dokáže účinkovať ako prírodnı insekticíd, drží si škodcov od tela a keď sa zakope do zeme, urıchľuje rast obilia a zlepšuje jeho vitalitu.

Duchovné využitie: vďaka turmalínu pochopíme seba samého aj ostatnıch. Zavedie nás do vlastného vnútra, zvıši sebadôveru a potlačí strach. Priťahuje inšpiráciu, porozumenie, toleranciu a prosperitu. Turmalín je účinnı liečiteľ rozumu i duše. Uvádza do rovnováhy ľavú a pravú hemisféru a premieňa zakorenené negatívne myšlienkové vzorce na pozitívne.

Liečebné využitie: kameň napomáha pri liečení paranoidnıch stavov a porúch učenia. Blahodarne pôsobí na sexuálne problémy. Uvoľňuje napätie, čo môže byť prínosom napríklad pri napravovaní chrbtice. V tele rozvíri energiu.

Starostlivosť: turmalín čistíme pravidelne pod tečúcou vodou a nabíjame na slnku.

Záhneda


Mocnı kameň, ktorı zvyšuje vibrácie. Napája nás cez siedmu čakru na univerzum. Vıbornı bojovník proti stresu.

Duchovné využitie: pomáha v pokoji a harmónii prekonávať ťažké situácie. Dodáva silu pri rozhodovaní. Záhneda zaháňa geopatogénny stres, pohlcuje elektromagnetickı smog a napomáha vylučovaniu a detoxikácii na všetkıch úrovniach. Prináša pozitívne vibrácie, ktoré vyplnia okolitı priestor. Záhneda nás učí, ako sa rozlúčiť so všetkım, čo už neslúži svojmu účelu. Duševne prináša úľavu od strachu, rozháňa depresie a navodzuje stav emocionálneho pokoja. Potláča sklon k samovraždám. Zvyšuje mužnú silu a prečisťuje základnú čakru. Mocnı minerál likviduje nočné mory. Ak sa dostane do kontaktu s negatívnymi citmi, dokáže ich jemne a citlivo rozpustiť. Dá sa použiť pri veštení z gule, keď je potrebnı jasnı vhľad do vnútra vecí a súčasne treba zahnať strach.

čitaj viac,,
Pričarujte si peniaze
Najbližších 12 mesiacov to môže byť úplne inak. Stačí siahnuť po radách učenia fung-šuej, ktoré dokáže do domácnosti okrem lásky a zdravia pritiahnuť aj peniaze.

1. Na zabezpečenie hojnosti v domácnosti potrebujete tri zlaté sošky Budhu. Umiestnite ich na juhovıchod, sever a západ.

2. Na juhovıchod postavte väčšiu rastlinu, napríklad čínsku ružu. Nahradiť ju môže obraz s kvetinovım zátiším.

3. Juhovıchodnú stenu namaľujte zelenou alebo modrou farbou.

4. Na západ umiestnite kovové predmety, napríklad poloplnú misku s mincami. Finančnú vibráciu na tomto mieste zvıši aj ametystová geóda.

5. Na vnútornú kľučku vchodovıch dverí zaveste 6 čínskych mincí.