Login · Register
Júl 23 2024 09:45:06
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


12.6.07:38 - Mesiac v Panne:
Mesiac v Panne
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Panna: Narodeným v znamení Panny vládne planéta Merkúr. Teda ide o kritických a rozumov...

Umiestnenie Mesiaca v Panne nepatrí medzi práve najšťastnejšie. Takýto človek máva problémy so sebarealizáciou - obzvlášť pokiaľ ide o ventilovanie emócií, či spontánne prejavy. Seba skrátka zanedbávate. Na druhej strane dokážete byť veľmi pozorní k potrebám druhých a viete ich do detailu uspokojiť.

Mávate tiež silnú intuíciu a vyznačujete sa umiernenosťou a láskavosťou k druhým. Inštinktívne sa ostatným vo všetkom radi podriaďujete, preto je logické, že sa necítite dobre vo vodcovských rolách.

Vďaka emočnej odtiahnutosti, ktorú vám Mesiac v tomto umiestnení prepožičiava, môžete žiť a rozhodovať sa nezávisle, čo je rozhodne výhodou. Ďalším pozitívom je aj detailnosť a precíznosť - každý úkon, nech je akokoľvek banálny, si zaslúži vašu plnú pozornosť. Túto usilovnosť najlepšie uplatníte pri drobných manuálnych prácach.

Energia týchto dní nám bohužiaľ prinesie dávku stresu. Typická býva tiež štylizácia sa do úlohy "mučeníka". Prakticky to znamená, že sa budete veľmi do detailu zaoberať problémami, ktoré ostatní odmietajú riešiť.

Budeme pravdepodobne pociťovať zmysel pre povinnosť, sústredenie a disciplínu. Ak však všetko nebude presne podľa plánu, môžete sa stretnúť s vlastnou sebakritickosťou. Môže sa dostaviť aj pocit depresie a nespokojnosti so svojím životom. Sebadôvera vám však teraz chýba a preto zrejme nebudete schopní nič zmeniť.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.