Login · Register
Júl 23 2024 08:34:20
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


19.6.18:32 - Mesiac v Strelcovi:
Mesiac v Strelcovi
Mesiac: charakterizuje vnútro, dušu, vnútorné ja, či podvedomie a pod jeho vplyvom sa tak jedinec stáva plachým, uzavretým, citlivým

Strelec: Narodeným v znamení Strelca vládne planéta Jupiter, preto majú väčšinou pokojnú ...

Umiestnenie Mesiaca v Strelcovi so sebou prináša vrelú, optimistickú a neformálnu atmosféru. Takýto typ ľudí potom býva otvorený a máva zmysel pre humor, ale taktnosť nebýva ich silnou stránkou. Preto si môžu niekoho vo svojom okolí znepriateliť, aj keď to vôbec nezamýšľali.

Často potrebujete priestor, aby ste mohli pátrať a hľadať odpovede na životné otázky. Priťahuje vás skôr spirituálna stránka života, predstavivosť máte veľmi bohatú a disponujete silnou vierou. Ste schopní dlhé hodiny študovať, či len tak sa túlať a premýšľať. K takejto zvedavosti dokážete podnietiť aj ostatných.

V stresových situáciách mávate problémy udržať svoje emócie na uzde. Obzvlášť ak sa vyskytnú prekážky brániace vašej ctižiadostivosti.

Nasledujúcim dátumom vládne energia prinášajúca pokoj a optimizmus. Často sa však objavuje pocit, že človek dlho nevydrží na jednom mieste. Túžba cestovať a objavovať všetko nové, vzdelávať sa a poznávať je veľká. Nebude chýbať ani energia do športu, avšak stretnúť sa môžete s istou ťažkopádnosťou a vnútornou frustráciou.

Dariť sa vám bude tiež v komunikácii. V ostatných budete podnecovať intelekt, budete ich nútiť premýšľať a vštepovať im vaše poznatky. Týmito zručnosťami si môžete prilepšiť hlavne v zamestnaní. Pri jednaniach s ľuďmi však v týchto dňoch radšej nebuďte príliš úprimní.
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.