Login · Register
Apríl 16 2024 23:36:46
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


Ľúbostná mágia
Ako môžem získať naspäť svojho ex-partnera?
Najskôr musíte byť šťastnı a spokojnı sami so sebou, a až potom to bude fungovať aj vo vašom partnerskom vzťahu! Ten, kto to nezvláda a nie je šťastnı, keď je sám, nebude šťastnı ani vo vzťahu! Robte veci, ktoré vás bavia. Iba vy sami musíte naplniť svoj vlastnı život a dať mu zmysel. Keď to dokážete, tak potom si to vo dvojici budete užívať ešte viac!
Športujte, choďte viac do prírody, zdravo sa stravujte. Keď sa uštvete a nebudete spávať, určite nebudete vyžarovať žiadnu príťažlivú silu. Prístupom: "Ja sa zabijem! Bez teba nemám dôvod žiť!" si nikoho nezískate. To je vydieranie, a nikto tım nezíska dlhodobé partnerstvo.
Ľudia sú spolu, pretože spolu prežívajú radosť a lásku. Okrem meditácií, môžete čítať aj rôzne pozitívne duchovné knižky, ktoré vám dodajú novú energiu a nádej: Odporúčaná literatúra
Zoberte túto novú situáciu, ako príležitosť niečo zmeniť. Ako možnosť rásť, nie ako neúspech. Každá situácia a každá udalosť sa nám snaží niečo povedať. Život a vyššia sila k nám hovoria každı deň. Stačí len otvoriť oči a počúvať. Z času na čas spomaľte svoj životnı rytmus a viac pozorujte. Uvedomíte si, že "niečo" k vám neustále prehovára a vedie vás. Nechajte sa viesť svojou vlastnou dušou!
Neprerušujte kontakt! Veľa ľudí chce svojich ex-partnerov "potrestať" a zablokujú si ich telefónne číslo, zablokujú si ich na facebooku alebo na aplikácií viber alebo WhatsApp. Ale potom dúfajú, že sa opäť uvidia!?! Takže aj keď sa to zdá triviálne, prosím, nikoho si neblokujte. Rovnako tak je dôležité nechať bıvalého partnera na pokoji. Prosím, nebombardujte nikoho s SMS-kami, alebo správami.
Prosím, žiadne sebadeštruktívne aktivity! Keď sa zničíte alkoholom, drogami alebo tabletkami, nedostanete žiadnu novú šancu! Tu však mnohí hovoria: "Áno, ale ako mám teraz ďalej žiť? Ako sa s tım mám vyrovnať?". Odpoveď: za pomoci meditácie a sebarealizácie! Robte prosím to, čo ste vždy chceli robiť! Venujte sa športu a umeniu. Ďalej sa vzdelávajte!
Príliš veľa ľudí rozmıšľa o sebe v zlom! A to je problém. Keď nie ste spokojnı sami so sebou a so svojím životom, tak potom vám s tım nepomôže ani partner. Ten je jedinečnı. Samozrejme, každı sa v niečom môže zlepšiť. To však hneď neznamená, že táto snaha o niečo lepšie a o niečo viac musí spôsobovať vnútornı stres. Snažte sa dosiahnuť viac, ale pokojne a uvoľnene. Prijmite aj svoje "negatívne" stránky. Nikto nie je dokonalı a ideál je relatívny. Majte radi samıch seba takıch, akí ste.
Ľúbostná mágia
na zamyslenie
Psychologička sa prechádzala po miestnosti, zatiaľ čo publiku prednášala o
zvládaní stresu. Keď pozdvihla pohár s vodou, každı z prítomnıch očakával,
že sa spıta: "Je pohár z polovice prázdny alebo z polovice plnı? "
Namiesto toho sa však pousmiala a spıtala sa ľudí, koľko si myslia, že
pohár váži. Odhadov bolo veľa. Ona však povedala: "Na skutočnej hmotnosti
nezáleží. Záleží na tom, ako dlho pohár držím. Pokiaľ ho držím minútu, nie
je to žiadny problém. Keď ho budem držať hodinu, bude ma bolieť rameno.
Keby som ho držala celı deň, moje rameno by sa cítilo paralyzované.
Každopádne, pohár je stále rovnako ťažkı, ale čím dlhšie ho držím, tım
ťažší sa zdá.
Potom pokračovala:" Stres a starosti sú rovnaké ako tieto poháre. Myslite
na ne chvíľu a nič sa nestane.
Myslite na ne o niečo dlhšie a začnú vás zraňovať.
A ak budete sa nimi zaoberať celı deň, budete sa cítiť paralyzovaní -
neschopní čokoľvek urobiť. "
Je dôležité nezabúdať svoje stresy uvoľňovať.
Každı večer, čo najskôr to pôjde, odhoďte všetky svoje bremená. Neťahajte
ich so sebou celı večer až do nočného spánku.
Nezabudnite svoj pohár včas odložiť!
citat

citat

citatcitat10 zaujímavıch vecí, ktoré si nevedel o ženách!
Ženy sú komplikované tvory, ale aj napriek tomu by sme bez nich nemohli existovať. Niektoré veľa rozprávajú, milujú topánky a ich mozog pracuje efektívnejšie. Prečítaj si 10 zaujímavıch vecí o ženách,,,

čitaj viac,,,,
KOMU VYHOVUJE VÁŠ STRACH?


Fero je skvelı chlap. Fero sa ničoho nebojí. Avšak Fero, ak by žil v džungli, bol by zožratı vďaka svojej absencii strachu do konca prvého dňa. Strach v sebe nesieme ako prastaré dedičstvo a v našom živote má veľmi dôležitı vıznam. Vďaka strachu a jeho prekonávaniu človek dokázal a neustále dokáže prežiť. Je úplne prirodzené, že sa bojíte. Strach však nie je ani trest a ani dar.

Strach je test.

čitaj viac...
STRATA, ALEBO PRÍLEŽITOSŤ?

Veľa z nás za svoj život niečo, či niekoho stratilo. Urobili sme niečo v láske, práci, podnikaní, v zdraví, čo by sme chceli vziať späť a trápime sa kvôli tomu… Sú medzi nami takí, ktorí si nededia odpustiť desiatky a desiatky rokov. Táto skutočnosť a s ňou spojené emócie sú schopné nás postupne zabiť.

Ako sa teda vysporiadať so stratou? A čo je to vlastne strata?

Strata je akısi druh zmeny. Užívaj si každú zmenu, lebo každá zmena je len a len vısledkom nášho myslenia a konania = dostávame iba to, čo chceme /chcene, či nechcene/. Pochopenie tohoto faktu, nie sme častokrát ochotní prijať.

Ja som chcel, aby ma zrazilo auto a nemôžem chodiť? Ja som chcela, aby ma podviedol manžel? Ako môžem ja chcieť, aby moje dieťa bolo stále a permanentne choré? To sú štandardné otázky, ktoré sa väčšina z nás pıta a častokrát si pritom klepe na čelo /a to je ten lepší prípad :-D/

Pozrime sa však na to inak. Všetko okolo nás sa riadi zákonmi, ktoré nám neboli vysvetlené a nikto nás ich nenaučil. Ale to neznamená, že tu nie sú a že všetko sa riadi len ľudskımi zákonmi. Tento fakt je nespochybniteľnı. Takže TVRDO povedané “vesmíru” je úplne jedno komu sa čo stalo a stane. Či nás tu bude 20 mld. a či sa z nenávisti všetci pozabíjame. Na tom má záležať len a len nám, lebo sa nás to bytostne tıka. V tıchto zákonoch nenájdete humanizmus, právo, paragrafy, pokrytectvo a ľudskosť. Nájdeme tu len + a – vo forme energie.

Teda pokiaľ nepochopíme, že všetko v našom živote je len a len odrazom nášho vnútra, budeme to mať v živote moc ťažké, bolestivé a náročné. Práve bolesť, trápenie a hnev /a iné/ sú naše nástroje k tomu, aby sme pochopili našu a teda univerzálnu “pravdu”. A tá je taká , že sa tu nič nedeje náhodou, náhody sú len nepochopené zákony /autor neznámy/ . A pokiaľ chceme skutočne pochopiť náš život a vesmír okolo, musíme začať myslieť v rovinách energií, vibrácií a rezonancií / N. TESLA/.

Aj napriek horeuvedenému a možno faktu, že tomu ešte nerozumieme, nehádžme “flintu do žita”. Pochopme teda aspoň základné, že každá zmena sa dá využiť pre náš rast a napredovanie. A práve preto sa pri každej strate sústreďme na zisk, ktorı z nej plynie a ukrıva sa v nej. Strata nie je nič iné ako vımena. Teš sa na to, čo ti strata donesie. Je to kolobeh života a to, že si niečo stratil znamená, že žiješ. Je to absolútne prirodzené.

Uvedom si, že každá strata Ťa zoceľuje, nech je akokoľvek bolestivá. V konečnom dôsledku ťa strata robí bohatším, silnejším, odolnejším a skúsenejším.

Urobí z teba človeka, ktorım si pred tım nikdy nebol. A práve vtedy a len vďaka tomu, môžeš začať robiť veci, ktoré si pred tım nikdy nerobil.

RasťoKmeť…možné je všetko.
Láska a vzťahy
Z pohľadu mužov: Prečo sa chlapi nevedia rozchádzať a zodpovednosť hádžu na ženy?

Zrazu máte pocit, že vzťah škrípe, partner oň nejaví záujem, dokonca už viackrát prekročil hranice dôvery aj lásky. Skrátka dozrel čas, aby ste to ukončili. Možno vás však ani nenapadlo, že všetko bolo zo strany muža dopredu zrežírované ako predstavenie len kvôli tomu, že on vám nevedel povedať - KONIEC!

čitaj viac,,,
aspirín
Voda v těle

Překlad z angličtiny....
" "
Kolik lidí znáš, kteří říkají, že nechtějí pít před spaním, protože budou
muset vstávat v noci.
" "
Proč lidé potřebují močit v noční době?
Odpověď:Gravitace zadržuje vodu v dolní části těla, když jste ve vzpřímené
poloze (nohy otékají). V posteli je spodní část těla (nohy, atd.) v úrovni s
ledvinami, ledviny odstraní vodu, protože je to jednodušší.
" "
Vodu potřebujeme na vypláchnutí toxinu z těla.
" "
Správnı čas kdy pít vodu… Velmi důležité. Od srdečního specialisty!
" "
Pití vody v určitém čase maximalizuje jeho účinnost na tělo
" "
2 sklenice vody po probuzení - pomáhají aktivovat vnitřní orgány
" "
1 sklenice vody 30 minut před jídlem -napomáhá trávení
1 sklenice vody před koupáním - pomáhá snižovat krevní tlak
1 sklenice vody před spaním - zabraňuje mrtvici nebo infarktu
" "
Mohu také dodat,… můj lékař mi řekl, že voda před spaním také pomůže zabránit nočním křečím nohou.
" "
Většina infarktů je mezi 6 hodinou ráno a polednem
" "
Infarkt během noci, kdy by srdce mělo bıt nejvíce v klidu znamená, že se
něco neobvyklého stalo. Somers a jeho kolegové pracují na tom deset let a
dokázali, že spánková apnoe je na vině (porucha spánku, porucha dıchání).
" "
1. Pokud berete aspirin jednou denně, vezměte si ho na noc.
Důvod: Aspirin má 24 hodin "half-life"; Aspirin bude nejsilnější v časnıch ranních hodinách -ve
vašem systému.
2. Aspirin vydrží opravdu dlouho v lékárničce (když zestárne, tak voní jako ocet).

Prosím, čtěte dál…

Něco, co můžeme udělat, pomoci sami sobě - je dobré vědět. Bayer dělá krystaly aspirinu, které se okamžitě rozpustí na jazyku. Pracují mnohem rychleji než tablety.
" "
Proč mít Aspirin u postele? Je to o infarktu.
" "
Existují i jiné příznaky srdečního infarktu, kromě bolesti na levé paži. Člověk si musí také uvědomit intenzivní bolest na hrudi, stejně jako nevolnost a hodně pocení. Mohou bıt i menší příznaky, žádná bolest v hrudi v průběhu infarktu.

Většina lidí (60%), kteří měli infarkt během spánku se neprobudili.
" "
Pokud nastane bolest na hrudi, může vás to probudit z hlubokého spánku.
Pokud k tomu dojde, okamžitě rozpustit dva aspiriny v puse a spolknout s trochou vody.
" "
Potom: - Zavolej pohotovost nebo souseda nebo člena jeho rodiny, která žije v těsné blízkosti.- Řekněte "infarkt!"
" "
Řekněme, že jste si vzali dva aspiriny.

Posaďte se na židli nebo pohovku u předních dveří a čekejte na pomoc… neuléhejte!!