Login · Register
February 18 2020 18:19:27
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
 

 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok

Vitajte
Úvod


farba očí prezradí o Vás všetko

V štúdii, ktorú previedli vedci na švédskej Univerzite Örebro, objavili súvislosť medzi farbou očí a osobnosťou človeka. Zdá sa, že staré známe príslovie: „oči sú bránou do duše“, je pravdivé.
V tejto štúdii vedci sledovali farbu očí u 428 ľudí, ktorú porovnávali s rôznymi osobnostnými znakmi. A to, čo objavili, bolo obdivuhodné.
Nie je to však prvýkrát, čo odborníci uvažovali o súvislosti medzi farbou očí a mozgom.
„Ľudské oko je tak úzko neurologicky spojené s mozgom, že by sme ho mohli nazývať jedinou časťou mozgu, ktorá je viditeľná.“ hovorí Dr. Antony Fallone z Edinburgskej univerzity
„Zdá sa, že je životne dôležitým záchytným bodom pre funkciu nášho mozgu.“
Je zaujímavé, do akej miery vystihuje farba očí povahu človeka. Prečítajte si, aké charakteristické vlastnosti vykazuje vaša farba očí:
Čierne alebo hnedé oči
Ľudia s tmavými očami sú rodení vodcovia a dokonca, i keď túto funkciu v živote nevyužívajú, ostatní nechápu tomuto rozdielu.
Tí, ktorí máte také tmavo hnedé oči, že ich máte takmer čierne, máte v skutočnosti jednu z najvzácnejších farieb očí na svete.
Z tohto dôvodu vás ľudia môžu vnímať tak, že ste tajomní. Avšak, jedna štúdia zistila, že tmavšie oči sú pre ostatných sympatickejšie.
Tmavá farba je spôsobená melanínom a jeho množstvom, ktoré máte vo svojom tele. Jedna štúdia odhalila súvislosť medzi tmavými očami a záľubou pre atletiku.
Čím viac tmavšie oči máte, tým viac je váš mozog schopný fungovať vďaka obsahu melanínu
Modré oči
Zatiaľ čo tí ľudia, ktorí majú modré oči, sú prirodzene silní vo vnútri i navonok, ostatní to tak pravdepodobne nevnímajú.
Dôvodom je to, že ostatní často modrookých ľudí vnímajú ako slabých, plachých alebo nedôveryhodných.
Ako uvádza britský denník Daily Mail, psychológovia zistili, že deti s modrými očami boli trochu nerozhodné skúšať nové veci.
Ženy so svetlými očami lepšie znášajú bolesti pri pôrode, ako aj stres, ktorý pri tom zažívajú.
Sivé oči
Sivé oči sú v skutočnosti dosť zriedkavé. Tí ľudia, ktorí majú túto farbu očí, sú zvyčajne takí vyrovnaní, že môžu mať dokonca pocit, ako by mali dve osobnosti.
Samozrejme, môže to byť buď dobré, alebo zlé, a to v závislosti od človeka. Ľudia so sivými očami musia vynaložiť vyššie úsilie na to, aby ich ostatní brali vážne.
Napriek všetkému prechovávajú títo ľudia veľmi hlboké emócie a starajú sa o všetkých ľudí.
Orieškovo hnedé oči
Existujú rôzne definície pre orieškovo hnedé oči, ale zvyčajne sa na nich podieľajú rôzne farby očí, ktoré spôsobujú, že sa podobajú lieskovému orechu alebo jantáru.
Podľa príručky Eye Doctor Guide sa orieškovo hnedé oči môžu zmeniť zo zelenej farby na hnedú, alebo môžu obsahovať rôzne odtiene oboch farieb.
Ľudí s touto vzácnou farbou očí môžu preto ostatní vnímať ako odlišných a jedinečných. Je to kvôli tomu, že väčšina týchto ľudí vykazuje nezávislosť, odvahu a spontánnosť.
Jeden odborník vysvetlil, že zmes farieb očí môže byť spôsobená nerovnováhou pečene, a preto, ak máte orieškovo hnedé oči, môžete byť náchylnejší na tráviace problémy.
Hnedé oči
Ľudia s hnedými očami majú vyššie množstvo melanínu, vďaka čomu majú výraznú tmu v očiach. Z tohto dôvodu majú títo ľudia tendenciu byť príjemnejší a asertívnejší.
Štúdia, ktorú uskutočnila Karlova univerzita v Prahe, opísala týchto ľudí ako všeobecne lojálnych, úctyhodných a láskavých.
Avšak, ak sa tak necítite, môže to byť kvôli nedostatku spánku. Podľa inej štúdie, ľudia s hnedými očami môžu spať o dve hodiny menej alebo viac ako ostatní.
V dôsledku toho môžu byť ľudia s hnedými očami trochu náladoví.
Zelené oči
Ľudia so zelenými očami sú prirodzene vnímaní ako sexy a zvodní. Ak sa opýtate, akú farbu očí ľudia najviac uprednostňujú, väčšina odpovie, že by si vybrala zelenú.
Tí, ktorí majú zelenú farbu očí, majú veľmi dobrú rovnováhu melanínu, vďaka čomu sú príjemnejší a dominantnejší podobne ako ľudia s hnedými očami.
Avšak sú tiež silní a opatrní ako ľudia s modrými očami.
dada
rada
poučne
7 vecí, ktoré potrebujete vedieť o narcistoch, z pohľadu psychológa
Narcisti sú všade a môže byť neuveriteľne vyčerpávajúce a náročné sa nimi zaoberať.
Uvádzame 7 vecí , ktoré potrebujete o narcistoch vedieť podľa sociálneho psychológa, ktorý sa inšpiroval osobnými skúsenosťami s týmto typom ľudí v každodennom živote.
čitaj viac,,
11 vecí, ktoré muži robia, keď sú zamilovaní Uložiť
My muži nie sme celkom dobrí vo vyjadrovaní svojich emócií slovami. Sme pohodlnejší vo svojich skutkoch, keď sa snažíme vyjadriť zložité citové rozpoloženie, ktoré prehliadame.
Predstavujeme silnú a neotrasiteľnú baštu bezpečnosti, do ktorej sa môžu naši priatelia a rodina utiahnuť, ak sa trápia alebo sú v nebezpečenstve.
Byť zraniteľnými a otvorenými je pre nás ťažké, ale nie nemožné. Je celkom zrejmé, že sme otvorili hradnú bránu našich sŕdc a nechali do nej niekoho vstúpiť.
Tu sú niektoré znaky, že žijete v tomto srdcovom zámku.
čitaj viac..
10 dôvodov, prečo väčšina mužov nevie zvládnuť silné ženy Uložiť


Čo presne robí ženu silnou? Jej boje, obety a nesebeckosť.
Silná žena znáša bolesť, prekoná srdcervúce skúsenosti a dokáže odpustiť. Silná žena pláva v hlbokých a zradných vodách a zadržiava svoj dych najviac, ako je to možné.
Predstavuje typ ženy, ktorá je sebestačná, nezávislá, milujúca a nemá žiadne obavy ukázať svoju zraniteľnosť. Silná žena vie, že v jednej chvíli ste učiteľom a na druhý deň môžete byť študentom.
Tak, ako si taká žena udrží muža?
Tu je 10 dôvodov, prečo väčšina mužov nevie zvládnuť silné ženy:
čitaj viac,,
Ak muž tieto vlastnosti nemá, jej srdce si nezíska.
…a keď aj získa, určite nie dlhodobo. Mentálne silná žena totiž potrebuje muža a nie chlapca. Potrebuje cítiť lásku, podporu, úctu a stabilitu. Vie, čo potrebuje a vie, čo chce. A zo svojich nárokov za žiadnych okolností nepoľaví.
Aké vlastností teda mentálne silná žena potrebuje vidieť u svojho partnera? Odpoveď poskytol portál The minds journal.
#1 Sebaistotu
Netreba si, samozrejme, mýliť sebaistotu s prehnaným sebavedomím – všetkého veľa škodí. Psychicky silná žena pri sebe však potrebuje muža, ktorý verí nielen v ňu, ale rovnako tak aj v seba.
#2 Má efektívnu komunikáciu
Nemal by byť výstredným a večne urečneným „zabávačom“, práve naopak. Dokáže druhým načúvať a nehovorí zbytočne veľa.
#3 Má zmysel pre humor
V živote každého nastanú situácie, kedy to jediné, čo vám zastáva, je len nad všetkým sa poriadne zasmiať. A zasmiať sa na sebe dokážu naozaj len mentálne silní ľudia.


#4 Je ambiciózny
Pre silnú ženu je atraktívny jedine muž, ktorý je ambiciózny. Mal by vedieť, čo chce a nemal by sa báť podniknúť kroky na to, aby to dosiahol.
#5 Nezáleží mu na názore druhých
To, čo si o ňom myslia druhí ľudia, ho už dávno prestalo zaujímať. Robí to, čo ho robí šťastným a je mu úplne jedno, čo na to povedia kolegovia, susedia či hoci aj priatelia.
#6 Dokáže viesť, ale i nasledovať
Nerobí mu problém chopiť sa iniciatívy, avšak rovnako dobre vie rozoznať situácie, kedy má niekoho nasledovať. Dokáže sa stotožniť aj s touto rolou a vôbec mu to nerobí problém.
#7 Svoju ženu si bude vážiť
K svojej partnerke sa bude vždy správať so všetkou úctou a pokorou. Bude hrdý na jej úspechy a nebude mať problém pochváliť ju, keďže ju považuje za rovnocenného partnera.

karmický klúč
Mám ešte - 21ks Karmického klúča od ORACLE CROWN v prípade záujmu volajte 0900511020 ,alebo sprava cena je 15€ je to pekný darček ak chcete niekomu pomôcť ,alebo si vy potrebujete upratať život.
Karmický kľúč// Rieši -Zmenu čakier, karmický dlh ,psychosomatika ,pretransformuje programy a vzorce už vytvorené, transformácia a sloboda, zákon kauzality, očista, liečenie problémových záležitostí, pomoc pri alternatívnej medicíne ,životná rovnováha a liečivé účinky, očista priestoru, karmické problémy, staré bloky aj tie ktoré odolávali terapiám, pomáha odstraňovať energetické bloky a spriechodňovať čakry a meridiány
Náš svet je starobylá duchovná forma Ab aeterno. -Od večnosti
postavená z tisíce rokov starých skutkov.
Počas procesu sa už od dávnych vekov stalo množstvo chýb, ktoré je potrebné opraviť.
Mnohý z nás sú zaťažený karmickým posolstvom, pretože sú výnimoční a majú ako jediný schopnosť vyriešiť dávnu úlohu a pomôcť .
Je jedno koľko je okolo vás temnoty ,,,Svetlo vo vás sa nepodarí uhasiť
Per me omnia- Skrze mňa Všetko
Tempora mutantur, et nos mutamur in illis- Časy sa menia a my s nimi.
OracleCrown
TEMNÝ MĚSÍC 28.10.2019 // maria Bulkova
Cottage Witch Apothecary
·
ve 4:38 hod ve znamení Štíra ♏

Už v pondělí nás čeká jeden z nejnáročnějších tmavých Měsíců tohoto roku.

Stará Luna ve znamení Štíra je znamením toho, že musíme najít své místo v životě. Skrz všechny problémy, peripetie, překážky. Překonat v sobě to, co nám působí i sebemenší problém, uvolnit věci, které nám nepřinášejí nic dobrého.
Ponořit se hluboko do sebe, do té temnější části naší duše.
Právě z tohoto místa začíná uzdravení a znovuzrození.

Celkově nebude tento čas ani hezký, ani příjemný - a to pro většinu z nás.
Měsíc ve Štíru se bude nacházet naproti Uranu, což může přinést problémy, nehody, nepředvídatelné situace a vysokou nevyrovnanost všech osob.

Uran se navíc připojí ke hvězdě, která zesiluje spontánní povahu této planety. Představuje nehody, požár, válku a zemětřesení.

Bude nutné přistupovat k tomuto Měsíci trpělivě, opatrně a plynule reagovat na všechny změny a situace.
Pokud uděláte chybu, omluvte se. Jen tak předejdete následnému konfliktu.

Pozor na následujících 48 hodin - v těch bude působení Měsíce extrémně silné.

Bude to zároveň i čas nevyzpytatelných změn, chaosu a vysoké energie. V lidech se probudí velká úzkost, netrpělivost, prudkost, násilí.

Vaše jednání a reakce mohou také vést k riskantnímu chování, chybám nebo nehodám. I když vy sami vezmete výše uvedené v potaz, myslete na to, že ostatní kolem vás mohou být nespolehliví, nevyzpytatelní až šílení. Pozor na to.
Do vašeho života může také vstoupit úplně nový člověk, přinést problémy, chaos, zmatek a pak opět rychle odejít. A vy tak zůstanete na všechno sami.

Proto pozor zejména na vztahy. Ačkoli budeme mít zvýšenou potřebu osobní svobody a nezávislosti, nebude vhodné odpoutávat se od stávajících partnerů.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat s tímto časem bude ochota se přizpůsobit (i když nám to bude činit potíže) a odolat změnám (což nám může činit ještě větší potíže). To vše nám ale může nabídnout novou cestu vpřed.

Celkově tedy bude působení tohoto Měsíce extrémně silné.
A to v celosvětovém měřítku.

V dalších dvou týdnech opravdu hodně přemýšlejte nad důsledky svých rozhodnutí a neriskujte!

Účinky trvají do dalšího temného Měsíce v listopadu, avšak po zmíněných 2 týdnech začnou slábnout.
Tentokrát bych vám ani v čase nového Měsíce nedoporučila zahajovat jakékoli projekty. Stejně tak vyčkejte s novými vztahy, cestami, apod. Minimálně do doby než nastane dorůstající Měsíc.

Listopadový úplněk nás pak oprostí od všeho zlého, neboť jeho velká síla posílená dalšími astrologickými aspekty přinese možnost splnit si naše sny. Jeho symbolem bude energie, štěstí a úspěch.
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.