Login · Register
December 03 2020 22:06:48
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

Ako z nich vykľučkovať?

Všetci máme nejaké nedostatky, osobnostné alebo povahové črty, ktoré nám spôsobujú problémy v práci, vo vzťahoch – celkovo v živote. Ako sa vyhnúť problémom podľa znamení? Najdôležitejšie je poznať svoje silné a slabé stránky.
Baran

Silné stránky: Máte skvelé nápady, tvorivú myseľ a ste aktívni. Vďaka tomu je Baran skvelým vodcom, vie vyhrať konkurenčné boje. Vďaka nadšeniu inšpirujete kolegov, viete im ponúknuť návrhy, ktoré pomôžu v ich raste.

Slabé stránky: Až detinsky trváte na uznaní a potrebujete pozornosť. Len tak viete napredovať. Menej šťastné je tiež to, že svoje nápady a názory presadzujete v akejkoľvek situácii bez ohľadu na kontext. Takýmto postojom si urobíte veľa nepriateľov.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Ukážte priateľom, že vám nezáleží len na sebe. Spýtajte sa ich, ako sa im darí, vypočujte ich. Nechajte ich čas od času zvíťaziť a podporte ich v dosiahnutí cieľov. Ukážte, že viete stáť aj za inými ako za sebou samým!
Býk

Silné stránky: Ste ambiciózni, usilovne pracujete na dosiahnutí vašich cieľov. Máte úžasnú intuíciu, osobnú morálku a pracovnú etiku, ste spoľahliví a priateľskí.

Slabé stránky: Najväčšie problémy vám vytvára vaša povestná tvrdohlavosť. Predpokladáte, že vaša subjektívna pravda je jediná pravda a potom strácate úctu k ľuďom, ktorí neladia s vašim myslením. Zbavte sa pocitu, že ostatní sú „zlí“, len preto, že majú iný názor.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Tvrdohlavosť nemusí byť nevyhnutne zlá – znamená, že máte tendenciu robiť veci správne. Zlé je však blokovanie spätnej väzby od ostatných. Nechajte ostatných premýšľať, cítiť sa a konať tak, ako chcú, bez vášho posudzovania a odsudzovania.
Blíženci

Silné stránky: Blíženci majú temperamentnú spoločenskú osobnosť a príťažlivú inteligenciu, vďaka ktorej sa ľahko spriatelia. Sú šikovní, vtipní a strategickí.

Slabé stránky: Neraz prepínate svoje myšlienky a názory, akoby ste v skutočnosti boli dvaja rôzni ľudia. Žijete len v aktuálnom okamihu a celá vaša osobnosť sa mení na základe vášho súčasného postoja a okolia. Analyzujete svoje prostredie, prijímate informácie a radi hovoríte. I keď máte veľa známych, máte problémy s vytváraním pevných vzťahov, pretože to, čo hľadáte sa zo dna na deň mení.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Mnohí vás kvôli častej zmene názorov označia za falošných a nespoľahlivých. Snažte sa dodržať svoje plány a pracovať na cieľoch, ktoré nezmeníte! Naučte sa skutočne rozprávať s priateľmi, nielen hovoriť vtipy a príbehy, o ktoré nik už nemá záujem.
Rak

Silné stránky: Máte obdivuhodnú empatiu, často sa staráte o druhých, pomáhate im. Vypočujete každého trápenie a podporíte ho.

Slabé stránky: Vo všetkých oblastiach vášho života sú veľmi silné emócie. Keď budete vždy konať podľa svojich pocitov, pôsobíte ako náladoví. Navyše, mnohí ľudia nechápu emocionálne výbuchy a zmeny, skôr ich považujú za negatívum. Najhoršie to máte vo vzťahoch. Koho by bavilo znášať vašu náladu a zároveň potláčať vlastné emócie?

Ako sa vyhnúť negatívam?

Naučte sa odpustiť chyby druhých a rozprávať k veci – namiesto vylievania emócií, ktoré negatívne zasahujú aj okolie.
Lev

Silné stránky: Jedno z najcharizmatickejších znamení zverokruhu. Lev žiari, oslňuje, má obrovskú energiu a kreativitu. Je prirodzený vodca schopný nadviazať silné priateľstvá.

Slabé stránky: Potrebujete obdiv okolia, aby sa okolo vás točil celý svet. Kvôli tomu vás okolie môže vnímať ako sebca, ignoranta alebo osobu, ktorá šliape na vrch po chrbtoch iných. Vaše predvádzanie mnohí vnímajú ako teatrálne a neúprimné.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Dajte aj ostatným šancu prejaviť sa, ukázať sa v najlepšom svetle. Nežiarlite, ale doprajte. Neraz je omnoho cennejší pokojný večer s partnerom, úprimný rozhovor vo dvojici ako predvádzanie sa na večierku pred desiatkami ľudí, ktorí vám tlieskajú. Naučte sa tešiť aj z iných vecí, nielen z predvádzania sa.
Panna

Silné stránky: Ste usilovný, ohľaduplný a praktický človek. Neustále chcete pomáhať ľuďom vo vašom okolí. Ostatní si vážia vašu spoľahlivosť, inteligenciu a vynaliezavosť.

Slabé stránky: Až priveľmi sa zameriavate na detaily a radi ovládate takmer všetko. Neraz pôsobíte ako posadnutý perfekcionista. Chcete všetko vylepšiť, aj keď vás o to nikto nepožiadal. Vidíte každý nedostatok, ale ak túto schopnosť použijete na nekonečné kritizovanie niekoho, vyberie si to svoju daň.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Ľudia nechcú neustále počúvať o tom, že všetko robia zle. Naučte sa používať svoje kritické oko a pozornosť, aby ste poukázali na pozitíva, a nie na nedostatky. Naučte sa občas aj pochváliť ostatných!
Váhy

Silné stránky: Ste spoločenský tvor, pre ktorého je mimoriadne jednoduché nadviazať a udržať si nové vzťahy. Okolie má rado vaše vtipy i spôsob správania. Viete priam čarovne riešiť konflikty, za čo vás priatelia zbožňujú. Samozrejme, má to nemalé výhody aj v práci.

Slabé stránky: Aj priveľmi spoločenský prístup môže niekedy okolie brať zle. Nebezpečné je to v práci, ale aj v partnerských vzťahoch. Nedovoľte vstúpiť do nebezpečnej blízkosti vášho partnerského vzťahu ďalšieho človeka či ľudí. Môže sa to obrátiť proti vám i vášmu partnerovi. Myslite na to, že len vy ste zodpovední za svoje šťastie, nie ostatní okolo vás.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Milujete ľudí, ale je nezdravé formovať svoju osobnosť v závislosti od okolia. Naučte sa stať sami sebou!
Škorpión

Silné stránky: Ste veľmi ambiciózni a presne viete, čo chcete, ste tiež ochotní na tom tvrdo pracovať. Potrebujete hlboké vzťahy a silnú dôveru s ľuďmi, ktorí sú vám najbližšie.

Slabé stránky: Milujete záhady a každú chcete rozriešiť. Máte obrovskú túžbu ovládať, zistiť, čo sa skrýva v mysli či minulosti každého človeka, ktorého poznáte. Chcete poznať vnútorné túžby druhých, kvôli čomu sa často stanete podozrievavými. Okolie nebavia testy, ktoré na nich páchate a vaše správanie sa často javí ako nevhodné.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Vaša potreba neustále hľadať „pravdu“ vedie k posadnutosti a paranoji. Nespochybňujte ostatných, nesnažte sa im „vliezť“ do hlavy. Uvedomte si, že každý má svoje súkromie a nesnažte sa robiť na iných svoje štúdie.
Strelec

Silné stránky: Stále hľadáte nové vedomosti, ste v ustavičnom pohybe. Tvrdo pracujete aj za cenu straty pohodlia, dávate si odvážne ciele. Ste vtipní a vaša schopnosť rozprávať príbehy očaruje okolie.

Slabé stránky: Neraz vystupujete tak, že všetko viete, poznáte odpoveď na každú otázku. Kvôli tomu odmietate názory a vedomosti iných. Je fajn byť super múdri a zbierať zručnosti po celý život, ale nie ste jediní. Postoj vševedka vysiela veľmi negatívny druh vibrácií do okolia.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Je pokrytecké označiť váš svetonázor za jediný reálny a potom okamžite odmietnuť každého, kto verí opaku alebo niečomu inému. Vypočujte si ostatných a naučte sa s nimi hovoriť, aj keď sa vám nepáči, čo majú na srdci.
Kozorožec

Silné stránky: Máte neuveriteľné odhodlanie a disciplínu, vďaka ktorej dosiahnete všetky svoje ciele. Ste fantastický vodca a veľmi dobre sa angažujete v akomkoľvek aspekte života, či už ide o prácu alebo o blízke vzťahy.

Slabé stránky: Sústavne ste v jednom kolotoči a neviete vypnúť. Strácate spontánnosť, hravosť, kontakty s ľuďmi. Pôsobíte uzatvorene a nasmerovane len na vašu prácu.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Naučte sa uvoľniť! Zoberte si voľno, pár dní relaxu nezničia vašu kariéru, ani ju neohrozia. Stretnite sa s rodinou a priateľmi. Dovoľte si zabaviť sa a relaxovať.
Vodnár

Silné stránky: Ste revolucionári, ktorí sa snažia všade, kde je to možné, presadiť nezávislosť. Ste známi kreativitou, snívate o zmene sveta.

Slabé stránky: Nič vás nerobí šťastnejším, ako keď do diskusie pridáte svoj kontroverzný názor a prinútite ostatných, aby prehodnotili svoj postoj. Ešte lepšie, keď získate uznanie za svoj názor. Neustále potrebujete poukazovať na svoje špeciálne a zvláštne myšlienky. Žiaľ, toto neraz vyvoláva negatívne emócie u iných.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Ste výstrední i bez toho, aby ste neustále poukazovali na svoju „inakosť“. Prezentujte svoju kreativitu a myslenie pozitívnym spôsobom, nie tak, že si poženiete okolie proti sebe.
Ryby

Silné stránky: Vďaka láskavosti a tvorivosti sú vaše vzťahy vášnivé a duchovné. Často tápete vo svete fantázií, ale neraz sa aj sny stanú skutočnosťou. Podpora ľudí, ktorí stoja nohami na zemi vám prospeje, rovnako ako im – vy ich povznesiete do výšin.

Slabé stránky: Vždy ste ukrytí vo svojom malom svete, stratení vo svojich snoch. Ste emocionálne otvorenejší ako akékoľvek iné znamenie, plní súcitu a neuveriteľne citliví. Máte problém vysporiadať sa so skutočným svetom.

Ako sa vyhnúť negatívam?

Aký je váš malý svet? Ako sa líši od reality? Odpovedzte si a budete vedieť, aké zmeny v skutočnom svete máte urobiť.. Ak žijete na inej frekvencii ako ostatní, je jasné, že nemáte priateľov a možnosť zdieľať toľko lásky a priateľstva. Držte sa viac pri zemi, inak uletíte ako balón.
Pozor hlavne na svojich bývalých.
Čo to prinesie do vzťahov?

V máji sa začne Venuša - planéta lásky pohybovať retrográdne - teda spätne. A to až do 25. júna.
Čo prinesie toto obdobie v oblasti vzťahov?

Venuša je vládcom dvoch úplne rozdielnych znamení: Býka a Váh. Ovláda naše vzťahy (romantické i priateľské) a materiálne túžby).

Vplyv retrográdnej Venuše sa však odlišuje od jej základných efektov. Je to preto, že planéta lásky sa prirodzene otáča opačným smerom ako Zem. To znamená, že Venuša a Zem sú vždy trochu v rozpore.
Čo sa deje, keď sa Venuša hýbe retrográdne?

V tomto období na svojej obežnej dráhe spomaľuje. A je na nás tiež, aby sme sa zamysleli a trošku spomalili. V týchto dňoch máme podľa astrológov šancu zamyslieť sa nad našimi romantickými partnerstvami, priateľstvami a urobiť zmeny.

Rovnako je vhodný čas popremýšľať nad úsporami i spôsobom, ako sa správame k druhým. Je to veľmi vhodné obdobie na významné zmeny k lepšiemu. Dalo by sa dokonca povedať, že „vesmír nás v týchto dňoch žiada, aby sme urobili vo svojom živote dôležité vylepšenia.
Prehodnoťme vzťahy

Ak ste to doposiaľ neurobili, teraz je ten správny čas, prehodnotiť staré priateľstvá, dokonca aj vzťahy s bývalými partnermi. Je to tiež čas, vhodný na riešenie problémov v aktuálnych vzťahoch. Hovorte o strese, napätí, problémoch s priateľmi, neduste negatíva v sebe.

Je čas na zmenu k lepšiemu. Vyhoďte zo svojej mysle všetky problémy, ktoré vás trápia a hovorte o tom. Aj keď je možné, že niektoré vaše názory či priznania vyústia do hádky alebo krátkodobých nezhôd, verte, že z dlhodobého hľadiska to váš vzťah len posilní.
Vracia nám do života bývalých

Retrográdna Venuša je však známa aj jedným, kontroverzným efektom. Vracia nám do života bývalých. Je možné, že v týchto týždňoch dostanete textovú správu od partnera, s ktorým ste sa rozišli pred rokmi alebo nadviaže s vami komunikáciu cez sociálne siete. Reagujte intuitívne.

Ak vás slová od bývalej lásky potešili, odpíšte. Ak nie, nereagujte a netrápte sa tým. Mnoho žien, najmä nezadaných, totiž v tomto období podľahne vidine vzťahu s bývalým, pretože na mnohé negatíva za ten čas zabudli. Spomeňte si, prečo ste sa rozišli a myslite na to, že čosi pravdy určite je na vyjadrení: „Dvakrát do tej istej rieky nevstupuj.“
Navždy sa zbavme negatív

Teraz máte možnosť raz a navždy sa zbaviť negatívnych vzťahov a umelých priateľstiev, ktoré vám v konečnom dôsledku len ublížili. Povedzte im zbohom a navždy ich zablokujte.

Retrográdna Venuša nás motivuje k tomu, by sme opustili kohokoľvek alebo čokoľvek, čo nespĺňa naše očakávania a namiesto toho otvorili srdce láske a skúsenostiam, ktorú si zaslúžime. Oplatí sa ju vypočuť, nie?
na zamyslenie
Každá ľudská zloba má korene v nedokonalosti človeka. Síce po stránke telesnej je rozumný pán tvorstva takmer dokonalý, ale po stránke charakterovej sa dokáže dopustiť najstrašnejších podlostí.
pre vás
poučné
dobrá rada
pre vás
Do poyornosti OZ-Cesta osobného poznania a pomoci
Milí priatelia,
Naše občianske združenie poslednou dobou bolo určitými osobami obvinené z nepravdy, ktoré boli výplodom chorej mysle.
Na vysvetlenie naše OZ Cesta osobného poznania už pracuje od roku 2003 a následne sme prijali do svojich rádov nových spolupracovníkov z rôznymi zameraním na liečenie ,učenie , cvičenie ,terapie Art atď,,Doplnili sme to aj do názvu i praxe OZ - do reality pomoc ,materiálne tým ktorý na to sú odkázaný..
Na požiadanie našich klientov, sme rozšírili služby o poradenskú službu 0900.., na nasmerovanie a presmerovanie klienta ,ale aj povzbudenie tela, duše a mysle .formou veštenia-poradenstva-konzultácie Boli sme pri zrode a založení samostatnej živnosti v ktorej pracuje skupina odborníkov. Túto živnosť zastupuje za celý kolektív //Team SOFA //- jedna zo zakladateliek, aby ostatní mohli pracovať a neboli konfrontovaní a boli chránení pred invektívami nie vždy lojálnej verejnosti. Prečo meno SOFA - sedačka -pohodlie vo vašom domove...aby ste z pohodlia domova mohli službu kolektívu využívať.
V priebehu 11 rokov XYZ klientov volalo na linku SOFA a kolektív im vychádzal v ústrety. Mnohí klienti z linky SOFA boli doporučení k nám do OZ Cesta osobného poznania na osobné terapie, liečbu ,kurzy, semináre a sociálnu pomoc... rodinám v núdzi , zvieratkám a aj opusteným ľudom atď,,,// v plnom rozsahu podľa stanov OZ. Cesta osobného poznania a pomoci..
Som jedna s konateliek v OZ Cesta osobného poznania a pomoci .Verím , že klamstva ktoré sa objavujú voči kolektívu SOFA i na osobných stránkach sociálnych sieťach Facebook a podobných . sa nebudú opakovať.
Ďakujem za pochopenie
V prípade konfrontácii som pripravená sa s nespokojnými. stretnúť.
Kontakt : Achbergerová Márika 0903721350
imail: [email protected]
Kamene, amulety
Kamene sa rodia na Zemi, a preto majú silnú energiu. Aj starí ľudia používali všetky druhy nerastov nielen ako ozdoby, ale aj na magické účely (vrátane ochrany proti temným silám). Tu sú najmocnejšie amulety z poškodenia a zlého oka:
• Achát - tento kameň je vhodný pre ľudí so zraniteľným zdravím. Posilní biologické pole, ktoré bude odrážať negatívne impulzy bez toho, aby ich prenieslo do tela.
• Čierny onyx potrebujú úspešní a verejní ľudia, ktorí majú veľa konkurentov a závistivých ľudí. Je dôležité, aby tento kameň nebol len talisman, ale aj nástroj na prenos poškodenia. Preto neberú onyx ako darček, ale kupujú ho sami.
• Malachit je silnou ochranou pred zlým okom pre deti a tehotné ženy.
• Zafír je dobrý amulet pre úprimných a krištáľovo čistých ľudí. Ak máte čo skryť alebo ste navštívení zlými myšlienkami, odmietnite tento kameň nosiť.
• Údený kremeň - vhodný pre tých, ktorí sa zriedka stretávajú s prejavmi negativity. Ak sa nosí zriedka, vymaže auru. Ak je však s vami neustále prítomný, je možný negatívny dopad.
• Jade je kamenné signalizačné zariadenie. Keď sa prianie priblíži, jeho farba stmavne a odtieň sa stane matnejším.
• Ametyst - známy ako kameň „srdca“. Je užitočné pre tých, ktorí chcú chrániť svoje rodinné šťastie pred zlým okom alebo pre tých, ktorí majú podozrenie, že majú „korunu celibátu“.
korona
Citáty súčasných motivátorov o úspechu
1. “Najväčším bohatstvom je vzdelanie” – Robert Kiyosaki
2. “Človek koná, hlupák reaguje.” – Dan Millman
3. “Keď budeš robiť to, čo si vždy robil, tak dostaneš to, čo si vždy dostal. – Jack Canfield
4. “Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ.” – Brian Tracy
5. “Ak nie si spokojný s tým čo dostávaš, musíš zmeniť svoje správanie.” – Jack Canfield
6. “Jediný spôsob ako získať to, čo chcete, je pomôcť dostatočnému množstvu ľudí získať to, čo oni chcú.” – Zig Ziglar
7. “Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.” – Tonny Robbins
8. “Celkový úspech je len nahromadením stoviek, ak nie tisícov pokusov a snáh, ktoré nikto nikdy neocení.” – Brian Tracy
9. “Vaše ciele musia byť také veľké, aby vás ráno vytiahli z postele – aby vás motivovali.” – Paul McKenna
10. “Ľudia zlyhávajú nie preto, že chyba je v nich, ale preto, že zlyhanie je súčasťou cesty, ktorá vedie k úspechu.” – Paul McKenna
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.