Login · Register
August 11 2020 21:59:00
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti
TÍM SOFA
- Eldhwen
-Eldhwen - cesta sebapoznania
-Oracle Crown
Andrea Nedbalova
-VeryVery- art
Pravdivá cesta šťastia
-massage Anna
-Lady Mystical-[email protected]
www.psycho-hygiena.eu
ozcesta 


s láskou vyrábané mydlové kytice a keramika.Pre viac info klikni na obrázok facebook-like-icon-page-share-icon-logo-like-button-sharethis-text-png-clip-art

Továren na štastie
90447026-3218129014905639-980936016049209344-n

7 znaků toho, že se vám snaží vesmír něco naznačit prostřednictvím synchronicit


Termín synchronicita vytvořil známý psycholog Carl Jung.

Je to zdání „smysluplných náhod“ ve vašem životě, které jsou nepravděpodobné, ironické a někdy moc užitečné.


Tento jev představuje „odkaz“ z vesmíru, je znakem vaší intuice a spojení.

Pokud jste zažili synchronicitu, byli jste na správném místě ve správný čas.

Ačkoliv někteří lidé by řekli, že pravděpodobnost výskytu jedné z těchto událostí je velmi nízká, mnohým lidem se synchronicity objevují po celou dobu.

Je to magický jev, který nám umožní uvědomit si, že jsme otevření duchovnímu vedení a že jsme na té správné cestě.
5 způsobů, jak si vyvoláte lucidní (vědomé) sny

Vědomé (lucidní) snění nefunguje pro každého, ale ti, kteří jsou schopni vyvolat si lucidní sny, se spoléhají na několik populárních metod.

Zatímco většina těchto lucidních snů vychází pouze z mentální přípravy a tréninku, existuje mechanismus lucidního snění, jako jsou například masky vědomého snění, které také napomáhají kontrolovat vaše sny.
Čtěte dál a dozvíte se více:
Nikdy neignorujte tyto symboly ve svých snech: Naznačují vám, co máte v životě udělat


Naše sny nejsou jen nějaké náhodné výjevy vyvěrající z našeho mozku. Naše podvědomí se nám tím snaží něco říct nebo ukázat.

Pokud umíme snem správně naslouchat, můžeme také lépe pochopit sebe sama či svou životní cestu.
5 znaků toho, že se vám svět duchů snaží pomoct

Už jste někdy zažili pocit, že vás někdo sleduje, nebo že je někdo kolem vás?

Byli jste v pokoji a najednou vám přešel mráz po zádech a měli jste husí kůži? Našli jste pírko nebo minci na podivných místech?


Svět duchů na vás působí prostřednictvím různých prvků, aby vám pomohl.

Zde je pět znaků toho, že se vám svět duchů snaží pomoct:
Jak souvisí vaše nálada s jednotlivými fázemi Měsíce


Měsíční fáze byly pečlivě sledovány a zpracovávány v mnoha kontextech v průběhu celé historie lidstva.

Měsíc ovlivňuje hladinu světového oceánu. Má vliv na mořský příliv a odliv, růst ovoce a zeleniny (na biodynamické farmě se plodiny sázejí v souladu s měsíčními a slunečními cykly), jakož i na vaši mysl a celé tělo.

Pokud se zamyslíte nad tím, jak silný má Měsíc vliv na mořskou hladinu, určitě si uvědomíte, že musí mít stejně silný vliv i na vás, protože nás všechny stejně tvoří voda.

Ale může mít Měsíc vliv i na naši psychiku a emoce?

Uvádíme jednotlivé měsíční fáze a způsoby, jak může Měsíc ovlivňovat vaši náladu a běžné činnosti.

Můžete si dělat nějaké poznámky během čtení jednotlivých měsíčních fází a uvidíte, jestli si všimnete nějaké podobnosti a spojení mezi měsíčními fázemi a vašimi emocemi.
Nejste tu poprvé: 10 znaků toho, že vaše duše je reinkarnovaná


Reinkarnace doslova znamená „opět se zhmotnit“.

Některá náboženství, obzvláště hinduismus, věří, že po smrti se duše přemístí, aby existovala v rámci jiné formy života.


I když si nemůžeme být jisti tím, co se stane, když zemřeme, mnozí z nás mívají pocit, jako by již prožili několik životů na této planetě.

Pokud vás někdy napadlo, že jste žili více než jeden život na této planetě, můžete si přečíst následující znaky reinkarnované duše, abyste našli odpověď:
Proč páry, které si vyměňují názory, se milují víc?


Většina vztahů je založena na lásce a postupně nabývá podoby motýla. Ze začátku je vše skvělé. Shodnete se na názorech a děláte kompromisy.

Jakmile se skončí prvotní fáze „líbánek“, objevují se odlišné názory, rozdíly a vaše individuální osobnosti. Později tak každý vztah zažije mírné turbulence. Váš vztah se tím otestuje.
5 věcí, které byste za všech okolností měli udržet tajemstvím
Doporučuje se, abyste detaily o svém životě neříkali každému. A to z důvodu, že naslouchající ucho se může změnit na běžící ústa.

Chcete-li se vyhnout zklamání, je lepší, když si osobní věci budete raději nechávat pro sebe, než je komukoliv věšet na nos.


čitaj viac,,,,
10-drobnosti-k-uspechuÚspěšní lidé myslí rozdílně, jednají rozdílně a nakonec se odlišují od neúspěšných lidí tím, že za svým úspěchem kráčejí odlišnou cestou.

Všichni úspěšní lidé mají podobné vlastnosti a vzory chování. Dá se říci, že stát se jedním z nich není vůbec těžké, pokud se naučíte dělat i vy věci, které dělají oni.
12 důvodů, proč většina mužů nezvládá život po boku žen se silnou empatií

12 důvodů, proč většina mužů nezvládá život po boku žen se silnou empatií

Všimli jste si už někdy, že pro ženu se silně vyvinutou schopností empatie je mimořádně náročné najít si lásku?

Někdy se zdá, jako kdyby neexistoval žádný vhodný partner, který by zvládal společný život po boku této ženy. A bohužel, většina žen se silnou empatií toto své neštěstí v lásce nenese zrovna nejlépe.
Co říkají vědci: Dokážou psi vycítit špatného člověka?

Co říkají vědci: Dokážou psi vycítit špatného člověka?

Je všeobecně známo, že psi dokážou vycítit u člověka strach. Je však možné, aby měli schopnost „vyčichat“ pravdu o charakteru či úmyslech konkrétního člověka?

Zdá se, že náš čtyřnohý přítel je ve skutečnosti mnohem chytřejší, než jsme ochotni připustit. Ukázalo se, že ohledně rozpoznávání chování lidí jsou psi velmi bystří pozorovatelé.
To potvrdili i vědci. Profesorka psychologie, Akiko Takaoka, se svým týmem na Kjótské univerzitě v Japonsku provedla výzkum, jehož cílem bylo zjistit, zda psi opravdu mají schopnost vycítit důvěryhodnost konkrétního člověka.

Vědci v tomto výzkumu vyzkoušeli několik způsobů, jak by mohli oklamat naše čtyřnohé přátele – samozřejmě pouze ve jménu vědy. Lidstvu je již celé věky známo, že když ukážeme na nějaký předmět prstem, náš pejsek se za ním rozběhne.

A z tohoto faktu vychází i výzkum vědců z Japonska. V tomto experimentu jeden z vědců nejprve ukázal na psí boudu, uvnitř které na psy čekal pamlsek.Jak se dalo předpokládat, psi se k boudě bez váhání rozběhli. Ve druhém kole tento vědec ukázal na psí boudu, která byla prázdná. Psi se rozběhli k boudě i tentokrát se stejnou vervou. Když však doběhli k boudě, zjistili, že je prázdná – žádný pamlsek na nich zde nečekal.

Když vědec ukázal na psí boudu potřetí, psi odmítli běžet k boudě i přesto, že tentokrát v jejím nitru na nich znovu čekal pamlsek. Z předešlé zkušenosti psi vyhodnotili, že osobě, která ukázala na boudu, v níž nebyla potrava, se již nedá důvěřovat.

Tento experiment byl proveden na 34 psech a všichni psi odmítli běžet k boudě, když na ni vědec ukázal potřetí. Tímto experimentem se potvrdilo zejména to, že psi buď dokážou spolehlivě rozpoznat lháře, nebo jsou velmi opatrní v projevování důvěry.

Jinak řečeno, když už jednou oklameme našeho čtyřnohého přítele, vytvoří si o nás „názor“, že nám už nelze důvěřovat, a proto se k nám začne chovat obezřetněji.

Psi dokážou rozpoznat špatného člověka
„Psi disponují mnohem sofistikovanější sociální inteligencí, než by se mohlo na první pohled zdát. Tento druh inteligence se u psů vyvinul evolucí v průběhu milionů let soužití psa s člověkem,“ vysvětluje profesorka Takaoka.

Sama přiznala, že je překvapena z výsledků jejího experimentu, ve kterém se ukázalo zejména to, jak rychle „pes dokáže vyhodnotit člověka jako nedůvěryhodného“.

Dr. John Bradshaw působí jako profesor veterinární medicíny na univerzitě v Bristolu v Anglii. Na výše zmíněném experimentu se sice nijak nepodílel, ale tvrdí, že výsledky tohoto výzkumu poukazují na to, že psi dávají přednost předvídatelnosti.

Když gestikulace jejich pána není jednoznačná, nebo jí chybí logičnost, psi obyčejně začnou být nervózní a zmatení.Vědci mají v plánu provést podobný experiment, do kterého by zahrnuli vlky, protože vlci a psi, jelikož jsou vzdálení příbuzní, jsou si velmi podobní a zejména po „psychické“ stránce.

Smyslem tohoto připravovaného experimentu v žádném případě nebude nechat se pokousat – vědci chtějí vypátrat, jaký je skutečný rozměr rozdílů mezi vlky a psy, kteří jsou již tisíciletí vystaveni vlivu domestikace člověkem.Zdroj: good.is, Zpracovala: Mocvědomí.cz
Detoxi

[email protected]

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.