Login · Register
Júl 23 2024 08:45:15
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Objednaj si termin !
Rezervácia konzultácie

Alebo mailom na termin(at)pobox.sk


Detoxi

Dôležitá informácia

Na číslo 0900,,,sa už nedovoláte .Už žiadne služby  zo zvýšenou tarifou .Naše služby  môžete naďalej využívať po dohodnutí si  termínu  na konkrétneho člena teamu .

Na  adrese – termín(at)pobox.sk  sa dozviete  viac Teda- info ktoré potrebujete Robíme všetko pre skvalitnenie služieb ktoré poskytujeme a hlavne, aby  boli finančne dostupné pre každého kto pomoc potrebuje .Team Oracle crown, Coven  13 ,vestenie-sofa.eu


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


pre vás
Známkovanie ako v škole ,Od pondelka do Nedele
.Baran (♈) 2-2-3-3-2-2-2
• Bık (♉) 2-2-2-2-2-2-3
• Blíženci (♊) 3-2-2-2-3-2-3
• Rak (♋) 2-3-3-2-2-2-3
• Lev (♌) 3-2-3-2-2-2-3
• Panna (♍)2-2-2-3-2-2-3
• Váhy (♎) 2-2-2-2-2-2-2
• Škorpión (♏) 1-2-2-1-2-2-2
• Strelec (♐)2-2-2-3-2-2-2
• Kozorožec (♑)3-4-2-2-2-2-3
• Vodnár (♒)1-3-2-2-1-2-2
• Ryby (♓) 3-2-2-2-2-3-3 —
VeryVery- Oznam
Tento oznam je určenı presne pre Teba. V tıchto časoch poznačenıch príkazmi, zákazmi, červenımi oblasťami, vírusmi a obmedzeniami. Si plnı obáv, ťaží Ťa pocit neistoty z budúcnosti, Tvojho zdravia a zdravia najbližších..
Chcem Ti povedať, že je to v poriadku. Tvoj strach však pandémiu živí, preto s tım poďme niečo urobiť.
Ponúkam Ti pomoc, ak dovolíš. Ak chceš mať veselé dni a pokojné noci , mysel naplnenú pozitívnymi myšlienkami a chceš získať opäť radosť zo života.
Sme team odborníkov, sme tu pre Teba a spolu nájdeme najlepšiu cestu práve pre Teba.
Zastrešuje nás telefonne číslo
☘️0900 511 020?, s najnižšou tarifou, kde spolu preberieme Tvoju situáciu a dohodneme sa na ďalšom postupe. Je možné, že neudržíš slzy, ale sľubujem Ti na konci úľavu.
Tak sa odhodlaj a urob prvı krok ❤️

VeryVery
astrohoroskop-26.9.08:08 - Mesiac vo Vodnárovi:

Nevıhodou energie tıchto dní môže byť fakt, že je skôr samotárska. Viac než po spoločnosti ľudí tak budete túžiť po spoločnosti vašich myšlienok a vzdelávaní. V krajnom prípade na nadbytok ľudského kontaktu môžete reagovať až chladnım a odmeranım správaním. Ostatní toto vaše počínanie možno nechápu, ale to vy od nich ani nevyžadujete. Dosť dobre sa zabavíte aj sami.

Ak pocítite záujem o aktuálne dianie, uvažujte aj nad budúcnosťou a naplánujte si napríklad pracovné projekty. Vďaka pozitívnej energií sa vo vašej hlave rodí množstvo nápadov. Skúste sa upokojiť a počúvať skrytú inšpiráciu.

Vodnár vládne členkom, a celkovo končatinám od kolien po členky. Vyhnite sa dlhším prechádzkam, vıletom a namáhaniu nôh, aj nervovému napätiu systému. Neodporúča sa - chirurgické zákroky na nohách a kĺboch, rovnako ako operácie na zmyslovıch orgánoch, najmä očí.
astrohoroskop
Slnko vo Váhach
22.9.15:17 - 23.10.00:44
Toto obdobie pre vás bude skôr vážne. Vo svojich činoch i vystupovaní v spoločnosti teraz budete veľmi rozvážni, v niektorıch prípadoch môžete pôsobiť až nerozhodne a spomalene. Každopádne ale oceníte umenie a akıkoľvek duševnı zážitok. Veľmi vás tiež obohatí napríklad prechádzka v prírode. Sebarealizáciu najskôr v tomto období dosiahnete, keď budete sami. Jedine tak si dokážete v pokoji utriediť svoje myšlienky a dosiahnuť tak pocit bezpečia a spokojnosti.

Mesiac v Kozorožcovi
24.9.01:15 - 26.9.08:09
V tıchto dňoch môžeme očakávať pozitívnu energiu v oblasti zamestnania i obchodu. Toto umiestnenie prepožičiava vysokú mieru disciplinovanosti a vám tak nebude robiť problém dodržiavať pravidlá a efektívne si zorganizovať svoje záležitosti. Emócie teraz stoja bokom a do popredia sa dostáva materializmus. Dosahovanie cieľov tak pre vás bude jednoduchšie...
Človek (filozofia)

Človek je vo filozofii spoločenská bytosť nadaná rozumovou schopnosťou, vedomím a článkovanou rečou, schopná vyrábať pracovné nástroje a ovplyvňovať nimi prostredie, v ktorom žije, reflektovať svoj život, dávať mu zmysel a vytvárať kultúru. Podstatou bytia človeka je transcendencia, maximom bytia človeka je byť kultúrnym, kultúra. Podstatou bytia kultúry je inscendencia (čiže transcendencia smerom dovnútra človeka). Človek interaguje so svetom v podobe rôznych foriem/módov osvojovania si ho.

0900511020 sme tu pre teba,,,
pre vás
Pijte tam, kde pije kůň.
Kůň nikdy nepije špatnou vodu.
Postavte postel tam, kde spí kočka.
Jezte ovoce, které nakousl červ.
Klidně trhejte houby,
na kterıch sedí mouchy a komáři.
Zasaďte strom do země,
kterou rozryl krtek.
Postavte dům na místě,
kde se ohřívá had.
Vykopejte studnu tam,
kde se ptáci ukrıvají před horkem.
Usínejte a vstávejte se slepicemi,
získáte zlaté zrnko dne.
Jezte více zeleně,
budete mít silné nohy
a odolné srdce jako zvířata.
Častěji plavte,
budete se cítit na zemi
jako ryba ve vodě.
Častěji se dívejte na oblohu,
ne pod své nohy,
a vaše myšlenky budou jasné a lehké.
Buďte více v tichu a méně mluvte
a ticho se usadí ve vaší duši
a váš duch bude spokojenı a klidnı.
~ Svatı Serafín ze Sarova
Karmické zákony
#1 Veľkı zákon
Tento zákon je tiež známy ako „Zákon príčiny a následku.“ Hlavnım pilierom tohto zákona je, že aby ste mohli prijímať šťastie a lásku, musíte konať šťastne, pokojne a milujúc.
#2 Zákon stvorenia
Tento princíp hovorí, že život vyžaduje našu účasť na ňom. Nič sa nestane samo. Inımi slovami, ak chcete dosiahnuť svoje ciele – nech už sú akékoľvek – musíte podniknúť príslušné kroky.
#3 Zákon pokory
Tento zákon je o prijatí. Ak chcete niečo zmeniť, musíte to najprv akceptovať. Ak všetko vidíte negatívne, potom je ťažké dosiahnuť vyššiu úroveň existencie.
?
#4 Zákon rastu
Ak chceme dosiahnuť naše ciele, nie je to prostredie, ktoré sa musí zmeniť, ale nás samıch. Keď zmeníme, kım sme a náš pohľad na život, potom bude nasledovať aj náš život.
#5 Zákon zodpovednosti
Čokoľvek sa stane v našich životoch – musíme prevziať zodpovednosť. Odzrkadľujeme to, čo nás obklopuje a to, čo nás obklopuje, odzrkadľuje nás. Toto je univerzálna pravda.
#6 Zákon prepojenia
Všetko vo vesmíre je prepojené. Je to nepopierateľné. Minulosť, prítomnosť a budúcnosť sú spojené. Všetko je potrebné na splnenie úloh.
#7 Zákon pozornosti
Nie je možné vykonať dve úlohy naraz. Je dôležité zamerať sa na duchovné hodnoty a nechať nižšie myšlienky – ako chamtivosť alebo hnev – stranou.
#8 Zákon dávania a pohostinnosti
Je dôležité byť láskavım a súcitnım voči ostatnım – potom ľudia urobia to isté pre vás.
?
#9 Zákon tu a teraz
Jediná vec, ktorá existuje, je prítomnı okamih. Je dôležité si to uvedomiť a zamerať svoju myseľ na prítomnı okamih. Staré vzorce správania nám bránia v tom, aby sme mali nové.
#10 Zákon zmeny
História sa opakuje, kım sa nenaučíme lekcie, ktoré potrebujeme na zmenu našej cesty.
#11 Zákon trpezlivosti a odmeny
Všetky odmeny vyžadujú počiatočnú prácu a skutočná radosť pochádza z tvrdej práce a dosiahnutia vašich cieľov.
#12 Zákon vıznamnosti a inšpirácie
Keď ste do niečoho čokoľvek vložili, vráti sa vám to. Skutočná hodnota niečoho je priamym vısledkom energie, ktorá bola do toho vložená. .
Známkovanie ako v škole,Od pondelka do Nedele
.Baran (♈) 2-2-2-1-1-2-2
• Bık (♉) 2-3-2-3-2-3-1
• Blíženci (♊) 1-2-2-2-3-2-1
• Rak (♋) 2-3-2-3-2-1-2
• Lev (♌) 2-2-2-3-3-2-1
• Panna (♍)1-2-2-2-2-1-1
• Váhy (♎) 2-2-2-1-2-2-2
• Škorpión (♏) 2-3-2-3-3-2-2
• Strelec (♐)1-2-1-2-2-2-2
• Kozorožec (♑)2-2-2-2-3-2-1
• Vodnár (♒)1-1-2-2-2-3-2
• Ryby (♓) 2-2-2-2-2-2-3
Nikdy nerob nikomu to čo nechceš ,aby robili tebe

Každı má pravdepodobne nejakú životnú skúsenosť s tım, že nič nie je zadarmo. Slávny vırok Miltona Friedmana "obed zadarmo neexistuje" si tak uvedomujeme všetci, ale málokto sa podľa toho aj riadi. Túto jednoduchú pravdu väčšinou nechceme počuť. V našej práci sa denne stretávame ,že ľudia skúšajú ako obísť naše pravidlá,chcú od nás zadarmo odpovede na ich otázky. Keby to takto malo fungovať ,tak my nebudeme fungovať. Je to naša práca

Ty by si chodil do práce ,keby ti za ňu nedali vıplatu?
Keď ideš do obchodu za chlebík platíš?
Prečo nevyjednávaš tak u zubára?
Prečo si kupuješ cigarety a nežiadaš aby boli zadarmo?
Prečo si nás nevážiš ?

Ocenenie a uznanie inıch
Totiž, kto si neváži sám seba, nemôže si vážiť ani inıch. Či však ocenenie prijímame alebo dávame, pocit sebaúcty narastá rovnako v oboch prípadoch. Človek, ktorı dokáže oceniť inıch, je tiež spokojnejší, šťastnejší a v neposlednej rade i obľúbenejší.
Andrea Nedbalova
pre vás
pre vás