Login · Register
December 11 2023 18:21:52
Tvoja odvaha
Neboj sa mi zavolať,
Nespapám ťa ,
Ja som tu na to aby som ti pomohla .


Neboj sa
Nebojte sa pridať vlastný článok.
Sloboda slova zaručená

Odporúčam do pozornosti

Team SOFA- 0900511020-online

 

 


Detoxi

sofa7@pobox.sk

 alebo 

0900 511 020

Pred uskutočnením hovoru zaznie hláška- "číslo je zo zvýšenou tarifou" číslo nie je audiotextové !! ale prémiové inteligentné. Je to znak serióznosti a pre vás dôkaz, že po ukončení hovoru nie ste nič dlžný. Som zatiaľ bezkonkurenčne najlacnejšie médium - 1,19€/m


Prihlásenie
Meno

HesloNie ste užívateľom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.

Odporúčam do pozornosti

 

 

 


ARAZITY v našom tele – ako sa ich zbaviť?
ARAZITY v našom tele – ako sa ich zbaviť?

Príslovie, ktorého pravdivosť si každı z nás má možnosť v živote overiť. Dôvodov je veľmi veľa a jeden zo základnıch dôvodov, prečo sa chytáme aj slamky, je zdravie. Nebudeme diskutovať o dôležitosti zdravia, nie je o čom. Ak sa necítime zdravotne v poriadku, tak do neporiadku sa dostane aj všetko ostatné: práca, škola, vzťahy, zábava….

Musím sa priznať, že som nikdy nepatrila k fanúšikom alternatívnej liečby, moja viera v konzervatívnu liečbu bola samozrejme ovplyvnená mojim vzdelaním, postojmi, názorom ostatnıch. Dnes sa musím ospravedlniť mojej matke, ktorá sa snažila pomáhať nám rôznymi bylinkami a ja som ich tvrdošijne odmietala, ba bolo mi to smiešne.

Prečo som dlho rozmıšľala, či sa s Vami podeliť o moju skúsenosť? Práve som uviedla dôvody a hlavnı dôvod bol strach, že budem na posmech ako babka bylinkárka v čase modernıch liečebnıch postupov.

čitaj viac,,,
POZNEJTE SVÉ 4 ZÁKLADNÍ PROMĚNY,


kterımi jako žena během měsíce procházíte.
Objevte tajemství své cykličnosti a možnosti, jak ji využívat ke svému prospěchu –
a naučte se také o svıch ženskıch potřebách komunikovat se svım okolím.

čitaj viac,,,,
7 vecí, ktoré môžu za to, že vás ľudia nemajú radi:
Robíte tieto veci aj vy?

Existuje mnoho spôsobov, ako odstrašiť ľudí vo svojom okolí. V skutočnosti väčšina z nich ani nevyžaduje veľa námahy. Niekedy dokonca postačí jeden pohľad na vašu činnosť na sociálnych sieťach či krátke osobné stretnutie, aby si ľudia uvedomili, že s vami jednoducho nechcú stráviť viac času. Zaujímalo by vás, čo dokáže spôsobiť, že vás ľudia nemajú radi?

Ak si nikoho nechcete pohnevať, mali by ste si dávať pozor práve na tieto činnosti – pri osobnıch stretnutiach či online, je totiž pravdepodobné, že ste si na ne zvykli aj vy.

7 vecí, ktoré môžu za to, že vás ľudia nemajú radi:
čitaj viac.....
Všetci sme mágovia

Po vydaní knihy Šlabikár šťastia: Návrat k sebe mi dennodenne chodili prosby o kontakt na Sofiu či na Babu Jagu. Akoby si čitatelia povedali: „Títo ľudia pomohli Baričákovi, pomôžu aj mne, sú všemocní.“ Ľudia, systém bytia na Zemi je neuveriteľne krásne vymyslenı, nedá sa opísať v nijakej knihe. Pochopte, čo jednému pomôže, to môže druhému uškodiť. Nie je to len o tom, že cítim vnútornú potrebu chrániť niečie súkromie, ale aj o tom, že tieto bytosti boli cestou pre mňa. Nik nie je všemocnı. Na druhej strane všetkım odkazujem, že všade navôkol nás je všetko, čo potrebujeme. Lieky na naše choroby sú v našich lesoch, v prírode, to je šlabikár šťastia, ktorı nám zanechal Boh.

Raz som viedol dialóg s jednım zanietenım vyznávačom urinoterapie. Rozprával mi, ako si nešťastne prepichol ruku v pivnici na hrdzavom klinci. Nie náhodou mal na polici svoj odparenı koncentrovanı moč. Nalial si ho do dlane, ruku zovrel do päste a čakal. Dlaň prestala krvácať a ani ďalšie dni sa nedostavila infekcia či zápal. Nešiel s tım úrazom ani k lekárovi. Vysvetľoval mi, že on sa ničoho nebojí, lebo vždy má pri sebe moč. Keď ho škriabe v hrdle, vykloktá si ho raňajšou urínou. Keď cíti náznak nádchy, vťahuje urínu nosom. Potiera si ňou tvár a poviem vám, ten chlap vyzerá o pätnásť rokov mladší, ako tvrdí jeho občiansky preukaz. Vonkajšie hemoroidy si natiera raňajším močom, jednoducho cíti, že má všetko liečiť urínou, a tak to aj robí.
Nenahováram vás na urinoterapiu, nie všetci vieme prekonať určité zábrany. Toto je, skrátka, jeho cesta a spomenul som ju pre podobnosť myšlienok: Všetko dôležité máme neustále na dosah ruky. Naši fyzickí anjeli sú taktiež vždy blízko nás. Mám na mysli ľudí, ktorí nám vedia pomôcť. No nevkladajte hneď všetky nádeje do prvého človeka, o ktorého schopnosti liečiť ste sa dozvedeli. Uľahčujete si cestu, vesmír to takto nechce. Chce, aby sme zosilneli, trochu sa ponamáhali. Trvácne veci k nám neprichádzajú hladko, musíme si ich zaslúžiť. Psychická bolesť či choroba nástoja na určitom období trvania, nech je lekcia účinná – aby nás skutočne donútila rozmıšľať a vykonať zmenu. Boh pomáha tomu, kto si pomôže sám. Náš duchovnı vıvoj má istú postupnosť, svoje chrámy staviame tehličku po tehličke. Preto nám je aj to, čo potrebujeme, odhalené vždy v správny čas. Tak ľudstvu, ako aj každému jednotlivcovi. Záchrancovia, ktorí vám môžu pomôcť, preto prídu v bode, keď ste už vyčerpali všetky svoje možnosti – priam v hodine dvanástej. Lebo Prozreteľnosť chce, aby ste na veci
zapracovali čo najviac vlastnımi silami. Nemáme to na Zemi nejako dožiť, ale zobrať si počas života zo všetkého to najcennejšie.
Všetci sme silní, veď v sebe máme zakódovanı Božskı princíp. Stačí sa dotknúť seba, spoznať svoju silu a privodíme zmenu. Riaďme sa svojimi pocitmi, Bohom v nás. Robme vždy len to, čo je v súlade s nami. Nehľadajte pravdu vonka, veď ju máte vo svojom vnútri. Ak teda neveríte v silu uríny, azda jednoduchšie uveríte v silu srdca.
Staňte sa ostrovom pozitívneho naladenia. Buďte optimistami, pre každı prípad už dnes chlaďte šampanské. V každej patálii sa snažte premeniť sa na Baróna Prášila. Veď on dokázal sám seba vytiahnuť z močiara, a to už je aké kúzlo!
Naučte sa žiť aj s nezdarom. Berte ho ako živnú pôdu pre svoj neskorší úspech. Zbavte sa prianí a dostaví sa vnútornı pokoj. Najchudobnejší ľudia sú tí, ktorí sú otrokmi svojich želaní. Odmietnite a získate. Zmocnite sa a rozrušíte svoje vnútro. Buďte ziskuchtiví, jedine keď ide o duchovné poklady.
Je dobré prebudiť sa z drámy zdanlivej reality, ktorú sme si sami vytvorili. Uvedomenie si nesmrteľnosti ducha, zbavenie sa úzkoprsého pohľadu na svet a rozvoj širšieho vnímania celku je veľmi dôležitı. Majte na pamäti, že sme prišli na tento svet preto, aby sme na sebe pracovali.
Nepočúvajte zlo a nezaujímajte sa o škandály, urážky, prejavy nenávisti či lakoty, ignorujte rozprávanie bezbožnıch a skazenıch ľudí, ktorıch srdcia sú zbavené lásky. Sústreďte svoju pozornosť na skutky, ktoré sú stelesnením bratskej lásky medzi ľuďmi. Zlé oči vidia v ostatnıch iba zlo. Hnev sa neodstráni hnevom, krutosť sa nedá zbaviť krutosťou. To možno len pochopením, prijatím, súcitom a láskou. Pokúste sa teda očistiť svoje srdce od zloby, chamtivosti, nevraživosti, zaujatosti, pomsty, závisti, malichernosti, egoizmu a hnevu. Pocity nadradenosti či menejcennosti vznikajú iba v srdciach nakazenıch egom. Naopak, milosrdenstvo, cnosť a pokánie vedú k čistote srdca a rozumu. Dosiahnete ju stretnutiami s ušľachtilımi myšlienkami, knihami a ľuďmi, ktorıch si pritiahnete na princípe: čo je vo vás, to k vám aj prichádza.
Vraj vás zastihla hmotná núdza, choroba a pokazené vzťahy, a tak mi píšete, aby som vám dal kontakt na Sofiu či na Babu Jagu. Krach, nezdar či bôľ sú iba signalizáciou, že v niečom chybíte, máte sa opraviť, v niečom sa zlepšiť, zapracovať na sebe. Vesmír totiž disponuje bohatstvom pre všetkıch. Ak vám nedáva, niekde máte pribuchnuté dvere. Tok energie neprúdi, blok nedovoľuje, aby k vám prišla hojnosť.
Odmietnite chorı odkaz včerajšej generácie, že každá radosť musí byť vykúpená pocitom bolesti a viny. Akého Boha to ľudia vlastne hľadajú v chrámoch? Boh nechce, aby sme trpeli, nepotrebuje, aby sme mu posluhovali. Zavďačíte sa mu, keď budete pomáhať druhım, lebo každı človek je jeho príbytkom. Mylná posadnutosť Bohom je tım najškodlivejším typom šialenstva a najväčšie pokrytectvo je pokľaknúť pred ním a potom nútiť inıch, aby pokľakli pred vami.
Želám vám, nech sa vám darí riešiť osobné úlohy, aby ste si v čase oddychu naplno užívali „umenie žitia“. Nie som guru či duchovnı vodca. Som obyčajnı človek, ktorı hľadá súvislosti, spoznáva zabudnuté vesmírne zákony. Som iba malinké svetielko, ktoré zasvietilo pre pár ľudí. Berte ma ako sviečku, kım nestretnete ďalšie svetlá. Aj mňa ovplyvnilo veľa kníh, udalostí, ľudí, od niektorıch ma cesta hľadania neskôr názorovo odklonila. Spomínam však na nich s úctou. Keď teda o rok poviete, že „Baričák mi už nemá čo dať“, bude to pre mňa tá najväčšia pocta. Lebo to bude dôkaz, že rastiete a idete vlastnou cestou.
Aj vy ste sviecou, tak choďte a rozsvieťte inıch ľudí. A keď vám padne pod nohy brvno, spomeňte si, že ste všemocnım mágom, ktorı si môže v pravı čas pričarovať svoju „Sofiu“ a svoje „Baby Jagy“. Zo svojho mesta, z okolia, komunity, naladenia... Sú na dosah, len ich ešte nevidíte, lebo vám ešte nemali byť ukázané. Spoznáte ich, keď príde ten najlepší okamih pre vás.

Nech svet speje k láske, Hirax
Ano
zakázane video

Toto video údajně hodně vadí nadnárodním korporacím a všichni chtějí, aby z internetu zmizelo. Mnoho lidi jej zná i jako zakázané video. Jenže ho sdílí miliony lidí na celém světě. Proč je video tak nebezpečné? Jaká je v něm síla?

Modlíme se k šustivım papírkům a zapomínáme, že náš skutečnı život někam zmizel. EU a USA spylnou v jeden TRH! Nezadržitelně se blíží doba geneticky upravenıch potravin. Podívejte se na video, které fascinuje miliony lidí a napište nám svůj názor. Jak chcete žít vy? Je to vaše volba!
Jmenuji se Spencer Cathcart a chci vám odhalit pravdu o našem zkaženém světě. To stojí u videa, které na youtube.com vidělo více než 6 milionů lidí. Video ukazuje zkaženou společnost, která na první místo dává peníze.Svet je raz takı… VŽDY VÁM POMÔŽE TEN, ČO TO MÁ SÁM ŤAŽKÉ… Pozerajte video…
Pozor na podvodnikov ako je pán Bukai!!!!!!!
Veštec celebrít: Ľudia, ktorımi sa oháňa, o ňom nikdy nepočuli
Zdroj: ŠARM/ Galina Lišháková


Jozef Bukai: Jasnovidec, či klamár?

Zdena Studenková či Robert Kaliňák – tıchto ľudí jasnovidec Jozef Bukai začlenil do chiméry o svojej sláve. Naletela som mu, a nie som sama.

Prednedávnom som vám priniesla životnı príbeh Jozefa Bukaia, ktorı sa prezentuje ako jasnovidec a poskytuje svoje služby aj prominentom. Jeho príbeh už prinieslo niekoľko médií, dokonca sa objavil v talkshow Jana Krausa. Preto som ho brala ako overeného respondenta, no iba do chvíle, kım sa náš časopis neobjavil v rukách ľudí, ktorí už mali s jasnovidcom do činenia. Tıždeň po uverejnení článku sa ako prvá ozvala blízka príbuzná známej herečky. Na základe článku v Šarme vyhľadala služby Jozefa Bukaia, dala mu za ne niekoľko stoviek eur, ale čosi sa jej nepozdávalo.

čítaj viac.....
ano,,,
pach tela..
Dajú sa zdravotné problémy odhaliť pomocou telesného pachu? Určité choroby vraj majú svoj špecifickı zápach a niektorí lekári ho považujú za súčasť objektívneho stanovenia diagnózy. Aké choroby ale dokážeme „vyňuchať“?

Myslíte, že váš pot a ústna dutina zapáchajú len po konzumácii cesnaku alebo zanedbanej hygiene? Omyl – takto sa zvyknú prejavovať aj niektoré choroby. O konkrétnych diagnózach aj zápachoch sa dozviete nižšie.

čitaj viac...